Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Święta z ekologiczną nutą razem ze SLODKIE

Nie ukrywamy, ze jakość naszych produktów jest dla nas bardzo ważna 😉.

Dbamy nie tylko o ich zawartość ale również o ich opakowania. 

Nie dla mody, lecz z przekonania. Proekologiczne podejście to biznesu, to nasz znak rozpoznawczy. Subtelne ikonki, które zamieszczamy przy niemal wszystkich produktach nie są tylko dla ozdoby. Przypominają, że ekologia naprawdę jest dla nas ważna.

Przygotowując nasze słodkości dbamy o detale. Bardzo poważnie podchodzimy też do kwestii związanych z ekologią. To wszystko sprawiło, że opakowania są dla nas niemal równie ważne co ich zawartość. 

Do produkcji opakowań wykorzystujemy papier z certyfikatem FSC® (FSC® C155076), co oznacza,

że pochodzi on z kontrolowanych wycinek drewna lub recyklingu i jest pozyskiwany w sposób chroniący ekosystemy leśne. Stosujemy w nich równiez folię biodegradowalną oraz bio-plastik PLA.

Warto też  podkreśli,  że jesteśmy uczestnikiem programu certyfikacji Rainforest Alliance, a nasze wyroby z czekolady posiadają certyfikat UTZ. To świadczy, że pochodzą one z certyfikowanych plantacji, które są prowadzone zgodnie z dobrymi praktykami rolnymi. Plantatorzy zaś dbają o zrównoważone metody uprawy oraz o bezpieczeństwo, higienę pracy i racjonalne zarządzanie kapitałem ludzkim.

W naszej ofercie produkty eko zajmują bowiem absolutnie honorową pozycję. Wśród tegorocznych świątecznych – i nie tylko – inspiracji warto zwrócić uwagę m.in. tabliczkę czekolady w kopercie oraz czekoladową kartę, a także Cookie Pure Box czy Wooden Box z korzennym ciastkami.

Aukcje dla WOŚP zakończone!
Aukcje dla WOŚP zakończone!

W tym roku już kolejny raz mieliśmy przyjemność włączyć się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łączna suma przekazana na cele tegorocznej edycji WOŚP wyniosła

więcej >>
Poznaj nasze nowości!
Poznaj nasze nowości!

W tym roku firmy mogą liczyć na parę zaskakujących nowości w kategorii wielkanocnych słodyczy dla swoich pracowników. Wśród nich debiutująca na polskim rynku słodyczy reklamowych

więcej >>
Jak obdarowywać, to... od serca!
Jak obdarowywać, to… od serca!

Dzień Kobiet to doskonała okazja, aby zamówić piękne i pyszne słodkości dla swoich najbliższych. Warto w te dni pamiętać również o współpracownicach czy członkiniach zaprzyjaźnionych

więcej >>
Kolejny raz gramy z WOŚP!
Kolejny raz gramy z WOŚP!

Włączanie się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już mała tradycja w naszej firmie. W tym roku możecie wylicytować nasze słodkości z limitowanej edycji

więcej >>
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>