Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Oferta świąteczna 2014 już dostępna!

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową kolekcję słodkich upominków, przygotowaną specjalnie na sezon Boże Narodzenie 2014.
Upominki świąteczne to nasza specjalność dlatego w naszej ofercie znajdziecie prezenty świąteczne dla firm zarówno te ekskluzywne jak kosze delikatesowe, ręcznie robione praliny belgijskie ale i drobne jak pierniki świąteczne, czekoladowe figurki Św. Mikołaja i Choinki.
Oferta świąteczna 2014 to również nowości, które zapewne zwrócą Waszą uwagę i zapadną w pamięć Waszym klientom. Wśród nich znajdziecie m.in. nowe kształty czekoladowych przysmaków: Renifera, Śnieżynkę, czekoladowe bombki i wesoły pingwinki z mlecznej czekolady. Eleganckie i proste w formie opakowania oblane świąteczną szatą graficzną z Waszym logo sprawią, że nasze słodkie prezenty świąteczne będą niepowtarzalnym upominkiem dla kontrahentów lub pracowników.

Kolejny raz gramy z WOŚP!
Kolejny raz gramy z WOŚP!

Włączanie się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już mała tradycja w naszej firmie. W tym roku możecie wylicytować nasze słodkości z limitowanej edycji

więcej >>
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>