PFR

Za nami kolejne targi branży reklamowej!

Za nami kolejne targi branży reklamowej!

Ubiegły tydzień był dla nas szczególnie ważny i jednocześnie niezwykle owocny. W dniach 22 i 23 marca wzięliśmy udział w targach Promo Show Professional, a od 23 do 25 marca uczestniczyliśmy w RemaDays Warsaw. Wydarzenia te zrzeszają topowych producentów reklamowych oraz przedstawicieli agencji reklamowych, a w przypadku RemaDays również klientów końcowych. Na tych wydarzeniach nie mogło oczywiście zabraknąć naszych słodkich stanowisk.

 Tegoroczna, marcowa edycja targów RemaDays odbyła się pod hasłem „KreaTYwni. Otwarci na nowe”. W ramach wydarzenia odbył się konkurs Gifts of The Year, w którym wyróżniony w kategorii produktów masowych został nasz produkt Fiber Heart Candies. Na stoiskach zaprezentowaliśmy nie tylko nowości produktowe i atrakcyjną linię wielkanocną, ale także szerokie możliwości personalizacji słodyczy, które spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających. 

Uczestnicząc po raz pierwszy w targach Promo Show Professional mieliśmy okazję do wielu inspirujących rozmów z przedstawicielami branży oraz do nawiązania nowych, wartościowych relacji. Mamy nadzieję, że te kontakty przerodzą się kolejno w interesujące współprace i ciekawe projekty.

Serdecznie dziękujemy za odwiedzanie naszych stoisk podczas minionych targów i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach branżowych!