Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Święta z ekologiczną nutą razem ze SLODKIE

Nie ukrywamy, ze jakość naszych produktów jest dla nas bardzo ważna 😉.

Dbamy nie tylko o ich zawartość ale również o ich opakowania. 

Nie dla mody, lecz z przekonania. Proekologiczne podejście to biznesu, to nasz znak rozpoznawczy. Subtelne ikonki, które zamieszczamy przy niemal wszystkich produktach nie są tylko dla ozdoby. Przypominają, że ekologia naprawdę jest dla nas ważna.

Przygotowując nasze słodkości dbamy o detale. Bardzo poważnie podchodzimy też do kwestii związanych z ekologią. To wszystko sprawiło, że opakowania są dla nas niemal równie ważne co ich zawartość. 

Do produkcji opakowań wykorzystujemy papier z certyfikatem FSC® (FSC® C155076), co oznacza,

że pochodzi on z kontrolowanych wycinek drewna lub recyklingu i jest pozyskiwany w sposób chroniący ekosystemy leśne. Stosujemy w nich równiez folię biodegradowalną oraz bio-plastik PLA.

Warto też  podkreśli,  że jesteśmy uczestnikiem programu certyfikacji Rainforest Alliance, a nasze wyroby z czekolady posiadają certyfikat UTZ. To świadczy, że pochodzą one z certyfikowanych plantacji, które są prowadzone zgodnie z dobrymi praktykami rolnymi. Plantatorzy zaś dbają o zrównoważone metody uprawy oraz o bezpieczeństwo, higienę pracy i racjonalne zarządzanie kapitałem ludzkim.

W naszej ofercie produkty eko zajmują bowiem absolutnie honorową pozycję. Wśród tegorocznych świątecznych – i nie tylko – inspiracji warto zwrócić uwagę m.in. tabliczkę czekolady w kopercie oraz czekoladową kartę, a także Cookie Pure Box czy Wooden Box z korzennym ciastkami.

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>