Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Czy budowanie relacji się opłaca?

Co można zyskać dzięki udanym relacjom? Bardzo wiele! Dowiedz się, jakie korzyści płyną z dobrych stosunków z partnerami biznesowymi i pracownikami oraz jak je wypracować. 

Budowanie relacji biznesowych z klientami czy pracownikami to długotrwały i istotny proces, który wymaga nieustannej pracy. Warto jednak pamiętać, że opłaca się on obu stronom – zarówno krótko, jak i długoterminowo!

ZAUFANIE 

Przyjazna atmosfera pracy stanowi podstawę wzajemnego zaufania. Wartość ta bez wątpienia ułatwia codzienne obowiązki zawodowe. Jest także wstępem do rozbudowy Waszej relacji. Nie od dziś wiadomo przecież, że wysoki poziom zaufania zazwyczaj wiąże się ze stopniowym rozszerzaniem współpracy!

Rada: zadbaj o wysoką jakość Waszej relacji od samego początku. Pozostań w kontakcie, zadzwoń, bądź obecny w codziennym życiu pracownika czy klienta. Pamiętaj przy tym, by nie przekraczać pewnych granic. Osoba, u której zabiegasz o udaną relację, nie może poczuć się osaczona czy kontrolowana. 

WDZIĘCZNOŚĆ

Pamiętaj o drobnych gestach. Dla przykładu – podziękowanie za dobrze wykonaną pracę to świetny sposób budowania relacji, który zapewni obu stronom satysfakcję ze wspólnego działania. A od czerpania radości ze współpracy do jej rozbudowy już tylko jeden krok! 

Rada: w celu „podgrzania” temperatury Waszej relacji pamiętaj, aby zadbać o słodkie upominki kojarzące się z Twoją firmą. Nie muszą to być duże prezenty, które mogłyby wprowadzić partnera czy pracownika w zakłopotanie. Postaw na drobiazgi, np. czekoladki reklamowe czy inne upominki biznesowe. Ich najważniejszą funkcją będzie utrwalenie dobrych skojarzeń z Tobą.

TRAFNE ZAADRESOWANIE OCZEKIWAŃ

Poznaj swojego klienta lub pracownika, aby móc dostosować do niego swoje działania. Personalizacja (np. oferty) nie jest czasowym trendem, a realną potrzebą, której zaspokojenie może wpłynąć na jakość Waszej współpracy czy wielkość zamówienia.

Rada: wesprzyj wartościową komunikację z partnerem biznesowym słodkim upominkiem. Dzięki temu pokażesz, że jesteś w stanie zapewnić mu produkt, usługę lub benefit całkowicie zgodny z jego oczekiwaniami. Pamiętaj, że słodycze reklamowe od Slodkie możesz idealnie dopasować do swojego odbiorcy.

ZRÓWNOWAŻONE PODEJŚCIE DO BIZNESU

Coraz więcej mówi się o odpowiedzialnym biznesie. Dlaczego warto się nim zainteresować w kontekście udanych relacji? Oferując takie wsparcie w swoim otoczeniu, wykazując uczciwość wobec klientów czy pracowników, możesz oczekiwać podobnego nastawienia. Karma zawsze wraca!

Rada: świadomą i odpowiedzialną postawę praktykuj każdego dnia. Zacznij od… przyrody! Planeta podziękuje Ci za ekologiczne, tworzone w zgodzie z naturą słodkie upominki, a Twoi pracownicy i kontrahenci z pewnością je docenią. Dbając o środowisko, dbamy nie tylko o biznes, ale o codzienność nas wszystkich. W ofercie Slodkie znajdziesz również bogatą ofertę ekologicznych upominków!

Aukcje dla WOŚP zakończone!
Aukcje dla WOŚP zakończone!

W tym roku już kolejny raz mieliśmy przyjemność włączyć się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łączna suma przekazana na cele tegorocznej edycji WOŚP wyniosła

więcej >>
Poznaj nasze nowości!
Poznaj nasze nowości!

W tym roku firmy mogą liczyć na parę zaskakujących nowości w kategorii wielkanocnych słodyczy dla swoich pracowników. Wśród nich debiutująca na polskim rynku słodyczy reklamowych

więcej >>
Jak obdarowywać, to... od serca!
Jak obdarowywać, to… od serca!

Dzień Kobiet to doskonała okazja, aby zamówić piękne i pyszne słodkości dla swoich najbliższych. Warto w te dni pamiętać również o współpracownicach czy członkiniach zaprzyjaźnionych

więcej >>
Kolejny raz gramy z WOŚP!
Kolejny raz gramy z WOŚP!

Włączanie się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już mała tradycja w naszej firmie. W tym roku możecie wylicytować nasze słodkości z limitowanej edycji

więcej >>
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>