Słodka oferta dostępna w języku francuskim

Choć od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej eksportujemy gadżety reklamowe do wszystkich państw członkowskich, to od teraz francuskojęzyczni klienci mogą liczyć na dodatkowe benefity. W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o profesjonalną obsługę w języku francuskim. To kolejny krok w kierunku intensyfikacji rozwoju na rynku zachodnim!

Od 25 lat nieprzerwanie dostarczamy wysokiej jakości brandowane słodycze do polskich i zagranicznych firm, dotychczas obsługując klientów w języku angielskim, niemieckim, ukraińskim i rosyjskim. W jubileuszowym roku 25-lecia poszerzyliśmy ofertę o profesjonalną obsługę klientów francuskojęzycznych. Do tej zmiany przygotowywaliśmy się od wielu miesięcy, ponieważ przetłumaczenie katalogu, strony internetowej, jak i stworzenie zespołu odpowiadającego za współpracę z krajami francuskojęzycznymi było wymagające i czasochłonne. Cieszymy się, że nam się to udało i dziś nasi zachodni klienci mogą nie tylko – jak dotąd – kosztować słodyczy, ale również kompleksowo zapoznać się z całym asortymentem, a my możemy udzielić im bezpośredniej informacji w ich ojczystym języku.

Jak znaleźć ofertę w języku francuskim? Wystarczy na naszej stronie głównej wybrać język francuski i voilà!

AKTUALNOŚCI
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>
Nowy rok, nowe SLODKIE.
Szanowni Państwo,

W dniu 16 czerwca 2022 firma będzie zamknięta.  Zamówienia złożone tego dnia zostaną przyjęte do realizacji kolejnego dnia roboczego.

więcej >>