Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Personalizacja

Personalizowane słodycze z twoim logo i grafiką jakie tylko zapragniesz

Słodycze firmowe to doskonały pomysł na zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki. To także doskonały sposób na błyskawiczne wyróżnienie się na tle konkurencji. Dzięki personalizacji odzwierciedlisz styl czy charakter Twojej firmy. Możesz nanieść indywidualny przekaz reklamowy lub utrwalać wizerunek poprzez spójną komunikację z klientem. W ten sposób zbudujesz świadomość swojej marki, co przełoży się na rozpoznawalność i przysporzy masę wiernych klientów i kontrahentów.

Posiadamy własną CZEKOLADOWNIĘ, KARMELARNIĘ oraz liczne DRUKARNIE dlatego zapewnimy Ci kompleksową obsługę. Wszystkie etapy produkcji personalizowanych słodyczy wykonasz w jednym miejscu, a nasz zespół graficzny przygotuje dla Ciebie wizualizację. W SLODKIE spersonalizujesz zarówno produkt, jak i opakowanie.

Powiedz nam na jaką okazję szukasz prezentu, a my zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie!

Personalizacja 360

JAK MOŻESZ PERSONALIZOWAĆ?

Jak tylko zapragniesz! Możesz umieścić swoje logo lub design marki bezpośrednio na opakowaniu oraz na samym produkcie. W ten sposób upominek, który wręczysz Klientom czy pracownikom będzie w pełni spersonalizowany. Możesz skorzystać z naszych linii stylistycznych, dodając swoje logo lub przygotować z nami całkowicie nowy projekt. Projekt graficzny przygotujemy dla Ciebie bezpłatnie.

PERSONALIZACJA NA OPAKOWANIU

Nasze opakowania tworzone są z myślą o personalizacji, dlatego też  już na etapie projektowania zakładamy maksymalną powierzchnię zadruku i najlepszą ekspozycję Twojego logotypu czy komunikatu. A dzięki naszemu parkowi maszyn drukujących nasze możliwości są ogromne i stale pracujemy nad ich rozwojem.

Podobno nie ocenia się książki po okładce… ale nasze produkty śmiało możesz ocenić po ich opakowaniach. Sprawdź, w co pakujemy nasze obłędne słodkości!

Papier i karton

Wszystkie nasze kartonowe opakowania zostały wykonane z poszanowaniem środowiska naturalnego i mamy na to Certyfikat FSC! Druk cyfrowy na papierze to idealny sposób na pokazanie brandu Twojej firmy! Poza kartonowymi opakowaniami, mamy także możliwość tworzenia banderoli na opakowania drewniane czy puszki. To na pewno najbardziej ekonomiczna kosztowo opcja zadruku.

Czy wiesz, że…

jako jedyni w Polsce w branży słodyczy reklamowych, cieszymy się Certyfikatem FSC? Gwarantuje on, że wykorzystujemy papier pochodzący z recyclingu lub ekologicznych źródeł. Dzięki temu każdego dnia chronimy tereny leśne! Stale wdrażamy różnorodne proekologiczne rozwiązania, poszerzając naszą ofertę o produkty coraz lepsze dla środowiska. Nasze działania zostały dostrzeżone i nagrodzone przez międzynarodowe grono ekspertów europejską nagrodą PSI Sustainability.

Folia

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy wykonać transparentne opakowanie i lepiej uwidocznić produkt. Mamy własną drukarnię flekso, dlatego bez trudu drukujemy również na foliach kompostowalnych, papierze, folii aluminiowej oraz monofoliach przeznaczonych w 100% do recyklingu. W ten sposób pokażesz klientowi swoją dbałość o środowisko naturalne. Niech zobaczy, że jesteś ECO!

Drewno

Wykonujemy nadruk bezpośrednio na drewnianych opakowaniach. Drewno to szlachetny rodzaj opakowania, a nadruk na nim wygląda pięknie! Doskonale sprawdzi się do zapakowania rozpływających się w ustach pralin z pysznymi nadzieniami.

