Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Czy wiesz, od kiedy dajemy sobie prezenty?

Tradycja wręczania świątecznych prezentów ma już ponad 800 lat. My uwielbiamy do niej nawiązywać jak mało kto! Sprawdź, jaką niespodziankę przygotowaliśmy w tym roku!

Na początek ustalmy: prezenty związane z postacią Świętego Mikołaja wręczamy 6 grudnia z okazji Mikołajek. Tę historię zna niemal każdy. A skąd pochodzi tradycja wręczania prezentów na Boże Narodzenie? Tu sprawa jest nieco bardziej złożona…

Jej początki sięgają XIII wieku i nawiązują wprost do darów, które złożyli Trzej Królowie Jezusowi podczas swojej wizyty w Betlejem. Co ciekawe, w części Hiszpanii do tej pory to właśnie Mędrcy ze Wschodu przynoszą dzieciom prezenty, na które muszą one poczekać aż do 6 stycznia, czyli do święta Trzech Króli. To jednak wyjątek ponieważ niemal w całej Europie to własnie Mikołaj utożsamiany jest z Bożym Narodzeniem i świątecznymi prezentami.

Co można znaleźć pod choinką? Ten trend zmienia się bardzo płynnie i bardzo często zależy również od aktualnej sytuacji gospodarczej, ale niezmiennie frajdę obdarowywanym sprawiają słodkości. A na nich znamy się jak mało kto!

Cóż, gorąco polecamy  wszystkie nasze wyroby, ale jedna z nich to prawdziwy niespodziankowy majstersztyk!. Zestaw bombek z niespodzianką lub bombka niespodzianka będą naszym zdaniem hitem tegorocznych Wigilii firmowych i nie tylko.

W czym smaczek? Wydaje się przecież, że to zwykła czekoladowa bombka w błyszczącej folii, z miejscem na nadruk. Tak, ale to nie wszystko! Sama czekolada jest oczywiście świetna, bo tworzymy ją sami w naszej czekoladowni. Niespodzianka pojawia się jednak dopiero po otwarciu bombki. W środku każdej z bombek czekają bowiem kolejne wyśmienitości. Jakie? Pyszne pianki, liofilizowana malina lub liofilizowana pomarańcza. Nic tylko delektować się taką niespodzianką!

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>