Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

4 sposoby na udane relacje biznesowe – nie tylko w czasie pandemii

Utrzymanie dobrych relacji biznesowych może się wydawać utrudnione w czasie pandemii. Pomimo fizycznego dystansu, warto jednak podjąć wyzwanie ich umocnienia. Z pewnością skorzystają na tym obie strony!

O wadze relacji z klientem czy partnerem nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać. Dbanie o poprawność wzajemnych kontaktów umila atmosferę pracy i ułatwia ją, ponieważ stanowi istotny czynnik powodzenia transakcji. Poznaj rady przygotowane przez markę Slodkie, eksperta od relacji biznesowych i dowiedz się, jak zadbać o istniejące więzi lub odświeżyć te nieco zaniedbane.

  1. Regularny kontakt telefoniczny

Telefony czy video konferencje są dobrą alternatywą dla fizycznych kontaktów z klientem, czy partnerem biznesowym. Ani mail, ani list nie zastąpi regularnej rozmowy. Przedstawienie oferty za pomocą zimnej, szablonowej wiadomości z pewnością nie przyniesie oczekiwanego efektu, jeśli Twój kontakt telefoniczny z odbiorcą będzie ograniczony. Wystarczy regularna rozmowa, pełna szczerej sympatii, by ocieplić nawet najbardziej „przykurzoną” znajomość. Przed wykonaniem telefonu przemyśl, co chcesz przekazać swojemu rozmówcy – może podzielisz się z nim dobrą radą czy ciekawą wiadomością? Interesuj się swoim kontrahentem i pokaż mu, jak troszczysz się o jego biznes. Zbieraj przydatne informacje o jego branży, przekazuj mu opinie o jego firmie, które dotrą do Ciebie z rynku. Zastanów się, jak możesz wspomóc partnera w rozwiązywaniu problemów biznesowych. Spróbuj być zawsze o krok przed nim – z pewnością doceni Twoje starania.

  1. Pamięć o ważnych okazjach

Chcesz, by Twoja firma została mile zapamiętana przez partnera biznesowego? Wykorzystaj nadarzające się okazje, by nawiązywać z nim dodatkowe kontakty. Zapisz w swoim kalendarzu jego datę urodzin lub imienin. Bądź z nim w ważnych chwilach (np. otwarcie nowego zakładu czy wprowadzenie nowej usługi) i podkreślaj swoją obecność, nawet jeśli nie jest ona fizyczna, np. wykonaj telefon, wyślij kartkę z gratulacjami czy mały upominek biznesowy. By przywołać uśmiech na twarzy obdarowanego, wystarczą drobne, ale oryginalne i efektowne prezenty. Przy okazji wyjątkowych wydarzeń możesz sprawić partnerowi słodki upominek, np. ekskluzywne czekoladki czy cukierki firmowe. Z okazji nadchodzących świąt może być to kosz delikatesowy dobrany wedle jego preferencji. W naszej ofercie znajdziesz bogatą ofertę upominków biznesowych. Zajrzyj na stronę www.slodkie.com lub pobierz nowy katalog (link do katalogu), w którym znajdziesz wiele inspiracji. Takie słodkie upominki z pewnością będą budziły pozytywne skojarzenia na dłużej.

  1. Moc poleceń

To pozornie oczywista kwestia, o której zapomina wielu ludzi biznesu. Rekomendacje usług twojego partnera wobec potencjalnie zainteresowanych osób pomogą budować trwałe relacje oparte na wdzięczności. To działanie jest szczególnie istotne w trudnych czasach pandemii, dlatego warto współpracować ze sobą i pomagać partnerom w zdobywaniu wartościowych zleceń. Kto wie, może to właśnie oni odwdzięczą się jakimś słodkim upominkiem za Twoje wsparcie?

  1. Najlepszy ambasador marki

Pamiętaj, że o relacje biznesowe warto zadbać także od wewnątrz, wykazując się troską o swoich pracowników. Wystarczy miły gest, pamięć o wyjątkowych okazjach czy po prostu – słowne docenienie codziennej pracy. Tu znów z pomocną dłonią przychodzi Slodkie. W naszej ofercie znajdziesz bogatą ofertę upominków biznesowych. Jest tam znacznie więcej niż wyżej wspomniane ekskluzywne czekoladki, cukierki firmowe czy kosz delikatesowy. Pobierz nowy katalog Wielkanoc 2021 i daj się zainspirować słodkimi upominkami (link do katalogu).

Relacje biznesowe z partnerami i pracownikami są w Twoich rękach – wystarczy tylko chcieć o nie zadbać i wykonać pierwszy krok. Do dzieła!

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>