Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

FAQ

Tak, jesteśmy producentem słodyczy reklamowych, działamy na rynku od 1997 roku i obsługujemy klientów z całego świata.

Produkujemy czekoladowe słodycze – tj. tabliczki i pralinki - z czekolady jakości top gourmet, dostarczanej przez belgijską firmę Barry Callebaut.

Produkujemy też cukierki i lizaki na bazie własnego karmelu.

Dzięki naszej własnej Bakalarni oferujemy cały wachlarz owoców i orzechów w przeróżnych rodzajach czekolady.

Dzięki największemu w branży parkowi maszyn drukujących i konfekcjonujących, produkujemy opakowania naszych słodyczy reklamowych.

Nasi Doradcy Klienta z przyjemnością przygotują dla Ciebie ofertę zawierającą wszelkie istotne informacje, takie jak czas realizacji, termin przydatności czy koszty transportu. Zachęcamy do kontaktu.  

Agencjom reklamowym, które są naszymi dystrybutorami udostępniamy komplet narzędzi, w tym cenniki naszego asortymentu.

Cena uzależniona jest od nakładu, ilości kolorów nadruku oraz rodzaju cukierka, ale przy minimalnym zamówieniu 25 kg cukierków maxi basic, to około 50 zł za kilogram. 25 kg to ponad 6 tysięcy sztuk cukierków. Dla agencji reklamowych obowiązują dodatkowe rabaty.

W skrócie mówimy cukierki z logo, lecz pamiętaj, że na opakowaniu cukierka możemy umieścić nie tylko logo, ale także cały projekt graficzny.

Cena uzależniona jest od nakładu oraz rodzaju czekolady (bo mamy ich aż 10😊), ale przy minimalnym zamówieniu 2000 sztuk, to niespełna 70 groszy za sztukę – jak w przypadku tej czekoladki. Dla agencji reklamowych obowiązują dodatkowe rabaty.

W skrócie mówimy czekoladki z logo, lecz pamiętaj, że na opakowaniu czekoladki możemy umieścić nie tylko logo, ale także cały projekt graficzny.

Ilość minimalna zależy od produktu – na stronie internetowej przy każdym produkcie podajemy taką informację.

Generalnie, w przypadku cukierków to 25 kg karmelków z logo.

Mini czekoladki można zamówić już od 500 sztuk, a czekoladę w indywidualnym kształcie - od 100 sztuk.

Tak, oferujemy bezpłatne próbki – szczegóły dotyczące zamówienia próbek przedstawi dedykowany Doradca Klienta – zapraszamy do kontaktu.

W naszej Czekoladowni używamy belgijskiej czekolady Barry Callebaut z certyfikatem Cocoa Horizons, co oznacza, że wszystkie jej składniki pochodzą ze zrównoważonych źródeł. Możemy stworzyć czekoladowe słodycze aż z 10 kuwertur:

 • mlecznej o zawartości 33% kakao,
 • deserowej o zawartości 54% kakao,
 • deserowej o zawartości 72,5% kakao,
 • białej – o zawartości 36% masła kakaowego,
 • rubinowej – zrobionej z czerwonych ziaren kakaowca, bez dodatku barwników i aromatów owocowych, 
 • pure – przygotowanej z całego owocu kakaowca, bez dodatku cukru,
 • NXT – plant-based – przygotowanej wyłącznie ze składników pochodzenia roślinnego,
 • miodowej - zawierającej aż 15% naturalnego miodu,
 • karmelowej – zawierającej 40% kakao, karmelizowany cukier i karmelizowane mleko ze szczyptą soli,
 • sugar free – bez dodatku cukru, słodzonej maltitolem.

Produkujemy nie tylko czekoladę, praliny i bakalie w czekoladzie, lecz także karmel, dlatego w naszej ofercie można znaleźć wiele rodzajów cukierków i lizaków stworzonych na bazie karmelu wysokiej jakości.

Oferujemy karmelki reklamowe w różnych wariantach:

 • z cukrem trzcinowym,
 • o obniżonej zawartości cukru i wysokiej ilości błonnika,
 • bez dodatku cukru,
 • z dodatkiem kawałków owoców, ziół lub płatków kwiatów.

