Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Co wspólnego ma branża słodyczy reklamowych z employer brandingiem?

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Anną Garmadą, Prezesem Zarządu SLODKIE i właścicielką marki Nobilia dla Executive Magazine.

Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”.

Mądre słowa Konfucjusza można potraktować jak wstęp do rozważań na temat skutecznego employer brandingu, czyli budowania wizerunku firmy jako „pracodawcy z wyboru”. Termin ten oznacza stworzenie miejsca pracy, które jest atrakcyjne i wartościowe zarówno dla potencjalnych, jak i długoletnich pracowników, pozwalając na efektywne rozwijanie talentów i satysfakcjonujący rozwój.

O tym, co ma wspólnego branża słodyczy reklamowych z employer brandingiem, w wywiadzie dla Executive Magazine, opowiada Anna Garmada, CEO w firmie SLODKIE i właścicielka marki Nobilia.

Zapraszamy do lektury!

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>