Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Słodkości na letnie eventy firmowe

Organizacja letnich eventów to doskonała okazja do integracji zespołu i wzmocnienia relacji w nieformalnej atmosferze. Jednym z kluczowych elementów takich wydarzeń są słodkości, które nie tylko są smaczne, ale również wywołują efekt „wow” wśród uczestników. Oto kilka słodkich pomysłów reklamowych, dzięki którym uzupełnisz letni event o firmowe akcenty.

Bakaliowy poczęstunek

Poczęstunek jest kluczowy dla każdego eventu. Poza większym posiłkiem, który warto zapewnić uczestnikom, dobrze jest też zatroszczyć się o zdrowe przekąski. Na letnim evencie doskonale sprawdzi się pudełeczko SEEDS&NUTS TRIO  wypełnione pestkami dyni w prażonej soli, mieszanką suszonych owoców oraz solonymi orzeszkami i migdałami. Zapakowaliśmy je w łatwe do przenoszenia opakowanie, które może Wam towarzyszyć gdziekolwiek potrzebujecie. Etykietę opakowania z przyjemnością spersonalizujemy, by dostosować opakowanie do potrzeb Twojej marki.

fot. SEEDS&NUTS TRIO

Słodkie nagrody

W ramach uatrakcyjnienia spotkania warto pomyśleć o konkursach, warsztatach, grach zespołowych, które zintegrują uczestników. Najlepszą motywacją do wzięcia udziału w zabawach mogą być słodkie nagrody np. w postaci lizaków. Lizak owocowy Lolly Ball Prezent swoim opakowaniem dodatkowo podkreśli zwycięski charakter upominku.

LIZAK OWOCOWY LOLLY BALL PREZENT

fot. Lizak owocowy Lolly Ball Prezent

Podziękowanie i pamiątka po spotkaniu

Osłodzenie spotkania to przysłowiowa wisienka na torcie. Personalizowane upominki, jak karmelki z brandingiem marki, to doskonały sposób na pozostawienie pozytywnego wrażenia  na uczestnikach. Karmelki są nie tylko pysznym wyborem, ale też opcją niskobudżetową, co czyni je świetnym wyborem dla firm dbających o koszty. Podczas letnich eventów idealnie sprawdzają się cukierki z dodatkiem płatków kwiatów, owoców lub ziół, które perfekcyjnie wpasują się w gorący sezon. Aktualnym trendem są słodkości bez dodatku aromatów czy sztucznych barwników. Właśnie dlatego warto postawić na naszą nowość, czyli słodkie produkty reklamowe wypełnione naturalnymi sokami owocowymi (do wyboru: jabłko, truskawka, pomarańcza lub cytryna).

HEART CANDIES PLUS

fot. Cukierek Reklamowy Heart Candies Plus

Reklamowe słodkości, które perfekcyjnie wpisują się w letni charakter eventów są dostępne tutaj.

Słodkości na letnie eventy firmowe

Organizacja letnich eventów to doskonała okazja do integracji zespołu i wzmocnienia relacji w nieformalnej atmosferze. Jednym z kluczowych elementów takich wydarzeń są słodkości, które nie

więcej >>
Cool pack

Uff, jak gorąco… Masz obawy, by zamówić czekoladowe słodycze w ciepłym sezonie? Zapewniamy, że nasza czekolada rozpuszcza się wyłącznie na podniebieniu, w transporcie trzyma formę.

więcej >>
5 slodkich praktyk w największym przeglądzie CSR w Polsce

Wykorzystywanie jedynie odnawialnej energii, produkcja opakowań z dodatkiem włókien trawy, produkcja czekolady w całości z owocu kakaowca (Evocao), zastosowanie papierowych patyczków do lizaków, a także zapewnienie schroniska odpornego na warunki atmosferyczne jeżom. To właśnie te aktywności SLODKIE zostały wyróżnione w 22. raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Ogromnie się cieszymy, że po raz kolejny nasze działania trafiły do największego polskiego przeglądu inicjatyw CSR i to w takiej liczbie!

więcej >>
Wielkanocne słodkości last minute

Za chwilę Wielkanoc! To ostatni moment by zamówić firmowe słodkości. Pisanki i czekoladowe zajączki to oczywiście klasyka, gdy myślimy o słodkich upominkach na Wielkanoc, jednak tegoroczna oferta SLODKIE sięga znacznie dalej, obejmując różnorodne kształty i smaki. Dziś dzielimy się pomysłami na biznesowe upominki last minu

więcej >>
SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>