PFR

Zapraszamy na naszą prezentację oferty bożonarodzeniowej!

Zapraszamy na naszą prezentację oferty bożonarodzeniowej!

Chcemy ułatwić Ci decyzję o świątecznych upominkach dla partnerów biznesowych i pracowników, dlatego, jak co roku zapraszamy Cię na prezentację naszej oferty bożonarodzeniowej!

Tym razem z myślą o Twoim bezpieczeństwie i komforcie postanowiliśmy zmienić nieco jej format. Dla Twojej wygody proponujemy Ci dwie formy udziału w wydarzeniu: offline i online.

Decydując się na formę offline wybierzesz degustację naszych produktów w siedzibie Słodkich Upominków, przy ulicy Chełmżyńskiej 180H w Warszawie. Podczas wizyty czeka Cię kameralne spotkanie z opiekunem, który doradzi Ci w wyborze i sposobie personalizacji wybranego produktu, a także przedstawi proces realizacji zamówienia. Na Twoją wizytę będziemy czekać w dniach 21-25 września o wcześniej wybranych godzinach.

Jeśli wybierzesz formę online, to wybrany opiekun zaprosi Cię na indywidualną rozmowę przez Skype. Podczas niej opowie Ci o naszej ofercie, zaproponuje rozwiązania uszyte na Twoje potrzeby, a także odpowie na Twoje pytania. Po spotkaniu prześlemy Ci paczkę ze Słodkim Upominkiem. Będziemy do Twojej dyspozycji w dniach 14-18 września.

W obu przypadkach, podzielimy się z Tobą przygotowanymi przez nas prezentacjami merytorycznymi. Ich tematami przewodnimi będą:

  • Jak tworzyć efekt WOW i budować lojalność klientów w 2020 roku
    Ekologia w upominkach reklamowych
  • Prześlemy Ci do nich dostęp, a Ty obejrzysz je w dogodnym dla siebie czasie.

Zostaw nam swój adres mailowy, a skontaktujemy się w celu umówienia szczegółów spotkania:

    Administratorem danych jest firma Słodkie Upominki, z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chełmżyńska 180H. Dane osobowe (tj. adresy e-mail) zbierane są przez firmę wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi otrzymywania informacji handlowej. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi. Otrzymywanie informacji handlowych jest dobrowolne i bezterminowe. Zarejestrowana osoba, w każdej chwili, ma możliwość dokonania zmiany bądź usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.