Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Karmelki z dodatkiem płatków kwiatów – Prawdziwie słodki smak biznesowych relacji i idących jak z płatka sukcesów

Wdzięczna nazwa karmelki pochodzi od hiszpańskiego słowa caramello, które oznacza „prażony cukier”, pozwalając domyślić się tradycyjnej metody pozyskiwania tych słodyczy. Nasze wyborne karmelki to prawdziwe dzieła sztuki, zaprojektowane i stworzone przez doświadczonych mistrzów karmelarskiego fachu.

Jako jedyni w branży posiadamy własną Karmelarnię, w której na bieżąco realizujemy słodkie zamówienia. Dzięki temu dajemy gwarancję, że urzekające smakiem landrynki są zawsze świeże, bez sztucznych barwników i konserwantów, a ich okres przydatności do spożycia to pełne 24 miesiące. Wyróżnia nas także wyjątkowo przyjazny środowisku sposób pakowania tych wyśmienitych słodkości – w certyfikowany przez FSC papier oraz (do wyboru) w podlegającą recyklingowi monofolię lub w folię kompostowalną, która całkowicie ulega biodegradacji.

SLODCY karmelarze, jedni z ostatnich przedstawicieli tego rzadkiego zawodu, znają wszystkie sekrety tradycyjnej, ręcznej produkcji twardych cukierków. To Ich kunszt i pasja łączenia smaków sprawiły, że dziś możemy oferować je w kilkudziesięciu różnych smakach i wariantach, proponując zarówno te z klasycznej masy na bazie białego cukru, z cukru trzcinowego lub bezcukrowe landrynki z dodatkiem izomaltu. Posiadamy również karmelki z dodatkiem błonnika pokarmowego. Ten, nagradzany w branżowych konkursach produkt, budzi ogromne zainteresowanie wśród miłośników zdrowszych alternatyw klasycznych słodkości, gdyż dodatek błonnika pozwala zmniejszyć ilość cukru. Dużym uznaniem cieszą się, wyjątkowe w smaku karmelki z dodatkiem miodu i pyłku pszczelego.

Nowością w naszej ofercie są urzekające bogactwem kwietnych nut karmelki z dodatkiem jadalnych płatków kwiatów. Gęsta słodycz karmelu, przetykana delikatnym muśnięciem kwiatostanu róż, czarnego bzu lub lawendy to orzeźwiająca symfonia smaków, misternie skomponowana w naszej Karmelarni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi karmelkami!

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>