Każdy wariant możemy produkować w wielu wersjach smakowych. Jest to nasza rzemieślnicza produkcja własna, oferujemy karmelki i cukierki bez sztucznych barwników i aromatów.

Karmelki możemy zapakować w folię nadającą się do recyklingu, folię kompostowalną albo w papier z certyfikatem FSC – każde z wybranych opakowań będzie opatrzone logo klienta.

Jeśli chcesz zamówić cukierki z logo w ilości minimalnej 25 kg, standardowo otrzymasz miks 4 smaków. Jeśli interesuje Cię więcej smaków, wówczas poprosimy o odpowiednie zwiększenie ilości zamawianych cukierków. Szczegóły dotyczące smaków karmelków i lizaków opisujemy dokładnie przy każdym z tych produktów, sprawdź informacje o smakach naszych cukierków: Smaki Karmelków SLODKIE  i lizaków z logo: Smaki Lizaków SLODKIE.  

Oczywiście, posiadamy linię sugar free, w której można znaleźć czekoladki, ciastka, batoniki zbożowe, cukierki, lizaki i gumy do żucia bez dodatku cukru, słodzone maltitolem lub izomaltem. Linia Sugar free - Slodkie.

Co więcej wśród 10 kuwertur oferujemy także czekoladę pure, która nie posiada w składzie cukru rafinowanego jedynie cukier naturalnie występujący w ziarnach kakaowca.

Cyklicznie przygotowujemy kolekcje słodyczy reklamowych na święta. Nasza oferta na Boże Narodzenie zawiera dziesiątki produktów od drobnych słodyczy po bombonierki premium. Tworzymy też dedykowane produkty m.in. na Wielkanoc, Halloween, Walentynki i Dzień Kobiet, a także dedykowane imprezom sportowym lub konkretnym branżom Oferta Tematyczna - SLODKIE.

Z przyjemnością pomożemy także w celebracji wewnętrznych świąt naszych klientów np. jubileusz firmy/marki.

Mając wieloletnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy oraz zespół specjalistów, jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia na słodycze reklamowe dla każdej branży – od przemysłu po farmację. Wysyłając zapytanie, wskaż koniecznie branżę, w jakiej działasz, przyspieszy to przygotowanie oferty dedykowanej dokładnie dla Twojego segmentu rynku. Przez lata wypracowaliśmy wiele rozwiązań specjalnie pod konkretne branże, którymi się chętnie podzielimy.

Pracujesz w agencji reklamowej i szukasz słodyczy dla klienta, wskaż branżę, a udostępnimy Ci materiały przygotowane właśnie dla tej grupy odbiorców.

Oczywiście, możemy stworzyć zestaw z wybranych przez Ciebie słodyczy personalizowanych. Stworzymy odpowiednią szatę graficzną opakowania każdego produktu w zestawie, by stworzyć spójną całość.

Wybór ilości i rodzaju słodyczy reklamowych jest zupełnie dowolny. Zależy on wyłącznie od Twoich preferencji.

W przypadku wahań temperatury, podczas nieprawidłowego przechowywania lub transportu czekolady, może się wytrącić cukier lub tłuszcz. Nalot nie powoduje obniżenia jakości produktu, wciąż jest to produkt pełnowartościowy.

Zależy to od produktu, ale generalnie w przypadku cukierków i lizaków to 24 miesiące, a naszych czekolad – 8 miesięcy.

Nasze czekolady wylewamy, a karmel na lizaki i cukierki gotujemy, dopiero po tym, jak otrzymamy zamówienie od klienta. Dzięki czemu dostarczamy najświeższy produkt z najdłuższym terminem przydatności!

Na każdym kartoniku, w którym wysyłamy słodycze, zamieszczamy informacje odnośnie warunków przechowywania produktów.

Optymalne warunki przechowywania to temperatura 12°C-18°C oraz wilgotność poniżej 75%.

