Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Czy budowanie relacji się opłaca?

Co można zyskać dzięki udanym relacjom? Bardzo wiele! Dowiedz się, jakie korzyści płyną z dobrych stosunków z partnerami biznesowymi i pracownikami oraz jak je wypracować. 

Budowanie relacji biznesowych z klientami czy pracownikami to długotrwały i istotny proces, który wymaga nieustannej pracy. Warto jednak pamiętać, że opłaca się on obu stronom – zarówno krótko, jak i długoterminowo!

ZAUFANIE 

Przyjazna atmosfera pracy stanowi podstawę wzajemnego zaufania. Wartość ta bez wątpienia ułatwia codzienne obowiązki zawodowe. Jest także wstępem do rozbudowy Waszej relacji. Nie od dziś wiadomo przecież, że wysoki poziom zaufania zazwyczaj wiąże się ze stopniowym rozszerzaniem współpracy!

Rada: zadbaj o wysoką jakość Waszej relacji od samego początku. Pozostań w kontakcie, zadzwoń, bądź obecny w codziennym życiu pracownika czy klienta. Pamiętaj przy tym, by nie przekraczać pewnych granic. Osoba, u której zabiegasz o udaną relację, nie może poczuć się osaczona czy kontrolowana. 

WDZIĘCZNOŚĆ

Pamiętaj o drobnych gestach. Dla przykładu – podziękowanie za dobrze wykonaną pracę to świetny sposób budowania relacji, który zapewni obu stronom satysfakcję ze wspólnego działania. A od czerpania radości ze współpracy do jej rozbudowy już tylko jeden krok! 

Rada: w celu „podgrzania” temperatury Waszej relacji pamiętaj, aby zadbać o słodkie upominki kojarzące się z Twoją firmą. Nie muszą to być duże prezenty, które mogłyby wprowadzić partnera czy pracownika w zakłopotanie. Postaw na drobiazgi, np. czekoladki reklamowe czy inne upominki biznesowe. Ich najważniejszą funkcją będzie utrwalenie dobrych skojarzeń z Tobą.

TRAFNE ZAADRESOWANIE OCZEKIWAŃ

Poznaj swojego klienta lub pracownika, aby móc dostosować do niego swoje działania. Personalizacja (np. oferty) nie jest czasowym trendem, a realną potrzebą, której zaspokojenie może wpłynąć na jakość Waszej współpracy czy wielkość zamówienia.

Rada: wesprzyj wartościową komunikację z partnerem biznesowym słodkim upominkiem. Dzięki temu pokażesz, że jesteś w stanie zapewnić mu produkt, usługę lub benefit całkowicie zgodny z jego oczekiwaniami. Pamiętaj, że słodycze reklamowe od Slodkie możesz idealnie dopasować do swojego odbiorcy.

ZRÓWNOWAŻONE PODEJŚCIE DO BIZNESU

Coraz więcej mówi się o odpowiedzialnym biznesie. Dlaczego warto się nim zainteresować w kontekście udanych relacji? Oferując takie wsparcie w swoim otoczeniu, wykazując uczciwość wobec klientów czy pracowników, możesz oczekiwać podobnego nastawienia. Karma zawsze wraca!

Rada: świadomą i odpowiedzialną postawę praktykuj każdego dnia. Zacznij od… przyrody! Planeta podziękuje Ci za ekologiczne, tworzone w zgodzie z naturą słodkie upominki, a Twoi pracownicy i kontrahenci z pewnością je docenią. Dbając o środowisko, dbamy nie tylko o biznes, ale o codzienność nas wszystkich. W ofercie Slodkie znajdziesz również bogatą ofertę ekologicznych upominków!

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>