Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Różnorodnie, nowocześnie i ekologicznie

Większość naszych świątecznych zestawów można teraz zakupić również online!

Internetowy butik? Internetowe delikatesy? A może po prostu sprawnie działający sklep internetowy. Pod adresem www.sklep.nobilia.pl znajdziecie nasze wszystkie aktualne propozycje, które nie zawierają alkoholi.

Technologia pozwoliła nam skategoryzować upominkowe kosze marki Nobilia tak, aby można je było filtrować na wiele różnych sposób. Korzystając ze sklepu internetowego możemy zatem szukać zestawu według okazji, odpowiadając na pytanie „dla kogo?” albo po prostu wybierając odpowiednią kategorię lub luksusową markę delikatesową, która najbardziej nas w danym momencie interesuje.

Skupmy się jednak na zestawach świątecznych, bo przecież Święta… coraz bliżej. Na naszej dedykowanej podstronie proponujemy eleganckie i pięknie zapakowane zestawy świąteczne oraz kosze bożonarodzeniowe. To doskonały pomysł na upominek z okazji rodzinnej lub firmowej wigilii dla bliskich, współpracowników lub szefa.

Aktualne ceny zestawów mogą się wahać się od niespełna 60 PLN do nieco ponad 400 PLN. Ten najdroższy zestaw to Kufer z Wieńcem, który w drewnianej skrzyni kryje m.in. cytrusowe marmoladki pektynowe, puszkę zimowej herbaty z przyprawami korzennymi, mieszkankę oliwek czy trufle czekoladowe z płatkami kokosa. A całość uzupełnia starannie przygotowany świąteczny wieniec.

Dodajmy również, że oferowane przez nas zestawy są absolutnie profesjonalnie przygotowane do podróży w kierunku klienta. Cały proces kompletowania i pakowania realizowany jest przez wykwalifikowanych i wieloletnich pracowników firmy, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Każdy zestaw starannie zabezpieczamy, umieszczamy w kartonie transportowym i chroniony biodegradowalnym wypełnieniem, tak aby żaden element nie ucierpiał podczas drogi.

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>