Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Czas na świąteczne odliczanie!

Kalendarz z czekoladowymi niespodziankami w otwieranych okienkach? Tę przedświąteczną słodkość chyba każdy wspomina z sentymentem. My mamy dla niej oryginalną alternatywę: kalendarz adwentowy z… herbatą!

Odliczanie dni do Wigilii Bożego Narodzenia od początku grudnia to świetna zabawa. Niezależnie od tego, ile mamy lat, przed Świętami sprawia to pewną frajdą. Właśnie o dawanie frajdy chodzi w naszym nowym produkcie. Nasz adwentowy kalendarz z herbatą jest wyposażony w aż 24 saszetki starannie wybranych herbat, od których śmiało można zaczynać każdy dzień w domu lub w pracy. I to bez wyrzutów sumienia, że codziennie je się słodycze!

Po rozłożeniu kalendarza można w nim znaleźć aż trzy smaki pysznych naparów. Jest czarna herbata Earl Grey, można wybrać czarną herbatę z maliną i skórką cytryny albo czarną herbatę z imbirem, kardamonem i skórką pomarańczy.

Kalendarz imponuje nie tylko smakiem herbat, ale również oryginalnym kształtem i rozmiarami. Po złożeniu przypomina co prawda niewielki imbryk, ale rozłożony ma ponad 80 centymetrów długości. Oczywiście front opakowania można brandować swoim logo. Jak zostanie oznakowany, jak będzie wyglądać finalnie i w jakiej formie trafi do końcowego odbiorcy (na przykład klienta lub biznesowego partnera) zależy zatem tylko od własnej inwencji.

Dodajmy, że adwentowe kalendarze z herbatami to nasza nowość, a minimalne zamówienie wynosi 100 sztuk. Choć do Świąt zostało jeszcze całkiem sporo czasu, warto pomyśleć o oryginalnym upominku już teraz!

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>