Personalizacja w naszym wykonaniu to coś o wiele więcej niż tylko ekspozycja logo na opakowaniu. Tworzymy makiety, by nadać produktom estetycznej oprawy, lecz można je zmienić.  CAŁĄ POWIERZCHNIĘ OPAKOWANIA możemy zaprojektować specjalnie dla Ciebie. Nasz zespół graficzny jest w stanie zrealizować każdy pomysł wizualizacji opakowania przedstawiony przez klienta. Projekt graficzny oferujemy w cenie produktu – bez dodatkowych kosztów. Na opakowaniu umieścimy nie tylko logo, ale także grafikę, zdjęcie, tekst, hasło reklamowe.

Dostępne opcje personalizacji:

Oczywiście, oferujemy możliwość personalizacji każdego opakowania dostępnego w naszym portfolio.

Więcej szczegółów sprawdź tutaj: Personalizacja Słodyczy Reklamowych SLODKIE.

W przypadku wielu produktów z naszej oferty możliwa jest podwójna personalizacja – czyli nadruk na opakowaniu oraz zdobienie bezpośrednio na produkcie. Stosujemy personalizację bezpośrednio na czekoladzie, ciastkach, lizakach, lentilkach BrandMe.

Używamy w tym celu specjalnych barwników, pochodzących od certyfikowanych dostawców. Tworzymy cieniutką, niewyczuwalną warstwę zdobienia, która nie wpływa na walory smakowe produktu. Stosujemy barwniki bez składników pochodzenia zwierzęcego, GMO FREE, z najwyższym atestem bezpieczeństwa do użytku farmaceutycznego i spożywczego.

Czekolady kształtowe to nasza duma. Tworzymy je z kreatywnym rozmachem przy wymyślaniu zaskakujących form oraz pietyzmem przy dopieszczaniu detali.

W naszym portfolio posiadamy już wiele kształtów od koników na biegunach, po narzędzia budowlane – w tej kwestii nigdy nie powiemy ostatniego słowa 😊 Na Twoje życzenie stworzymy czekoladę w dowolnym kształcie, gramaturze z bezpośrednim zdobieniem lub bez. Zachęcamy do odwiedzenia strony dedykowanej naszym czekoladom z logo - Choco4matom.

Jeśli nie znajdziesz tam kształtu, którego szukasz, koniecznie daj nam znać, z przyjemnością wymyślimy dla Ciebie coś extra!

Oczywiście, kreatywne czekoladowe kształty, to nie wszystko, co możemy zaoferować.  Możemy dla Ciebie stworzyć nowe autorskie nadzienie do czekoladowych słodyczy lub bakalie w wyszukanym wariancie smakowym. Jako producent słodyczy, mamy duże możliwości w kwestii realizacji indywidualnych zamówień.

Tworzymy czekoladę aż w 10 kuwerturach – więc masz o wiele więcej wariantów smakowych niż czekolada biała, mleczna lub deserowa.

Dbamy o to, by nasze opakowania tworzone były z troską o środowisko naturalne. Używamy papieru z certyfikatem FSC, co oznacza, że drewno konieczne do produkcji, zostało pozyskane bez naruszania bogactw biologicznych i struktury lasów. Oferujemy także możliwość wyboru papieru z dodatkiem włókien trawy, stworzonego z surowców pochodzących z obszarów kompensacji biologicznej.

Jeśli używamy folii do opakowania naszych produktów, to tylko takich, które są kompostowalne lub w 100% nadają się do recyclingu.

Wypraski, które służą jako zabezpieczenie czekoladek, pralinek i czekolad, robimy z tworzywa R-PET, czyli PET pochodzącego w 80% z recycklingu i w pełni się do niego ponownie nadającego.

Nawet patyczki naszych lizaków są zrobione z papieru lub drewna z certyfikatem FSC.

Ponadto wiele naszych opakowań nadaje się do ponownego użytku – zgodnie z ideą less waste.

Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj Odpowiedzialny Biznes SLODKIE oraz tu: Jakość SLODKIE 

By stworzyć propozycję grafiki potrzebujemy jedynie Twojego logotypu w jakości 300 DPI.

