Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Zimowo-kawowe zwyczaje

Spotkania „na kawę i ciasto” w okresie Świąt Bożego Narodzenia są nam dobrze znane. Nie ma jednak drugiego miejsca, w którym kawa odgrywałaby podczas Świąt tak znaczącą rolę jak na Grenlandii.

29 września celebrujemy Międzynarodowy Dzień Kawy. Geneza tego święta nie jest dokładnie znana, ale wiadomo, że zostało ono wypromowane w Japonii, a pierwsze obchody datuje się na rok 1983. Co ciekawe, Międzynarodowa Organizacja Kawy (ICO) swój Międzynarodowy Dzień Kawy ustanowiła dwa dni później, a więc 1 października.

Jednak największa kawowa celebracja obydwa się na Grenlandii. To właśnie na przynależącej do Danii wyspie zamiast wystawne świątecznej kolacji organizuje się tzw. Kaffemikker, czyli uroczyste spotkanie przy… kawie.

Nie namawiamy do porzucania rodzimych tradycji, ale może warto rozważyć wprowadzenie takiego dnia również w naszym kalendarzu?

Sprawdźcie zatem nasza nowość.  Aromatyczna mieloną arabika zamknięta w metalowej puszcze przygotowanej specjalnie z myślą o Świętach Bożego Narodzenia. To. efektowne opakowanie ma niemal 14 centymetrów wysokości i mieści się w nim 100 gramów mielonej kawy. A co najważniejsze – można je personalizować. Firmowe logo? Świąteczna grafika? A może zabawny podpis? Nie ma problemu! Ograniczeniem jest tylko twórcza inwencja.

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>