Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Zestawy gotowe

Chcesz sprawić słodką przyjemność bliskiej osobie lub ważnemu kontrahentowi, ale nie możesz się zdecydować, na który ze słodkich specjałów postawić? Podsuwamy pomysł na dwa gotowe zestawy wyśmienitych pralin i nadziewanych czekoladek w świątecznym wydaniu, które idealnie sprawdzą się jako przedświąteczny upominek.

Little Sweets Moments i Gold Cups – już same nazwy efektownie zapakowanych zestawów sugerują, że mamy do czynienia z czymś absolutnie specjalnym. Tak jest w rzeczy samej! Jest oryginalnie, elegancko i kolorowo, a przede wszystkim smacznie!

Little Sweets Moments w wysuwanej szufladzie to 9 czekoladowych pralin w trzech różnych smakach. Nigdy nie wiadomo, na co się trafi, ale wiadomo, że będzie tego dnia pysznie! Pistacja w deserowej czekoladzie, orzech laskowy w mlecznej czekoladzie albo cappuccino w białej czekoladzie… Opisy każdego ze smaków brzmią tak niesamowicie, że niemal od razu czuć ich smak w ustach.

Nie inaczej jest w przypadku zestawu Gold Cups. To propozycja nieco mniejsza, która i tak mieści jednak aż osiem niezwykle efektownych, pralinek Gold Cups. Można na nie trafić w czterech bardzo oryginalnych smakach. Oto one: wiśniowa nuta, cappucino z miodem, orzech w karmelu, czekolada z miętą i maliną.

Dodajmy również, że w obu przypadkach niemal w dowolny sposób można sobie spersonalizować banderolę, nadrukowując na niej na przykład firmowe logo. 

Pyszności! 

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>