Jeśli interesuje Cię opcja pełnej personalizacji opakowania, lecz nie posiadasz projektu lub spójnej wizji szaty graficznej opakowania, wówczas udostępniamy gotowe biblioteki grafik do wyboru – w tym tworzone specjalnie dla nas przez artystki, ilustratorki.

Z przyjemnością przygotowujemy projekty dla naszych klientów, aby finalnie zamówiony produkt wyróżniał się nie tylko najlepszą jakością, lecz także prezentował się z klasą.

Możesz przygotować projekt graficzny, ale nie musisz tego robić – nasz doświadczony zespół grafików z przyjemnością przygotuje i przedstawi Ci do wyboru propozycje naszych słodkości z Twoim logo. Potrzebujemy tylko Twojego logotypu😊 w jakości 300 DPI, żeby wystartować.

Nasi graficy zajmą się przygotowaniem projektów graficznych i wizualizacji po otrzymaniu wiążącego zamówienia. Projekty nie są tworzone na etapie oferty.

Możesz wprowadzić dowolne poprawki do otrzymanego projektu. Warto jednak pamiętać, że zwłoka w akceptacji projektu może wpłynąć na termin realizacji finalnego produktu.

Jeśli wolisz stworzyć projekt samodzielnie lub skorzystać z usług grafika spoza naszej firmy, możemy dostarczyć siatkę graficzną dla każdego produktu.

Zanim przystąpimy do produkcji Twojego zamówienia, nasz zespół musi wykonać wiele zadań technicznych.

W zależności od produktu i używanej technologii, może to obejmować duplikację projektu na arkuszu drukarskim lub polimerze, wydruk próbny, projektowanie oraz przygotowanie matryc, klisz lub blach.

Koszty tych prac przygotowawczych zawsze są uwzględniane w naszej ofercie, ponieważ są niezbędne do produkcji Twoich słodyczy.

Dokładne odzwierciedlenie kolorystyki logo możliwe jest w przypadku zastosowania nadruku w skali PANTONE wyłącznie na białym podłożu. Co istotne – na innym tle lub podłożu, czy też przy zastosowaniu różnych technik druku, mogą się pojawić różnice w tonacji lub odcieniu barwy.

Należy pamiętać, że każdy z nas widzi w innych barwach, większość monitorów komputerowych jest odmiennie skalibrowana, kolory w matrycach błyszczących różnią się od matryc matowych itd.  Dlatego jeśli zależy Ci na identycznym odwzorowaniu kolorów z dostarczonym plikiem, bardzo prosimy o dostarczenie proofa, wzoru, do którego będziemy mogli maksymalnie dopasować kolorystykę wydruku.

Opakowania i etykiety naszych produktów są zadrukowane po widocznej, zewnętrznej stronie. Mamy jednak całą gamę produktów, w której nadruk dwustronny jest standardem, są to m.in. czekoladki z wróżbą czy kalendarze adwentowe. Na życzenie klienta każdy z naszych produktów możemy zadrukować obustronnie.

Wszystko zależy od metody i sposobu znakowania oraz oczekiwanej wielkości logotypu. Najlepszym rozwiązaniem jest przesłanie do nas jeszcze na etapie ofertowania danego logotypu.

Jeżeli pojawią się jakieś przeciwwskazania do umieszczenia danego logo na produkcie, nasze studio graficzne zaproponuje optymalne rozwiązanie projektowe, np. alternatywę w postaci innego produktu, innej metody znakowania lub przedstawi możliwość wykonania znakowania z wykorzystaniem uproszczonego logotypu.

Jest taka możliwość, przy czym w przypadku części słodyczy reklamowych wykonanie kilku projektów w ramach jednego zamówienia będzie wiązało się ze zmianą ceny produktu, która będzie wyższa niż w przypadku wykonania jednego projektu dla całości zlecenia.

Projekty graficzne powinny być realizowane zgodnie z ogólnymi zasadami dotyczącymi przygotowywania plików do produkcji poligraficznej. Każdy produkt posiada indywidualne wytyczne, jednak w większości przypadków należy stosować poniższe zasady.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczącej techniki druku lub wytycznych do przygotowania projektu, zachęcamy do kontaktu z naszymi Doradcami Klienta, by skorzystać z profesjonalnego doradztwa dedykowanego opiekuna.

