PFR

Bombonierka nie jedno ma imię

Bombonierka nie jedno ma imię

Hasło „bombonierka” tylko z pozoru brzmi zwyczajnie. Wszystko zależy przecież od tego, co się za tym hasłem kryje. A tym razem chodzi o… prawdziwą rozkosz!

Red Winter Delight, bo właśnie o tym produkcie mowa, to nowość w naszej ofercie. Jesteśmy jednak przekonani, że ta nietypowa bombonierka zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników słodkości i okaże się idealnym prezentem na święta.

Skąd ta pewność? Powodów jest kilka. Przede wszystkim Red Winter Delight fantastycznie wygląda. Czerwone, delikatne puzderko w kształcie świątecznej gwiazdy robi wrażenie! Jeszcze większe wrażenie robi jednak wygląd i smak świątecznych pralin. Mleczna czekolada najwyższej próby i cztery smaki, z których każdy ma w sobie coś frapującego. Piernikowa, jabłko z cynamonem, suszona śliwka czy może pomarańcza z goździkami? Nie mamy wątpliwości, że jeden z tych czterech smaków będzie zaskoczeniem. Pozytywnym oczywiście.

Bombonierki to zdecydowanie nasza specjalność i mamy pewność, że w aktualnej ofercie absolutnie każdy znajdzie coś, co okaże się idealnym prezentem dla biznesowego partnera lub kontrahenta, pracownika lub pracodawcy albo po prostu bliskiej osoby, której chcemy sprawić przyjemność.

Wśród proponowanych przez nas bombonier nie brakuje najróżniejszych kształtów opakowań i kształtów pralin. Wiele z nich można brandować i personalizować na różne sposoby. Ale w każdym przypadku najważniejsze są jednak smaki. Tu również nie ma mowy o nudzie. Czekolada belgijska czy może południowoamerykańska? Mleczna, biała czy może deserowa? Z nadzieniem czy bez? A może z dekorowanymi truflami lub truflami francuskimi?

Wybór jest naprawdę potężny i ogranicza go niemal tylko wyobraźnia. Sprawdź naszą przebogatą ofertę i znajdź prezent idealny.