Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Bezpieczeństwo produkcji produktów spożywczych jest dla nas priorytetem

Ostatnie tygodnie i miesiące jasno pokazują jak kluczowe dla naszego zdrowia i życia jest bezwzględne bezpieczeństwo produkcji produktów spożywczych.
Produkcja słodyczy reklamowych w Słodkich Upominkach – a nasza fabryka wyposażona jest już w 24 zautomatyzowane linie produkcyjne do karmelków, lizaków, czekolady, druku, pakowania etc. – już od wielu lat, prowadzona jest zgodnie z międzynarodowym standardem Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności BRC.

Ta globalna norma daje Państwu absolutną gwarancję zakupu bezpiecznych produktów wytwarzanych, w całym łańcuchu dostaw, wedle tych samych, najbardziej restrykcyjnych zasad i wymagań w zakresie bezpieczeństwa produkcji spożywczej. Norma BRC obliguje nas bowiem do współpracy wyłącznie z certyfikowanymi dostawcami.
Możesz spać spokojnie, nasze słodkości są naszym dziełem lub pochodzą wyłącznie od zaufanych dostawców z Unii Europejskiej.
Warto wspomnieć przede wszystkim o europejskim pochodzeniu cukierków w naszych puszkach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu.
Z przyjemnością udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>