Pracujemy na platformie programowej Corel Draw oraz Pakiecie Adobe. Przygotowany projekt, nawet w innym programie, należy zapisać tak, aby możliwa była jego edycja w wyżej wymienionym pakiecie.

Preferujemy PDF, ale poradzimy sobie także z projektami przesłanymi w innych formatach.

Wszystkie projekty do druku cyfrowego powinny być przygotowane w przestrzeni barwnej CMYK.

Projekty realizowane drukiem offsetowym mogą być przygotowane w przestrzeni barwnej CMYK lub w kolorach Pantone.

Wszystkie projekty do druku fleksograficznego powinny być przygotowywane w kolorach Pantone, zgodnie z wzornikiem Pantone Solid Coated. W przypadku projektu nadruku na folii w CMYKu prosimy o kontakt z Doradcą w celu potwierdzenia takiej opcji.

Druk cyfrowy: 100% BLACK

Druk offsetowy:  C:40%, M:40%, Y:40%, K:100%

Wszystkie czarne teksty powinny być przygotowane wyłącznie jako 100% BLACK.

Suma składowych kolorów CMYK nie może przekroczyć 280% w przypadku druku cyfrowego i 320% dla druku offsetowego.

Czcionki powinny być zamienione na krzywe lub załączone do pliku. Minimalna wielkość czcionki to 5 pkt. (w kontrze 5 pkt.).

W przypadku druku offsetowego i cyfrowego: 0,2 pt; w kontrze 0,2 pt. W przypadku druku z punktem rastra odpowiednio 0,2 pt. i 0,4 pt.

W przypadku druku w technologii flekso: 0,3 pt; w kontrze 0,6 pt.

Spady 3 mm, bezpieczna odległość od linii cięcia 5mm.

Prosimy o nieumieszczanie logotypów i innych elementów grafiki w odległości mniejszej niż 5mm od linii cięcia i bigowania.  

Projekt powinien być umieszczony centralnie na stronie, bez zbędnych marginesów, a spady jednakowe z każdej strony.

Przekazywana siatka wykrojnika służy do zapozycjonowania na niej projektu graficznego. Plik do druku prosimy przygotować z siatką wykrojnika na osobnej warstwie.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi Doradcami Klienta, by skorzystać z profesjonalnego doradztwa dedykowanego opiekuna. Na naszej stronie można także pobrać formularz zamówienia lub wysłać zapytanie ofertowe.

Na naszej stronie dostępna jest wersja katalogu w wersji bez logo SLODKIE: Zobacz Katalogi SLODKIE.  

Wszystkie nasze materiały marketingowe oraz oferty tworzymy także w wersji bez naszego logo i danych, skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz dodatkowych materiałów.

Standardowo czas realizacji to ok. 10 dni od momentu zaakceptowania projektu przez klienta. W przypadku zamówienia czekolady w indywidualnym, nowym kształcie – realizacja może potrwać trochę dłużej.

Mamy jednak całą gamę produktów EXPRESS Oferta E–press - Slodkie, którą w okresie od 1 stycznia do 1 września, możemy wyprodukować w ciągu 72 h.

W sezonie świątecznym termin realizacji może się wydłużyć do 3 tygodni, lecz zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zrealizować Twoje zamówienie w 2 tygodnie.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, a wszystkie etapy - od projektu przez wydruk opakowania, produkcję słodkości, ich konfekcję aż po przygotowanie do transportu - wykonujemy pod jednym dachem, naszym😊 – co ułatwia i przyspiesza tempo realizacji zamówień.

Agencje reklamowe mogą liczyć na wiele udogodnień przy współpracy z naszą firmą. Oferujemy stały rabat na wszystkie produkty i profesjonalne doradztwo przydzielonego opiekuna, który zadba o realizację zamówienia od etapu wyboru produktu po wysyłkę pod wskazany adres. Zapewniamy m.in. bezpłatny projekt graficzny opakowania oraz zestaw materiałów do wykorzystania – próbki słodyczy, dostęp do biblioteki wizualizacji, by zaprezentować produkty klientom, prezentacje dedykowane konkretnym branżom, stronę i katalog no name. Więcej szczegółów: SLODKIE dla Agencji.

