Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Zimowo-kawowe zwyczaje

Spotkania „na kawę i ciasto” w okresie Świąt Bożego Narodzenia są nam dobrze znane. Nie ma jednak drugiego miejsca, w którym kawa odgrywałaby podczas Świąt tak znaczącą rolę jak na Grenlandii.

29 września celebrujemy Międzynarodowy Dzień Kawy. Geneza tego święta nie jest dokładnie znana, ale wiadomo, że zostało ono wypromowane w Japonii, a pierwsze obchody datuje się na rok 1983. Co ciekawe, Międzynarodowa Organizacja Kawy (ICO) swój Międzynarodowy Dzień Kawy ustanowiła dwa dni później, a więc 1 października.

Jednak największa kawowa celebracja obydwa się na Grenlandii. To właśnie na przynależącej do Danii wyspie zamiast wystawne świątecznej kolacji organizuje się tzw. Kaffemikker, czyli uroczyste spotkanie przy… kawie.

Nie namawiamy do porzucania rodzimych tradycji, ale może warto rozważyć wprowadzenie takiego dnia również w naszym kalendarzu?

Sprawdźcie zatem nasza nowość.  Aromatyczna mieloną arabika zamknięta w metalowej puszcze przygotowanej specjalnie z myślą o Świętach Bożego Narodzenia. To. efektowne opakowanie ma niemal 14 centymetrów wysokości i mieści się w nim 100 gramów mielonej kawy. A co najważniejsze – można je personalizować. Firmowe logo? Świąteczna grafika? A może zabawny podpis? Nie ma problemu! Ograniczeniem jest tylko twórcza inwencja.

Aukcje dla WOŚP zakończone!
Aukcje dla WOŚP zakończone!

W tym roku już kolejny raz mieliśmy przyjemność włączyć się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łączna suma przekazana na cele tegorocznej edycji WOŚP wyniosła

więcej >>
Poznaj nasze nowości!
Poznaj nasze nowości!

W tym roku firmy mogą liczyć na parę zaskakujących nowości w kategorii wielkanocnych słodyczy dla swoich pracowników. Wśród nich debiutująca na polskim rynku słodyczy reklamowych

więcej >>
Jak obdarowywać, to... od serca!
Jak obdarowywać, to… od serca!

Dzień Kobiet to doskonała okazja, aby zamówić piękne i pyszne słodkości dla swoich najbliższych. Warto w te dni pamiętać również o współpracownicach czy członkiniach zaprzyjaźnionych

więcej >>
Kolejny raz gramy z WOŚP!
Kolejny raz gramy z WOŚP!

Włączanie się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już mała tradycja w naszej firmie. W tym roku możecie wylicytować nasze słodkości z limitowanej edycji

więcej >>
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>