Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Zapraszamy na naszą prezentację oferty bożonarodzeniowej!

Chcemy ułatwić Ci decyzję o świątecznych upominkach dla partnerów biznesowych i pracowników, dlatego, jak co roku zapraszamy Cię na prezentację naszej oferty bożonarodzeniowej!

Tym razem z myślą o Twoim bezpieczeństwie i komforcie postanowiliśmy zmienić nieco jej format. Dla Twojej wygody proponujemy Ci dwie formy udziału w wydarzeniu: offline i online.

Decydując się na formę offline wybierzesz degustację naszych produktów w siedzibie Słodkich Upominków, przy ulicy Chełmżyńskiej 180H w Warszawie. Podczas wizyty czeka Cię kameralne spotkanie z opiekunem, który doradzi Ci w wyborze i sposobie personalizacji wybranego produktu, a także przedstawi proces realizacji zamówienia. Na Twoją wizytę będziemy czekać w dniach 21-25 września o wcześniej wybranych godzinach.

Jeśli wybierzesz formę online, to wybrany opiekun zaprosi Cię na indywidualną rozmowę przez Skype. Podczas niej opowie Ci o naszej ofercie, zaproponuje rozwiązania uszyte na Twoje potrzeby, a także odpowie na Twoje pytania. Po spotkaniu prześlemy Ci paczkę ze Słodkim Upominkiem. Będziemy do Twojej dyspozycji w dniach 14-18 września.

W obu przypadkach, podzielimy się z Tobą przygotowanymi przez nas prezentacjami merytorycznymi. Ich tematami przewodnimi będą:

  • Jak tworzyć efekt WOW i budować lojalność klientów w 2020 roku
    Ekologia w upominkach reklamowych
  • Prześlemy Ci do nich dostęp, a Ty obejrzysz je w dogodnym dla siebie czasie.

Zostaw nam swój adres mailowy, a skontaktujemy się w celu umówienia szczegółów spotkania:

[contact-form-7 id=”24046″ title=”BN PL prezentacja”]

Aukcje dla WOŚP zakończone!
Aukcje dla WOŚP zakończone!

W tym roku już kolejny raz mieliśmy przyjemność włączyć się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łączna suma przekazana na cele tegorocznej edycji WOŚP wyniosła

więcej >>
Poznaj nasze nowości!
Poznaj nasze nowości!

W tym roku firmy mogą liczyć na parę zaskakujących nowości w kategorii wielkanocnych słodyczy dla swoich pracowników. Wśród nich debiutująca na polskim rynku słodyczy reklamowych

więcej >>
Jak obdarowywać, to... od serca!
Jak obdarowywać, to… od serca!

Dzień Kobiet to doskonała okazja, aby zamówić piękne i pyszne słodkości dla swoich najbliższych. Warto w te dni pamiętać również o współpracownicach czy członkiniach zaprzyjaźnionych

więcej >>
Kolejny raz gramy z WOŚP!
Kolejny raz gramy z WOŚP!

Włączanie się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już mała tradycja w naszej firmie. W tym roku możecie wylicytować nasze słodkości z limitowanej edycji

więcej >>
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>