PFR

Nasze marki

Firma Słodkie Upominki – funkcjonująca na rynku od 1999 roku – posiada w swoim portfolio następujące marki:
Markę Słodkie Upominki – obecną na rynku od 1999 roku – która specjalizuje się w projektowaniu, konfekcjonowaniu oraz produkcji słodyczy reklamowych – słodyczy firmowych. Marka funkcjonuje wyłącznie na rynku B2B z ofertą dla firm – slodkie.com.
Markę Nobilia – obecną na rynku od 2001 roku – specjalizującą się w komponowaniu delikatesowych koszy upominkowych. Oferowane zestawy delikatesowe składają się ze słodyczy oraz produktów gourmet food oryginalnych i niedostępnych masowo na polskim rynku, które importowane są w limitowanych seriach wyłącznie na potrzeby klientów. Marka funkcjonuje na rynku B2B z ofertą dla firm (www.nobilia.pl) oraz na rynku B2C z ofertą dla klienta detalicznego (www.slodkie-prezenty.pl).

Markę Choco Maya (www.chocomaya.pl) – obecną na rynku od 2007 roku – która łączy w sobie najbardziej wykwintne czekoladowe oraz kawowe smaki z całego świata. Koneserzy czekoladowych oraz kawowych specjałów tylko w Choco Maya odnajdą ręcznie robione belgijskie praliny… prawdziwą ekwadorską czekoladę… wyśmienite palone migdały oblane kremem nugatowym… czekoladowe płatki o smaku pomarańczowym czy też kawę o lekko owocowym aromacie i winnym smaku. Marka funkcjonuje zarówno na rynku B2B (www.nobilia.pl), jak i na rynku B2C dla klienta detalicznego (www.slodkie-prezenty.pl).

Markę Choco Text (www.chocotext.com) – obecną na rynku od 2006 roku – pod którą kryje się czekoladowa wiadomość odlana w tabliczce mlecznej lub deserowej czekolady. Marka funkcjonuje zarówno na rynku B2B dla klienta biznesowego (możliwość personalizacji zarówno czekolady, jak i opakowania dostępna jest w ofercie Słodkich Upominków (slodkie.com), jak i na rynku B2C dla klienta indywidualnego (www.slodkie-preznenty.pl)

Markę Skład Praski. Specyjały&Spirytualia (www.skladpraski.pl) – obecną na rynku od 2011 roku – która jest kompozycją smaków, zapachów oraz wspomnień międzywojennej Warszawy. Wszystkie produkty sygnowane marką Skład Praski. Specyjały&Spirytualia dostępne są zarówno w ofercie dla klienta biznesowego (www.nobilia.pl), jak i dla klienta detalicznego (www.slodkie-prezenty.pl)

Markę Choco4Mat (www.choco4mat.com) – obecną na rynku od 2012 roku – pod którą kryją się czekoladowe kształty, powstałe w efekcie stworzenia unikalnej, innowacyjnej modułowej technologii do wytwarzania form do czekolady. Technologia ta stwarza możliwość wymiany fragmentu formy, przez co nadanie jej indywidualnego charakteru jest teraz możliwe w bardzo krótkim, ekspresowym czasie przy kosztach zdecydowanie mniejszych niż w przypadku wykonywania tradycyjnych form.