Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Nowy rok, nowe SLODKIE.

Wraz z rozpoczęciem  2021 roku  prezentujemy wam Słodkie Upominki w nowej odsłonie pod nazwą SLODKIE – z nową nazwą, logo i słodkimi kolorami.

Dobrze wiemy, że relacje to element niezbędny aby osiągnąć sukces. W „Slodkich” relacje rozumiemy jako sieć połączeń pomiędzy ludźmi, niezależnie od tego czy są naszymi dostawcami, klientami czy partnerami. Najtrwalszym budulcem relacji są dobre emocje – My, pomożemy Ci je wywołać przy pomocy naszych słodyczy. Wszak nic nie rozbudza dobrych emocji bardziej, niż odrobina słodkości.

SLODKIE to nie tylko dostawca słodkich gadżetów – SLODKIE to Twój kreatywny partner, który zwiększa efektywność Twoich działań marketingowych. Pokażemy Ci, jak budować relacje biznesowe, korzystając z naszych słodkich upominków, dlatego nasze motto brzmi: Z przyjemnością łączymy biznes. 

SLODKIE to najbardziej doświadczona i innowacyjna marka w branży upominków reklamowych. Naszym Partnerom oferujemy w tej dziedzinie wiedzę i kreatywność. Doradzamy i współtworzymy rozwiązania zgodne z potrzebami naszych klientów. 

Zmieniamy się, aby podkreślić, że dobre relacje, ludzka życzliwość, optymizm i pozytywne emocje są równie ważne, jak doskonałe wyniki rynkowe.

Slodkie

Z przyjemnością łączymy biznes.

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>