SLODKIE specjalizuje się w produkcji słodyczy reklamowych skierowanych do klienta biznesowego. Osoby prywatne mogą zamówić u nas słodycze, lecz z zachowaniem ilości minimalnych przypisanych poszczególnym produktom.

Klientom detalicznym polecamy naszą drugą markę – Nobilia, która oferuje słodycze z autorskich linii: Skład Praski, Choco Maya oraz Ovocnie w ilościach detalicznych, słodkości idealne na przyjęcie weselne z możliwością personalizacji oraz eleganckie zestawy prezentowe. Zapraszamy do sklepu Nobilia.  

Pełne znakowanie produktów spożywczych składem i terminem jest konieczne i wynika z obowiązujących przepisów. Na opakowaniu słodyczy możemy umieścić:

 • dane producenta, SLODKIE albo
 • informację wyprodukowano dla: … i w tym miejscu umieścić dane zamawiającego, a w przypadku agencji reklamowych, także nazwę klienta końcowego.

Oczywiście, posiadamy ofertę sprzedaży subskrypcyjnej.

Szczegóły takiego rozwiązania przedstawi Twój Doradca Klienta, zapraszamy do kontaktu: Kontakt SLODKIE.

Nasza produkcja przebiega zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa produkcji spożywczej globalnego standardu IFS. Już od 15 lat każdego roku przechodzimy audyty realizowane przez niemieckie jednostki certyfikujące.

Jesteśmy producentem słodyczy reklamowych. Nasze czekolady wylewamy, a karmel na cukierki i lizaki gotujemy, dopiero po tym, jak otrzymamy zamówienie. Dzięki czemu dostarczamy najświeższy produkt z najdłuższym terminem przydatności!

Wypełnij formularz reklamacji, który znajdziesz na stronie głównej Slodkie.com.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu tygodnia od jej złożenia. Zasady dotyczące składania i rozpatrywania reklamacji opisaliśmy szczegółowo w naszych Warunkach Sprzedaży, Dostaw i Płatności.

Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje o ofertach oraz promocjach, po prostu kliknij tutaj, uzupełnij wymagane dane i gotowe, nic Cię nie ominie😊.

Na Twoje zamówienie produkujemy słodycze z Twoim logo, dlatego pracujemy na zasadzie przedpłaty 100%.

W przypadku dłuższej współpracy, terminowych wpłat i pozytywnej rekomendacji niezależnego ubezpieczyciela należności COFACE, uzgadniamy indywidualne warunki płatności.

Bardzo prosimy o opłacenie faktury proforma w terminie 3 dni od dnia, w którym otrzymasz od nas mailem Potwierdzenie Przyjęcia Zamówienia do realizacji.

Standardowo realizujemy zamówienia na zasadzie przedpłaty. W przypadku dłuższej współpracy, terminowych wpłat i pozytywnej rekomendacji niezależnego ubezpieczyciela należności COFACE, uzgadniamy indywidualne warunki płatności.

Tak, jesteśmy otwarci na ustalenie indywidualnych warunków płatności, ale jest to możliwe dopiero w przypadku dłuższej współpracy, terminowych wpłat i pozytywnej rekomendacji niezależnego ubezpieczyciela należności COFACE.

Wysokość rabatu uzależniona jest od ilości dokonywanych przez Ciebie zakupów. Im większa ilość, tym niższa cena jednostkowa.

Dla artykułów opakowanych w folię z nadrukowanym logo (m.in. cukierków, lizaków, saszetek z żelkami), stosujemy dodatkowe progi rabatowe, zależne od liczby kolorów nadruku na opakowaniu.

Ponadto, oferujemy specjalne warunki współpracy dla naszych dystrybutorów, czyli agencji reklamowych, które mogą skorzystać z 20% rabatu na wszystkie nasze produkty. O szczegóły zapytaj naszych Doradców Klienta.

