Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Bombonierka nie jedno ma imię

Hasło „bombonierka” tylko z pozoru brzmi zwyczajnie. Wszystko zależy przecież od tego, co się za tym hasłem kryje. A tym razem chodzi o… prawdziwą rozkosz!

Red Winter Delight, bo właśnie o tym produkcie mowa, to nowość w naszej ofercie. Jesteśmy jednak przekonani, że ta nietypowa bombonierka zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników słodkości i okaże się idealnym prezentem na święta.

Skąd ta pewność? Powodów jest kilka. Przede wszystkim Red Winter Delight fantastycznie wygląda. Czerwone, delikatne puzderko w kształcie świątecznej gwiazdy robi wrażenie! Jeszcze większe wrażenie robi jednak wygląd i smak świątecznych pralin. Mleczna czekolada najwyższej próby i cztery smaki, z których każdy ma w sobie coś frapującego. Piernikowa, jabłko z cynamonem, suszona śliwka czy może pomarańcza z goździkami? Nie mamy wątpliwości, że jeden z tych czterech smaków będzie zaskoczeniem. Pozytywnym oczywiście.

Bombonierki to zdecydowanie nasza specjalność i mamy pewność, że w aktualnej ofercie absolutnie każdy znajdzie coś, co okaże się idealnym prezentem dla biznesowego partnera lub kontrahenta, pracownika lub pracodawcy albo po prostu bliskiej osoby, której chcemy sprawić przyjemność.

Wśród proponowanych przez nas bombonier nie brakuje najróżniejszych kształtów opakowań i kształtów pralin. Wiele z nich można brandować i personalizować na różne sposoby. Ale w każdym przypadku najważniejsze są jednak smaki. Tu również nie ma mowy o nudzie. Czekolada belgijska czy może południowoamerykańska? Mleczna, biała czy może deserowa? Z nadzieniem czy bez? A może z dekorowanymi truflami lub truflami francuskimi?

Wybór jest naprawdę potężny i ogranicza go niemal tylko wyobraźnia. Sprawdź naszą przebogatą ofertę i znajdź prezent idealny.

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>