PFR

Historia firmy

Firma Słodkie Upominki – specjalizująca się w projektowaniu, produkcji oraz konfekcjonowaniu słodyczy reklamowych – funkcjonuje na polskim rynku od 1999 roku.

Od 2004 roku firma jest również obecna na rynku europejskim – słodycze z logo firmy dostarczane są do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz m.in. do Norwegii, Szwajcarii, Chorwacji, Gruzji…

Do dzisiaj z oferty słodkich upominków reklamowych oraz usług firmy – w tym również doradztwa w zakresie wykorzystania słodyczy z logo w działaniach marketingowych – skorzystało ponad 5 tys. klientów instytucjonalnych. Reprezentują oni wszystkie branże, począwszy od sektora farmaceutycznego, poprzez finansowy, na telekomunikacyjnym kończąc. Klientami Słodkich Upominków są również agencje reklamowe, agencje PR, domy mediowe.

Misją Słodkich Upominków jest oferowanie najwyższej jakości słodyczy reklamowych projektowanych i produkowanych z myślą o jak najbardziej efektywnym i efektownym ich wykorzystaniu w działaniach marketingowych prowadzonych przez firmy.

Skuteczną realizację tej misji potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane zarówno przez Klientów, wykorzystujących słodycze reklamowe, jak i przez branżę. Firma Słodkie Upominki została również doceniona przez branżę marketingową, od 2006 roku pełniąc funkcję „słodkiego” partnera Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.

Firma Słodkie Upominki jest członkiem PSI oraz Trade Only.