Głównym czynnikiem determinującym cenę jest ilość zamówienia – im większa ilość, tym cena jednostkowa produktu jest niższa.

W części oferowanych przez nas słodyczy reklamowych (m. in. cukierków, lizaków czy saszetek z żelkami), których opakowania drukowane są przez nas w technologii fleksodruku, znaczenie ma również ilość kolorów nadruku.

Biorąc pod uwagę tą samą ilość zamówienia cena dla produktu ze znakowaniem fleksodrukowym w jednym kolorze będzie niższa niż dla produktu ze znakowaniem w dwóch kolorach, lub więcej. Każdy kolejny kolor będzie wpływał na wzrost ceny jednostkowej oraz koszt przygotowalni.

Główne czynniki, które determinują cenę to – w zależności od techniki znakowania – ilość zamawianych produktów lub ilość kolorów nadruku dla technologii fleksodruku. Na cenę mają również wpływ: wysyłka wg rozdzielnika, pakowanie inne niż standardowe, opisane w ofercie, wybór kilku projektów graficznych w ramach jednego zamówienia tego samego produktu zamiast jednego projektu dla całej ilości zlecenia czy też inne zmiany, które wykraczają poza standardową ofertę.

Oczywiście, zajmujemy się realizacją zlecenia od etapu projektu po wysyłkę pod wskazany adres. Współpracujemy z wieloma przewoźnikami i chętne przedstawimy Ci ofertę usługi transportowej.

Na życzenie agencji reklamowej możemy zorganizować także transport słodyczy reklamowych bez naszych danych.

Produkty z zamówienia możemy wysłać pod kilka adresów – zgodnie z listą dostarczoną przez klienta. Jest to usługa dodatkowo płatna i prosimy o informacje o tak planowanej wysyłce na etapie składania zamówienia. 

Produkty zabezpieczamy na czas transportu, stosując biodegradowalne wypełniacze wewnątrz kartonów, dodatkowe kartony transportowe, a przede wszystkim wysyłki paletowe.

W przypadku wysyłek realizowanych w sezonie letnim, stosujemy dodatkowo pojemniki termiczne oraz wkłady chłodzące, by chronić słodycze przed negatywnym wpływem wysokich temperatur. Mamy także możliwość zlecenia transportu w temperaturze kontrolowanej.

Nasze słodycze pakujemy w kartonik zbiorczy.

W przypadku wysyłki w paczkach, każdy karton zbiorczy jest następnie pakowany do kartonu wysyłkowego, aby towar był dodatkowo zabezpieczony podczas transportu.

Standardowo nasze produkty pakujemy w dedykowane opakowania, z określoną ilością sztuk w każdym z nich.

Na Twoje życzenie możemy zapakować produkty inaczej – poinformuj nas o tym koniecznie przed złożeniem zamówienia, abyśmy mogli przygotować wycenę tej usługi i zabezpieczyć odpowiednie kartony.

Oczywiście, jest taka możliwość, aby w kartonie zbiorczym umieścić już poporcjowane cukierki i lizaki w torebkach.

Produkty te są porcjowane wagowo, nie przeliczamy sztuk.

Oczywiście, nasze produkty od blisko 20 lat cieszą się popularnością na całym świecie.  Nasze bogate doświadczenie logistyczne gwarantuje, że zrealizujemy zamówienie nawet do najbardziej odległych miejsc.

Nasz Dział Logistyki przygotuje wycenę kosztów transportu zamówienia pod wskazany przez Ciebie adres.

Współpracujemy z kilkoma firmami kurierskimi, a nasze produkty możemy do Ciebie wysłać w paczkach i na paletach.

Koszty wysyłki są uzależnione od wielkości przesyłki i odległości.

Tak, serdecznie zapraszamy😊. Możesz odebrać zamówione produkty osobiście w naszej siedzibie przy ul. Chełmżyńskiej 180H, 04-464 Warszawa oraz skorzystać z własnego transportu. Szczegóły odbioru osobistego uzgodnij ze swoim Doradcą Klienta.