PFR

Nowy rok, nowe SLODKIE.

Nowy rok, nowe SLODKIE.

Wraz z rozpoczęciem  2021 roku  prezentujemy wam Słodkie Upominki w nowej odsłonie pod nazwą SLODKIE – z nową nazwą, logo i słodkimi kolorami.

Dobrze wiemy, że relacje to element niezbędny aby osiągnąć sukces. W „Slodkich” relacje rozumiemy jako sieć połączeń pomiędzy ludźmi, niezależnie od tego czy są naszymi dostawcami, klientami czy partnerami. Najtrwalszym budulcem relacji są dobre emocje – My, pomożemy Ci je wywołać przy pomocy naszych słodyczy. Wszak nic nie rozbudza dobrych emocji bardziej, niż odrobina słodkości.

SLODKIE to nie tylko dostawca słodkich gadżetów – SLODKIE to Twój kreatywny partner, który zwiększa efektywność Twoich działań marketingowych. Pokażemy Ci, jak budować relacje biznesowe, korzystając z naszych słodkich upominków, dlatego nasze motto brzmi: Z przyjemnością łączymy biznes. 

SLODKIE to najbardziej doświadczona i innowacyjna marka w branży upominków reklamowych. Naszym Partnerom oferujemy w tej dziedzinie wiedzę i kreatywność. Doradzamy i współtworzymy rozwiązania zgodne z potrzebami naszych klientów. 

Zmieniamy się, aby podkreślić, że dobre relacje, ludzka życzliwość, optymizm i pozytywne emocje są równie ważne, jak doskonałe wyniki rynkowe.

Slodkie

Z przyjemnością łączymy biznes.