Święta z ekologiczną nutą razem ze SLODKIE

Nie ukrywamy, ze jakość naszych produktów jest dla nas bardzo ważna 😉.

Dbamy nie tylko o ich zawartość ale również o ich opakowania. 

Nie dla mody, lecz z przekonania. Proekologiczne podejście to biznesu, to nasz znak rozpoznawczy. Subtelne ikonki, które zamieszczamy przy niemal wszystkich produktach nie są tylko dla ozdoby. Przypominają, że ekologia naprawdę jest dla nas ważna.

Przygotowując nasze słodkości dbamy o detale. Bardzo poważnie podchodzimy też do kwestii związanych z ekologią. To wszystko sprawiło, że opakowania są dla nas niemal równie ważne co ich zawartość. 

Do produkcji opakowań wykorzystujemy papier z certyfikatem FSC® (FSC® C155076), co oznacza,

że pochodzi on z kontrolowanych wycinek drewna lub recyklingu i jest pozyskiwany w sposób chroniący ekosystemy leśne. Stosujemy w nich równiez folię biodegradowalną oraz bio-plastik PLA.

Warto też  podkreśli,  że jesteśmy uczestnikiem programu certyfikacji Rainforest Alliance, a nasze wyroby z czekolady posiadają certyfikat UTZ. To świadczy, że pochodzą one z certyfikowanych plantacji, które są prowadzone zgodnie z dobrymi praktykami rolnymi. Plantatorzy zaś dbają o zrównoważone metody uprawy oraz o bezpieczeństwo, higienę pracy i racjonalne zarządzanie kapitałem ludzkim.

W naszej ofercie produkty eko zajmują bowiem absolutnie honorową pozycję. Wśród tegorocznych świątecznych – i nie tylko – inspiracji warto zwrócić uwagę m.in. tabliczkę czekolady w kopercie oraz czekoladową kartę, a także Cookie Pure Box czy Wooden Box z korzennym ciastkami.

AKTUALNOŚCI
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>
Nowy rok, nowe SLODKIE.
Szanowni Państwo,

W dniu 16 czerwca 2022 firma będzie zamknięta.  Zamówienia złożone tego dnia zostaną przyjęte do realizacji kolejnego dnia roboczego.

więcej >>