Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Czas na świąteczne odliczanie!

Kalendarz z czekoladowymi niespodziankami w otwieranych okienkach? Tę przedświąteczną słodkość chyba każdy wspomina z sentymentem. My mamy dla niej oryginalną alternatywę: kalendarz adwentowy z… herbatą!

Odliczanie dni do Wigilii Bożego Narodzenia od początku grudnia to świetna zabawa. Niezależnie od tego, ile mamy lat, przed Świętami sprawia to pewną frajdą. Właśnie o dawanie frajdy chodzi w naszym nowym produkcie. Nasz adwentowy kalendarz z herbatą jest wyposażony w aż 24 saszetki starannie wybranych herbat, od których śmiało można zaczynać każdy dzień w domu lub w pracy. I to bez wyrzutów sumienia, że codziennie je się słodycze!

Po rozłożeniu kalendarza można w nim znaleźć aż trzy smaki pysznych naparów. Jest czarna herbata Earl Grey, można wybrać czarną herbatę z maliną i skórką cytryny albo czarną herbatę z imbirem, kardamonem i skórką pomarańczy.

Kalendarz imponuje nie tylko smakiem herbat, ale również oryginalnym kształtem i rozmiarami. Po złożeniu przypomina co prawda niewielki imbryk, ale rozłożony ma ponad 80 centymetrów długości. Oczywiście front opakowania można brandować swoim logo. Jak zostanie oznakowany, jak będzie wyglądać finalnie i w jakiej formie trafi do końcowego odbiorcy (na przykład klienta lub biznesowego partnera) zależy zatem tylko od własnej inwencji.

Dodajmy, że adwentowe kalendarze z herbatami to nasza nowość, a minimalne zamówienie wynosi 100 sztuk. Choć do Świąt zostało jeszcze całkiem sporo czasu, warto pomyśleć o oryginalnym upominku już teraz!

Aukcje dla WOŚP zakończone!
Aukcje dla WOŚP zakończone!

W tym roku już kolejny raz mieliśmy przyjemność włączyć się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łączna suma przekazana na cele tegorocznej edycji WOŚP wyniosła

więcej >>
Poznaj nasze nowości!
Poznaj nasze nowości!

W tym roku firmy mogą liczyć na parę zaskakujących nowości w kategorii wielkanocnych słodyczy dla swoich pracowników. Wśród nich debiutująca na polskim rynku słodyczy reklamowych

więcej >>
Jak obdarowywać, to... od serca!
Jak obdarowywać, to… od serca!

Dzień Kobiet to doskonała okazja, aby zamówić piękne i pyszne słodkości dla swoich najbliższych. Warto w te dni pamiętać również o współpracownicach czy członkiniach zaprzyjaźnionych

więcej >>
Kolejny raz gramy z WOŚP!
Kolejny raz gramy z WOŚP!

Włączanie się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już mała tradycja w naszej firmie. W tym roku możecie wylicytować nasze słodkości z limitowanej edycji

więcej >>
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>