Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Jak lojalizować klientów za pomocą słodyczy reklamowych?

Najlepszą reklamę robią zadowoleni klienci. Te słowa Nelsona Boswella mają w sobie ogrom prawdy. Każda firma powinna doceniać swoich klientów, a znakomitym wyrazem uznania są słodycze reklamowe. To jeden z elementów kampanii promocyjnych, który stosują zarówno przedsiębiorstwa rozpoznawane na całym świecie, jak i lokalni działacze. Słodkie upominki w postaci cukierków, drażetek, pastylek, gum, ciastek, pralin i czekoladek to niezobowiązujące, a jednocześnie eleganckie prezenty reklamowe. Kiedy warto je wykorzystać?

Słodycze reklamowe – czyli jakie?

Firma consultingowa Bain&Company wykonała duże badanie rynkowe, którego analizy są zaskakujące. Wynika z niego, że 75 proc. klientów odchodzi, gdyż… czują się niedoceniani. Okazuje się też, że koszt zdobycia nowego klienta jest około 3x wyższy niż koszt utrzymania stałego. Wniosek? Dbaj o swoich oddanych odbiorców. Warto więc ich lojalizować słodyczami reklamowymi od renomowanego producenta.

Czy wiesz, że wybór takich upominków jest ogromny? Przybierają one różnorodne formy, począwszy od czekoladowych medali i lentilków, aż po bombonierki z truflami lub z belgijskimi pralinami. Na rynku pojawiły się jeszcze bardziej kreatywne słodkości dla klientów, takie jak… czekoladowe wiadomości z wytłoczonymi literkami czy też czekoladowe figurki do samodzielnego złożenia w puzzle 3D. Wyobraź sobie minę klienta, który otrzymuje tak nietuzinkowy i oryginalny prezencik! Nawet, jeśli nie jest wielkim łasuchem, doceni niestandardowy pomysł.

Klient obdarowany prezentem, w którym znajdzie słodycze reklamowe, czuje radość i zaskoczenie. Wie, że jest ważny i doceniany. Wpływasz na jego emocje i odczucia – sięgasz głębiej. Pozwalasz odczuć mu więź z Twoją firmą, budujesz nić porozumienia. Relacje nie są już powierzchowne i płytkie, a Ty pokazujesz się od ludzkiej strony, nie tylko biznesowej.

Na jakie okazje warto podarować klientom słodycze reklamowe?

Klient będzie zachwycony, jeśli otrzyma słodkie prezenty w wyjątkowy dzień. Mogą to być święta lub wydarzenia biznesowe. Taka niespodzianka nie kosztuje Cię wiele, a dla niego okaże się bezcenna. Słodkości możesz dołączyć do większego prezentu, gdyż cukierki, czekoladki, pralinki i inne rarytasy za sprawą niewielkich rozmiarów nadają się do wielotorowej dystrybucji.

Pamiętaj, że słodycze reklamowe nawiązują tematycznie do różnych okazji. Klient uśmiechnie się zarówno na widok czekoladowego jajeczka na Wielkanoc, jak i ciastka korzennego lub słodkiego kalendarza adwentowego przed Bożym Narodzeniem. Co istotne, producenci dbają również o opakowanie słodkości – tworzą unikalne kreacje graficzne z logo Twojej firmy. Każdy szczegół jest więc zaplanowany co do joty. Jest to obopólna korzyść – klient czuje się doceniony, a Ty prężnie rozwijasz kampanię promocyjną.

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>