Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Za nami kolejne targi branży reklamowej!

Ubiegły tydzień był dla nas szczególnie ważny i jednocześnie niezwykle owocny. W dniach 22 i 23 marca wzięliśmy udział w targach Promo Show Professional, a od 23 do 25 marca uczestniczyliśmy w RemaDays Warsaw. Wydarzenia te zrzeszają topowych producentów reklamowych oraz przedstawicieli agencji reklamowych, a w przypadku RemaDays również klientów końcowych. Na tych wydarzeniach nie mogło oczywiście zabraknąć naszych słodkich stanowisk.

 Tegoroczna, marcowa edycja targów RemaDays odbyła się pod hasłem „KreaTYwni. Otwarci na nowe”. W ramach wydarzenia odbył się konkurs Gifts of The Year, w którym wyróżniony w kategorii produktów masowych został nasz produkt Fiber Heart Candies. Na stoiskach zaprezentowaliśmy nie tylko nowości produktowe i atrakcyjną linię wielkanocną, ale także szerokie możliwości personalizacji słodyczy, które spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających. 

Uczestnicząc po raz pierwszy w targach Promo Show Professional mieliśmy okazję do wielu inspirujących rozmów z przedstawicielami branży oraz do nawiązania nowych, wartościowych relacji. Mamy nadzieję, że te kontakty przerodzą się kolejno w interesujące współprace i ciekawe projekty.

Serdecznie dziękujemy za odwiedzanie naszych stoisk podczas minionych targów i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach branżowych!

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>