Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Różnorodnie, nowocześnie i ekologicznie

Większość naszych świątecznych zestawów można teraz zakupić również online!

Internetowy butik? Internetowe delikatesy? A może po prostu sprawnie działający sklep internetowy. Pod adresem www.sklep.nobilia.pl znajdziecie nasze wszystkie aktualne propozycje, które nie zawierają alkoholi.

Technologia pozwoliła nam skategoryzować upominkowe kosze marki Nobilia tak, aby można je było filtrować na wiele różnych sposób. Korzystając ze sklepu internetowego możemy zatem szukać zestawu według okazji, odpowiadając na pytanie „dla kogo?” albo po prostu wybierając odpowiednią kategorię lub luksusową markę delikatesową, która najbardziej nas w danym momencie interesuje.

Skupmy się jednak na zestawach świątecznych, bo przecież Święta… coraz bliżej. Na naszej dedykowanej podstronie proponujemy eleganckie i pięknie zapakowane zestawy świąteczne oraz kosze bożonarodzeniowe. To doskonały pomysł na upominek z okazji rodzinnej lub firmowej wigilii dla bliskich, współpracowników lub szefa.

Aktualne ceny zestawów mogą się wahać się od niespełna 60 PLN do nieco ponad 400 PLN. Ten najdroższy zestaw to Kufer z Wieńcem, który w drewnianej skrzyni kryje m.in. cytrusowe marmoladki pektynowe, puszkę zimowej herbaty z przyprawami korzennymi, mieszkankę oliwek czy trufle czekoladowe z płatkami kokosa. A całość uzupełnia starannie przygotowany świąteczny wieniec.

Dodajmy również, że oferowane przez nas zestawy są absolutnie profesjonalnie przygotowane do podróży w kierunku klienta. Cały proces kompletowania i pakowania realizowany jest przez wykwalifikowanych i wieloletnich pracowników firmy, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Każdy zestaw starannie zabezpieczamy, umieszczamy w kartonie transportowym i chroniony biodegradowalnym wypełnieniem, tak aby żaden element nie ucierpiał podczas drogi.

Aukcje dla WOŚP zakończone!
Aukcje dla WOŚP zakończone!

W tym roku już kolejny raz mieliśmy przyjemność włączyć się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łączna suma przekazana na cele tegorocznej edycji WOŚP wyniosła

więcej >>
Poznaj nasze nowości!
Poznaj nasze nowości!

W tym roku firmy mogą liczyć na parę zaskakujących nowości w kategorii wielkanocnych słodyczy dla swoich pracowników. Wśród nich debiutująca na polskim rynku słodyczy reklamowych

więcej >>
Jak obdarowywać, to... od serca!
Jak obdarowywać, to… od serca!

Dzień Kobiet to doskonała okazja, aby zamówić piękne i pyszne słodkości dla swoich najbliższych. Warto w te dni pamiętać również o współpracownicach czy członkiniach zaprzyjaźnionych

więcej >>
Kolejny raz gramy z WOŚP!
Kolejny raz gramy z WOŚP!

Włączanie się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już mała tradycja w naszej firmie. W tym roku możecie wylicytować nasze słodkości z limitowanej edycji

więcej >>
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>