Zestawy gotowe

Chcesz sprawić słodką przyjemność bliskiej osobie lub ważnemu kontrahentowi, ale nie możesz się zdecydować, na który ze słodkich specjałów postawić? Podsuwamy pomysł na dwa gotowe zestawy wyśmienitych pralin i nadziewanych czekoladek w świątecznym wydaniu, które idealnie sprawdzą się jako przedświąteczny upominek.

Little Sweets Moments i Gold Cups – już same nazwy efektownie zapakowanych zestawów sugerują, że mamy do czynienia z czymś absolutnie specjalnym. Tak jest w rzeczy samej! Jest oryginalnie, elegancko i kolorowo, a przede wszystkim smacznie!

Little Sweets Moments w wysuwanej szufladzie to 9 czekoladowych pralin w trzech różnych smakach. Nigdy nie wiadomo, na co się trafi, ale wiadomo, że będzie tego dnia pysznie! Pistacja w deserowej czekoladzie, orzech laskowy w mlecznej czekoladzie albo cappuccino w białej czekoladzie… Opisy każdego ze smaków brzmią tak niesamowicie, że niemal od razu czuć ich smak w ustach.

Nie inaczej jest w przypadku zestawu Gold Cups. To propozycja nieco mniejsza, która i tak mieści jednak aż osiem niezwykle efektownych, pralinek Gold Cups. Można na nie trafić w czterech bardzo oryginalnych smakach. Oto one: wiśniowa nuta, cappucino z miodem, orzech w karmelu, czekolada z miętą i maliną.

Dodajmy również, że w obu przypadkach niemal w dowolny sposób można sobie spersonalizować banderolę, nadrukowując na niej na przykład firmowe logo. 

Pyszności! 

AKTUALNOŚCI
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>
Nowy rok, nowe SLODKIE.
Szanowni Państwo,

W dniu 16 czerwca 2022 firma będzie zamknięta.  Zamówienia złożone tego dnia zostaną przyjęte do realizacji kolejnego dnia roboczego.

więcej >>