PFR

Czas na świąteczne odliczanie!

Czas na świąteczne odliczanie!

Kalendarz z czekoladowymi niespodziankami w otwieranych okienkach? Tę przedświąteczną słodkość chyba każdy wspomina z sentymentem. My mamy dla niej oryginalną alternatywę: kalendarz adwentowy z… herbatą!

Odliczanie dni do Wigilii Bożego Narodzenia od początku grudnia to świetna zabawa. Niezależnie od tego, ile mamy lat, przed Świętami sprawia to pewną frajdą. Właśnie o dawanie frajdy chodzi w naszym nowym produkcie. Nasz adwentowy kalendarz z herbatą jest wyposażony w aż 24 saszetki starannie wybranych herbat, od których śmiało można zaczynać każdy dzień w domu lub w pracy. I to bez wyrzutów sumienia, że codziennie je się słodycze!

Po rozłożeniu kalendarza można w nim znaleźć aż trzy smaki pysznych naparów. Jest czarna herbata Earl Grey, można wybrać czarną herbatę z maliną i skórką cytryny albo czarną herbatę z imbirem, kardamonem i skórką pomarańczy.

Kalendarz imponuje nie tylko smakiem herbat, ale również oryginalnym kształtem i rozmiarami. Po złożeniu przypomina co prawda niewielki imbryk, ale rozłożony ma ponad 80 centymetrów długości. Oczywiście front opakowania można brandować swoim logo. Jak zostanie oznakowany, jak będzie wyglądać finalnie i w jakiej formie trafi do końcowego odbiorcy (na przykład klienta lub biznesowego partnera) zależy zatem tylko od własnej inwencji.

Dodajmy, że adwentowe kalendarze z herbatami to nasza nowość, a minimalne zamówienie wynosi 100 sztuk. Choć do Świąt zostało jeszcze całkiem sporo czasu, warto pomyśleć o oryginalnym upominku już teraz!