PFR

WAŻNY KOMUNIKAT!

Słodkie Upominki

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że Słodkie Upominki realizują zamówienia oraz ich wysyłki terminowo i z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa żywności.
Jako producent słodyczy reklamowych mamy 100% kontrolę nad właściwym przebiegiem całego procesu produkcji:

  1. od wielu lat pracujemy, zgodnie z Globalną Normą Bezpieczeństwa Żywności BRC, według najostrzejszych, spośród funkcjonujących na rynku, wymagań w zakresie bezpieczeństwa produkcji spożywczej,
  2. korzystamy wyłącznie ze specjalistycznych, atestowanych środków dezynfekujących,
  3. wszystkie powierzchnie oraz maszyny są regularnie dezynfekowane,
  4. nasi pracownicy regularnie dezynfekują dłonie, pracują w rękawiczkach, czepkach i maseczkach oraz specjalistycznej odzieży roboczej.

Wprowadziliśmy podwyższone procedury bezpieczeństwa, tj. zamknięcie siedziby firmy dla osób trzecich, wprowadzenie szczególnej procedury dostaw i odbiorów z naszego magazynu, zawieszenie spotkań do odwołania, podział siedziby firmy na strefy bezpieczeństwa, wprowadzenie dodatkowych procedur korzystania i dezynfekcji powierzchni wspólnych.
Wdrożyliśmy wszelkie zalecenia dla zakładów pracy w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wprowadzone 14 marca 2020 roku przez Głównego Inspektora Sanitarnego.
Część naszego zespołu pracuje zdalnie lub rotacyjnie, nie wpływa to jednak na jakość naszych usług i poziom obsługi klienta.
Dbajmy o siebie i naszych najbliższych, stosujmy się do zaleceń i minimalizujmy ryzyko. Życzymy wszystkim i nam samym, szybkiego opanowania sytuacji i powrotu do normalnego funkcjonowania.
Trzymajmy się ciepło!!!
Zarząd
Słodkie Upominki sp. z o.o. sp. k.