Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Zestawy gotowe

Chcesz sprawić słodką przyjemność bliskiej osobie lub ważnemu kontrahentowi, ale nie możesz się zdecydować, na który ze słodkich specjałów postawić? Podsuwamy pomysł na dwa gotowe zestawy wyśmienitych pralin i nadziewanych czekoladek w świątecznym wydaniu, które idealnie sprawdzą się jako przedświąteczny upominek.

Little Sweets Moments i Gold Cups – już same nazwy efektownie zapakowanych zestawów sugerują, że mamy do czynienia z czymś absolutnie specjalnym. Tak jest w rzeczy samej! Jest oryginalnie, elegancko i kolorowo, a przede wszystkim smacznie!

Little Sweets Moments w wysuwanej szufladzie to 9 czekoladowych pralin w trzech różnych smakach. Nigdy nie wiadomo, na co się trafi, ale wiadomo, że będzie tego dnia pysznie! Pistacja w deserowej czekoladzie, orzech laskowy w mlecznej czekoladzie albo cappuccino w białej czekoladzie… Opisy każdego ze smaków brzmią tak niesamowicie, że niemal od razu czuć ich smak w ustach.

Nie inaczej jest w przypadku zestawu Gold Cups. To propozycja nieco mniejsza, która i tak mieści jednak aż osiem niezwykle efektownych, pralinek Gold Cups. Można na nie trafić w czterech bardzo oryginalnych smakach. Oto one: wiśniowa nuta, cappucino z miodem, orzech w karmelu, czekolada z miętą i maliną.

Dodajmy również, że w obu przypadkach niemal w dowolny sposób można sobie spersonalizować banderolę, nadrukowując na niej na przykład firmowe logo. 

Pyszności! 

Aukcje dla WOŚP zakończone!
Aukcje dla WOŚP zakończone!

W tym roku już kolejny raz mieliśmy przyjemność włączyć się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łączna suma przekazana na cele tegorocznej edycji WOŚP wyniosła

więcej >>
Poznaj nasze nowości!
Poznaj nasze nowości!

W tym roku firmy mogą liczyć na parę zaskakujących nowości w kategorii wielkanocnych słodyczy dla swoich pracowników. Wśród nich debiutująca na polskim rynku słodyczy reklamowych

więcej >>
Jak obdarowywać, to... od serca!
Jak obdarowywać, to… od serca!

Dzień Kobiet to doskonała okazja, aby zamówić piękne i pyszne słodkości dla swoich najbliższych. Warto w te dni pamiętać również o współpracownicach czy członkiniach zaprzyjaźnionych

więcej >>
Kolejny raz gramy z WOŚP!
Kolejny raz gramy z WOŚP!

Włączanie się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już mała tradycja w naszej firmie. W tym roku możecie wylicytować nasze słodkości z limitowanej edycji

więcej >>
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>