Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Nowy rok, nowe SLODKIE.

Wraz z rozpoczęciem  2021 roku  prezentujemy wam Słodkie Upominki w nowej odsłonie pod nazwą SLODKIE – z nową nazwą, logo i słodkimi kolorami.

Dobrze wiemy, że relacje to element niezbędny aby osiągnąć sukces. W „Slodkich” relacje rozumiemy jako sieć połączeń pomiędzy ludźmi, niezależnie od tego czy są naszymi dostawcami, klientami czy partnerami. Najtrwalszym budulcem relacji są dobre emocje – My, pomożemy Ci je wywołać przy pomocy naszych słodyczy. Wszak nic nie rozbudza dobrych emocji bardziej, niż odrobina słodkości.

SLODKIE to nie tylko dostawca słodkich gadżetów – SLODKIE to Twój kreatywny partner, który zwiększa efektywność Twoich działań marketingowych. Pokażemy Ci, jak budować relacje biznesowe, korzystając z naszych słodkich upominków, dlatego nasze motto brzmi: Z przyjemnością łączymy biznes. 

SLODKIE to najbardziej doświadczona i innowacyjna marka w branży upominków reklamowych. Naszym Partnerom oferujemy w tej dziedzinie wiedzę i kreatywność. Doradzamy i współtworzymy rozwiązania zgodne z potrzebami naszych klientów. 

Zmieniamy się, aby podkreślić, że dobre relacje, ludzka życzliwość, optymizm i pozytywne emocje są równie ważne, jak doskonałe wyniki rynkowe.

Slodkie

Z przyjemnością łączymy biznes.

Aukcje dla WOŚP zakończone!
Aukcje dla WOŚP zakończone!

W tym roku już kolejny raz mieliśmy przyjemność włączyć się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łączna suma przekazana na cele tegorocznej edycji WOŚP wyniosła

więcej >>
Poznaj nasze nowości!
Poznaj nasze nowości!

W tym roku firmy mogą liczyć na parę zaskakujących nowości w kategorii wielkanocnych słodyczy dla swoich pracowników. Wśród nich debiutująca na polskim rynku słodyczy reklamowych

więcej >>
Jak obdarowywać, to... od serca!
Jak obdarowywać, to… od serca!

Dzień Kobiet to doskonała okazja, aby zamówić piękne i pyszne słodkości dla swoich najbliższych. Warto w te dni pamiętać również o współpracownicach czy członkiniach zaprzyjaźnionych

więcej >>
Kolejny raz gramy z WOŚP!
Kolejny raz gramy z WOŚP!

Włączanie się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już mała tradycja w naszej firmie. W tym roku możecie wylicytować nasze słodkości z limitowanej edycji

więcej >>
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>