Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

WAŻNY KOMUNIKAT!

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że Słodkie Upominki realizują zamówienia oraz ich wysyłki terminowo i z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa żywności.
Jako producent słodyczy reklamowych mamy 100% kontrolę nad właściwym przebiegiem całego procesu produkcji:

  1. od wielu lat pracujemy, zgodnie z Globalną Normą Bezpieczeństwa Żywności BRC, według najostrzejszych, spośród funkcjonujących na rynku, wymagań w zakresie bezpieczeństwa produkcji spożywczej,
  2. korzystamy wyłącznie ze specjalistycznych, atestowanych środków dezynfekujących,
  3. wszystkie powierzchnie oraz maszyny są regularnie dezynfekowane,
  4. nasi pracownicy regularnie dezynfekują dłonie, pracują w rękawiczkach, czepkach i maseczkach oraz specjalistycznej odzieży roboczej.

Wprowadziliśmy podwyższone procedury bezpieczeństwa, tj. zamknięcie siedziby firmy dla osób trzecich, wprowadzenie szczególnej procedury dostaw i odbiorów z naszego magazynu, zawieszenie spotkań do odwołania, podział siedziby firmy na strefy bezpieczeństwa, wprowadzenie dodatkowych procedur korzystania i dezynfekcji powierzchni wspólnych.
Wdrożyliśmy wszelkie zalecenia dla zakładów pracy w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wprowadzone 14 marca 2020 roku przez Głównego Inspektora Sanitarnego.
Część naszego zespołu pracuje zdalnie lub rotacyjnie, nie wpływa to jednak na jakość naszych usług i poziom obsługi klienta.
Dbajmy o siebie i naszych najbliższych, stosujmy się do zaleceń i minimalizujmy ryzyko. Życzymy wszystkim i nam samym, szybkiego opanowania sytuacji i powrotu do normalnego funkcjonowania.
Trzymajmy się ciepło!!!
Zarząd
Słodkie Upominki sp. z o.o. sp. k.

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>