Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszej siedziby i zapoznanie się z Ofertą Świąteczną 2015, której prezentacja odbyła się w dniach 24-25 września. Jest nam bardzo miło, że mogliśmy osobiście zaprezentować Państwu zarówno naszą firmę, jak i oferowany asortyment. Dziękujemy za rozmowę i czas poświecony na spotkanie z nami. Liczymy na to, że udało nam się spełnić Państwa oczekiwania, a nasza dalsza współpraca będzie przebiegała równie pomyślnie. Nowych klientów zapraszamy do zapoznania się ofertą możliwie jak najszybciej mając jednocześnie nadzieję, że poszerzą Państwo grono naszych dotychczasowych kontrahentów. Jednocześnie tych wszystkich, którzy nie mieli możliwości odwiedzenia nas podczas prezentacji, zapraszamy do osobistego kontaktu, ponieważ stale pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie spotkania i zapraszamy do dalszej współpracy.

Kolejny raz gramy z WOŚP!
Kolejny raz gramy z WOŚP!

Włączanie się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już mała tradycja w naszej firmie. W tym roku możecie wylicytować nasze słodkości z limitowanej edycji

więcej >>
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>