Różnorodnie, nowocześnie i ekologicznie

Większość naszych świątecznych zestawów można teraz zakupić również online!

Internetowy butik? Internetowe delikatesy? A może po prostu sprawnie działający sklep internetowy. Pod adresem www.sklep.nobilia.pl znajdziecie nasze wszystkie aktualne propozycje, które nie zawierają alkoholi.

Technologia pozwoliła nam skategoryzować upominkowe kosze marki Nobilia tak, aby można je było filtrować na wiele różnych sposób. Korzystając ze sklepu internetowego możemy zatem szukać zestawu według okazji, odpowiadając na pytanie „dla kogo?” albo po prostu wybierając odpowiednią kategorię lub luksusową markę delikatesową, która najbardziej nas w danym momencie interesuje.

Skupmy się jednak na zestawach świątecznych, bo przecież Święta… coraz bliżej. Na naszej dedykowanej podstronie proponujemy eleganckie i pięknie zapakowane zestawy świąteczne oraz kosze bożonarodzeniowe. To doskonały pomysł na upominek z okazji rodzinnej lub firmowej wigilii dla bliskich, współpracowników lub szefa.

Aktualne ceny zestawów mogą się wahać się od niespełna 60 PLN do nieco ponad 400 PLN. Ten najdroższy zestaw to Kufer z Wieńcem, który w drewnianej skrzyni kryje m.in. cytrusowe marmoladki pektynowe, puszkę zimowej herbaty z przyprawami korzennymi, mieszkankę oliwek czy trufle czekoladowe z płatkami kokosa. A całość uzupełnia starannie przygotowany świąteczny wieniec.

Dodajmy również, że oferowane przez nas zestawy są absolutnie profesjonalnie przygotowane do podróży w kierunku klienta. Cały proces kompletowania i pakowania realizowany jest przez wykwalifikowanych i wieloletnich pracowników firmy, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Każdy zestaw starannie zabezpieczamy, umieszczamy w kartonie transportowym i chroniony biodegradowalnym wypełnieniem, tak aby żaden element nie ucierpiał podczas drogi.

AKTUALNOŚCI
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>
Nowy rok, nowe SLODKIE.
Szanowni Państwo,

W dniu 16 czerwca 2022 firma będzie zamknięta.  Zamówienia złożone tego dnia zostaną przyjęte do realizacji kolejnego dnia roboczego.

więcej >>