PFR
Oferta dla Agencji Reklamowych i firmy pośredniczące w branży reklamowej
OFERTA DLA AGENCJI REKLAMOWYCH
I FIRM POŚREDNICZĄCYCH W BRANŻY REKLAMOWEJ

Zapraszamy zainteresowane Agencje Reklamowe oraz firmy pośredniczące w branży reklamowej do nawiązania współpracy i poszerzenia swojej oferty o nasze produkty.

Zalety i korzyści wynikające ze współpracy z naszą firmą:

Program lojalnościowy


1. Najwyższa jakość i bezpieczeństwo słodyczy potwierdzone Certyfikatem IFS Food.

W 2020 roku pozytywnie przeszliśmy audyt i uzyskaliśmy certyfikat International Featured Standard (IFS Food). Jest on gwarancją tego, że nasze produkty są wytwarzane, pakowane i dystrybuowane zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa żywności. IFS FOOD odpowiada na potrzeby konsumentów, dostawców i detalistów w zakresie ciągłego utrzymania wysokiej jakości produktów – jego uzyskanie jest jednoznaczne z systematyczną analizą oraz nadzorem wszystkich procesów produkcyjnych naszych wyborów.

2. Szeroki asortyment słodyczy reklamowych.

Ponad 400 słodkich produktów będących nośnikiem reklamowym w bieżącej ofercie oraz produkty, które realizujemy na indywidualne zamówienie klienta w wybranym przez niego smaku i kształcie. Bezpłatnie przygotowujemy ofertę na wybrane przez klienta produkty. Oferty ze zdjęciami udostępniamy w plikach otwartych, ułatwiających modyfikację.

3. Kilkanaście linii do produkcji słodyczy oraz nowoczesny park maszynowy do wytwarzania i druku opakowań oraz konfekcjonowania wyposażony w unikalne technologie m.in. autorskie urządzenia do bezpośredniego zdobienia ciastek, drażetek i czekolady.

4. Atrakcyjny rabat agencyjny i przejrzysta polityka cenowa.

Bez względu na wielkość obrotu, rodzaj zamawianych słodyczy reklamowych czy staż współpracy oferujemy stały rabat 20% od cen, jakie proponowane są klientom końcowym.

5. Indywidualne podejście do warunków płatności.

6. Materiały promocyjno-informacyjne.

Nasi partnerzy handlowi otrzymują przygotowane graficznie, elektroniczne materiały promocyjne, które mogą rozesłać do swoich klientów usuwając jednym kliknięciem nasze dane kontaktowe. Oferujemy także katalogi w wersji elektronicznej bez naszego logotypu.

7. Wsparcie online.

Do dyspozycji partnera pozostaje stale aktualizowana strona www bez danych kontaktowych i logo oraz dostęp do dysku, na którym umieszczone są zdjęcia z neutralną grafiką do wykorzystania przez partnera.

8. Pomoc w przygotowaniu projektów graficznych.

9. Zestaw startowy oraz bezpłatne próbki produktów.

Każdy nowy partner handlowy otrzymuje od nas zestaw startowy, który zawiera najbardziej popularne i sprzedające się słodycze z naszej oferty oraz katalogi. W ramach stałej współpracy partner może zamówić bezpłatne próbki naszych produktów do zaprezentowania klientowi.

10. Wsparcie merytoryczne: szkolenia i prezentacje.

Nasi eksperci przeprowadzają bezpłatne szkolenia w zakresie oferty firmy Słodkie Upominki przedstawiając szczegółowo prezentowane produkty, technologie nadruku i inne niezbędne informacje potrzebne w fazie zamówienia. Doradzamy również w zakresie znakowania produktów.
Przed, najważniejszym w branży reklamowej, sezonem bożonarodzeniowym organizujemy prezentację oferty świątecznej, na którą zapraszamy partnerów do zapoznania się z ofertą i wyśmienitym smakiem naszych produktów.

11. Szybka i terminowa dostawa. Bezpłatnie przygotowujemy towar do wysyłki w paczkach lub na paletach. Pomagamy również w zorganizowaniu wysyłki towaru za pośrednictwem firm transportowych.

12. Należymy do członków-założycieli grupy Pozytywnie Promocyjni, która prowadzi sprzedaż upominków reklamowych tylko za pośrednictwem Agencji Reklamowych.

13. Program lojalnościowy dla Agencji Reklamowych. Skorzystaj z ogromnej ilości rabatów, zniżek i promocji dołączając do naszego programu skierowanego wyłącznie do agencji reklamowych. Więcej informacji w Dziale Handlowym.

14. Wsparcie Agencji Reklamowych w organizacji prezentacji dla klientów. Zapewniamy zarówno wsparcie merytoryczne jak i produktowe.

15. Zachęcamy do zgłaszania swoich pomysłów odnośnie nowych upominków oraz usprawnień w firmie.


Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z jednym z największych w Europie producentów słodyczy reklamowych zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym w celu uzyskania szczegółowych informacji i warunków współpracy.