Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru i jest w pełni bezpieczna dla diabetyków. Poznaj naszą bezcukrową czekoladę z linii sugarfree. Na tę nowość czekaliśmy od dawna!

Pastylki i gumy bez cukru to pewien standard na rynku słodyczy reklamowych. Postanowiliśmy więc w SLODKIE podnieść poprzeczkę wyżej i zaoferować Klientom szeroką gamę produktów bezcukrowych. Tak powstała linia sugarfree, którą w ostatnich dniach poszerzyliśmy również o rewolucyjną w polskiej branży słodyczy reklamowych czekoladę.

W naszej linii sugarfree są także karmelki, lizaki czy ciasteczka stworzone na bazie alternatywnych słodzików – syropu z agawy oraz izomaltu. Są to słodkości stworzone dla osób unikających cukru, dlatego są w 100% bezpieczne dla diabetyków.

Cieszymy się, że po raz kolejny możemy być pionierami w naszej branży, wprowadzając produkt, który zaspokaja potrzeby naszych klientów!Linię produktów sugarfree wzbogaconą o nową czekoladę bez grama cukru znaleźć można w zakładce PRODUKTY:

www.slodkie.com/katalog/slodycze-reklamowe/linia-sugarfree/.

Premierę oferty bezcukrowej czekolady połączyliśmy z wprowadzeniem nowego opakowania – papieru z dodatkiem włókien trawy. Jest to materiał wyprodukowany w trosce i z najwyższą dbałością o środowisko. Zawiera do 40% włókien trawy, a pozostałą część dopełniają tzw. włókna pierwotne. Trawa wykorzystana do tego papieru pochodzi z obszarów kompensacji ekologicznej, a sam produkt posiada doskonały bilans ekologiczny – jego produkcja pozwala zaoszczędzić zużycie wody, energii, nie wymaga stosowania dużej ilości substancji chemicznych, co wpływa także na zmniejszenie emisji CO2 o około 75%. Papier posiada atest do kontaktu z żywnością oraz certyfikat FSC®.

To innowacyjne, ekologiczne opakowanie doskonale dopełnienia ideę zrównoważonej produkcji, która wpisuje się w filozofię naszej firmy.

Słodkości na letnie eventy firmowe

Organizacja letnich eventów to doskonała okazja do integracji zespołu i wzmocnienia relacji w nieformalnej atmosferze. Jednym z kluczowych elementów takich wydarzeń są słodkości, które nie

więcej >>
Cool pack

Uff, jak gorąco… Masz obawy, by zamówić czekoladowe słodycze w ciepłym sezonie? Zapewniamy, że nasza czekolada rozpuszcza się wyłącznie na podniebieniu, w transporcie trzyma formę.

więcej >>
5 slodkich praktyk w największym przeglądzie CSR w Polsce

Wykorzystywanie jedynie odnawialnej energii, produkcja opakowań z dodatkiem włókien trawy, produkcja czekolady w całości z owocu kakaowca (Evocao), zastosowanie papierowych patyczków do lizaków, a także zapewnienie schroniska odpornego na warunki atmosferyczne jeżom. To właśnie te aktywności SLODKIE zostały wyróżnione w 22. raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Ogromnie się cieszymy, że po raz kolejny nasze działania trafiły do największego polskiego przeglądu inicjatyw CSR i to w takiej liczbie!

więcej >>
Wielkanocne słodkości last minute

Za chwilę Wielkanoc! To ostatni moment by zamówić firmowe słodkości. Pisanki i czekoladowe zajączki to oczywiście klasyka, gdy myślimy o słodkich upominkach na Wielkanoc, jednak tegoroczna oferta SLODKIE sięga znacznie dalej, obejmując różnorodne kształty i smaki. Dziś dzielimy się pomysłami na biznesowe upominki last minu

więcej >>
SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>