Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Jak lojalizować klientów za pomocą słodyczy reklamowych?

Najlepszą reklamę robią zadowoleni klienci. Te słowa Nelsona Boswella mają w sobie ogrom prawdy. Każda firma powinna doceniać swoich klientów, a znakomitym wyrazem uznania są słodycze reklamowe. To jeden z elementów kampanii promocyjnych, który stosują zarówno przedsiębiorstwa rozpoznawane na całym świecie, jak i lokalni działacze. Słodkie upominki w postaci cukierków, drażetek, pastylek, gum, ciastek, pralin i czekoladek to niezobowiązujące, a jednocześnie eleganckie prezenty reklamowe. Kiedy warto je wykorzystać?

Słodycze reklamowe – czyli jakie?

Firma consultingowa Bain&Company wykonała duże badanie rynkowe, którego analizy są zaskakujące. Wynika z niego, że 75 proc. klientów odchodzi, gdyż… czują się niedoceniani. Okazuje się też, że koszt zdobycia nowego klienta jest około 3x wyższy niż koszt utrzymania stałego. Wniosek? Dbaj o swoich oddanych odbiorców. Warto więc ich lojalizować słodyczami reklamowymi od renomowanego producenta.

Czy wiesz, że wybór takich upominków jest ogromny? Przybierają one różnorodne formy, począwszy od czekoladowych medali i lentilków, aż po bombonierki z truflami lub z belgijskimi pralinami. Na rynku pojawiły się jeszcze bardziej kreatywne słodkości dla klientów, takie jak… czekoladowe wiadomości z wytłoczonymi literkami czy też czekoladowe figurki do samodzielnego złożenia w puzzle 3D. Wyobraź sobie minę klienta, który otrzymuje tak nietuzinkowy i oryginalny prezencik! Nawet, jeśli nie jest wielkim łasuchem, doceni niestandardowy pomysł.

Klient obdarowany prezentem, w którym znajdzie słodycze reklamowe, czuje radość i zaskoczenie. Wie, że jest ważny i doceniany. Wpływasz na jego emocje i odczucia – sięgasz głębiej. Pozwalasz odczuć mu więź z Twoją firmą, budujesz nić porozumienia. Relacje nie są już powierzchowne i płytkie, a Ty pokazujesz się od ludzkiej strony, nie tylko biznesowej.

Na jakie okazje warto podarować klientom słodycze reklamowe?

Klient będzie zachwycony, jeśli otrzyma słodkie prezenty w wyjątkowy dzień. Mogą to być święta lub wydarzenia biznesowe. Taka niespodzianka nie kosztuje Cię wiele, a dla niego okaże się bezcenna. Słodkości możesz dołączyć do większego prezentu, gdyż cukierki, czekoladki, pralinki i inne rarytasy za sprawą niewielkich rozmiarów nadają się do wielotorowej dystrybucji.

Pamiętaj, że słodycze reklamowe nawiązują tematycznie do różnych okazji. Klient uśmiechnie się zarówno na widok czekoladowego jajeczka na Wielkanoc, jak i ciastka korzennego lub słodkiego kalendarza adwentowego przed Bożym Narodzeniem. Co istotne, producenci dbają również o opakowanie słodkości – tworzą unikalne kreacje graficzne z logo Twojej firmy. Każdy szczegół jest więc zaplanowany co do joty. Jest to obopólna korzyść – klient czuje się doceniony, a Ty prężnie rozwijasz kampanię promocyjną.

Aukcje dla WOŚP zakończone!
Aukcje dla WOŚP zakończone!

W tym roku już kolejny raz mieliśmy przyjemność włączyć się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łączna suma przekazana na cele tegorocznej edycji WOŚP wyniosła

więcej >>
Poznaj nasze nowości!
Poznaj nasze nowości!

W tym roku firmy mogą liczyć na parę zaskakujących nowości w kategorii wielkanocnych słodyczy dla swoich pracowników. Wśród nich debiutująca na polskim rynku słodyczy reklamowych

więcej >>
Jak obdarowywać, to... od serca!
Jak obdarowywać, to… od serca!

Dzień Kobiet to doskonała okazja, aby zamówić piękne i pyszne słodkości dla swoich najbliższych. Warto w te dni pamiętać również o współpracownicach czy członkiniach zaprzyjaźnionych

więcej >>
Kolejny raz gramy z WOŚP!
Kolejny raz gramy z WOŚP!

Włączanie się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już mała tradycja w naszej firmie. W tym roku możecie wylicytować nasze słodkości z limitowanej edycji

więcej >>
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>