Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Zapraszamy na naszą prezentację oferty bożonarodzeniowej!

Chcemy ułatwić Ci decyzję o świątecznych upominkach dla partnerów biznesowych i pracowników, dlatego, jak co roku zapraszamy Cię na prezentację naszej oferty bożonarodzeniowej!

Tym razem z myślą o Twoim bezpieczeństwie i komforcie postanowiliśmy zmienić nieco jej format. Dla Twojej wygody proponujemy Ci dwie formy udziału w wydarzeniu: offline i online.

Decydując się na formę offline wybierzesz degustację naszych produktów w siedzibie Słodkich Upominków, przy ulicy Chełmżyńskiej 180H w Warszawie. Podczas wizyty czeka Cię kameralne spotkanie z opiekunem, który doradzi Ci w wyborze i sposobie personalizacji wybranego produktu, a także przedstawi proces realizacji zamówienia. Na Twoją wizytę będziemy czekać w dniach 21-25 września o wcześniej wybranych godzinach.

Jeśli wybierzesz formę online, to wybrany opiekun zaprosi Cię na indywidualną rozmowę przez Skype. Podczas niej opowie Ci o naszej ofercie, zaproponuje rozwiązania uszyte na Twoje potrzeby, a także odpowie na Twoje pytania. Po spotkaniu prześlemy Ci paczkę ze Słodkim Upominkiem. Będziemy do Twojej dyspozycji w dniach 14-18 września.

W obu przypadkach, podzielimy się z Tobą przygotowanymi przez nas prezentacjami merytorycznymi. Ich tematami przewodnimi będą:

  • Jak tworzyć efekt WOW i budować lojalność klientów w 2020 roku
    Ekologia w upominkach reklamowych
  • Prześlemy Ci do nich dostęp, a Ty obejrzysz je w dogodnym dla siebie czasie.

Zostaw nam swój adres mailowy, a skontaktujemy się w celu umówienia szczegółów spotkania:

[contact-form-7 id=”24046″ title=”BN PL prezentacja”]

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>