Targi RemaDays 2017

Trzynasta edycja Targów RemaDays Warsaw już za nami. Przez 3 dni mieli Państwo okazję spotkać się z nami oraz zapoznać się z produktami dostępnymi w ofercie.
Przedstawiliśmy kolekcję wielkanocną, nowości na 2017 rok oraz inne słodkie upominki, wzbudzające największe zainteresowanie. Cieszymy się tym bardziej, że byli Państwo z nami, gdyż otrzymaliśmy wyróżnienie „Godny Polecenia” w konkursie Korony Reklamy 2017 w kategorii Producent Upominków Reklamowych oraz 3 miejsce w konkursie Gifts of The Year 2017 w kategorii Top Design za nasz nowy produkt – Butelka Mleczna, Karmelowa i Choco Cookie. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie i oddane głosy. Jesteśmy przekonani, że przed nami jeszcze wiele lat owocnej współpracy oraz mamy nadzieję, że nasza oferta zainspirowała Państwa. Jest nam niezmiernie miło za tak liczne przybycie, do zobaczenia w przyszłym roku.

Kolejny raz gramy z WOŚP!
Kolejny raz gramy z WOŚP!

Włączanie się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już mała tradycja w naszej firmie. W tym roku możecie wylicytować nasze słodkości z limitowanej edycji

więcej >>
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>