Metal

Pamiętasz, że nasze drażetki, cukierki, herbaty czy praliny oferujemy również w metalowych puszkach? Dlaczego jest to EKO opcja? Puszki są niezwykle trwałe i przyjazne środowisku jako materiał opakowaniowy. Nie tylko przetrwają mycie w zmywarce, regularne, wieloletnie użytkowanie czy upadek z półki – doskonale nadają się również do recyklingu! Wszystkie metalowe puszki, w które pakujemy SLODKIE gadżety, są estetyczne i trwałe. Po zjedzeniu drażetek czy wypiciu herbaty, doskonale sprawdzą się do przechowywania drobiazgów. Dzięki temu brandowany upominek w metalowej puszce będzie trwałym gadżetem reklamowym i pozostanie w rękach obdarowanego na długo. Warto wykorzystać tę powierzchnię reklamową na utrwalenie wizerunku Twojej firmy. 

Czy wiesz, że…

aż 95% blaszanej puszki może być poddane recyklingowi.

Opakowania w myśl zasady ZERO WASTE

Słodkości w jednorazowych foliach i mnóstwo generowanych plastikowych śmieci? Nie tym razem! W SLODKIE dbamy o to, by słodycze cieszyły podniebienia, a ich opakowania posłużyły na dłużej.

Personalizacja - TUBY

TUBY

W Twojej torebce wiecznie nie możesz znaleźć kluczy, szminki lub gumy do żucia? Niewielkie tuby, w których zapakowane są rzemieślnicze bakalie, doskonale sprawdza się na przechowywanie drobiazgów właśnie w torebce czy plecaku i pozwolą uniknąć bałaganu!

Personalizacja - SZKLANE SŁOICZKI

SZKLANE SŁOICZKI

Słodkości w szklanych słoiczkach to nie tylko pomysłowy prezent w duchu eko. To także świetne opakowanie, w którym możesz przechowywać ulubioną herbatę, cukierki, ale też biżuterie i inne drobiazgi!

Personalizacja - SZUFLADKI

SZUFLADKI

Z naszych szufladek wysuwają się pyszne pralinki i trufle. Po zjedzeniu słodyczy, możesz śmiało zapakować do nich leki czy przyrządy do pisania ¡ zabrać w następną podróż!

PERSONALIZACJA NA SŁODYCZACH

Zastosuj personalizację również na słodyczach!

Nasze SLODKIE produkty możesz spersonalizować na wiele sposobów: poprzez grafikę, tłoczenie logo na produkcie, wybór kształtu czy smaku. Jako producent słodyczy reklamowych mamy wiele możliwości, byś otrzymał wyjątkowy prezent, którego nie będzie miał nikt inny! Wybieraj wśród 10 rodzajów czekolad i dodatków, takich jak liofilizowane owoce, płatki kwiatów czy kolorowe posypki. Skorzystaj z różnego rodzaju nadzień, które możemy uzupełnić wybranym przez Ciebie dodatkiem. Stawiasz na krótkie etykiety i naturalne składy?, Nasze cukierki i lizaki możemy skomponować z naturalnych składników odpowiadających reklamowanemu produktowi. Ty wybierasz skład, kształt i kolor produktu. Ile pomysłów, tyle możliwości.

W SLODKIE Twój produkt spersonalizujemy podwójnie – nie tylko na opakowaniu, ale i na produkcie! Poznaj najciekawsze linie produktów z taką możliwością:

CHOCO4MAT

PERSONALIZUJ KSZTAŁT

Czekoladowy samolot, van, a może smartphone? Dysponujemy kilkudziesięcioma kształtami gotowych wzorów, na których możesz umieścić swoje logo. Możemy także stworzyć kolejne, zupełnie nowe produkty, dostosowane do Twoich  indywidualnych potrzeb.

Oferujemy  zestaw uniwersalnych kształtów, na bazie których chętnie przygotujemy Twoje personalizowane gadżety. Na który z nich skusisz się tym razem? Skorzystaj z niestandardowych kształtów bez dodatkowych kosztów!

Nasze czekoladowe kształty nazywamy CHOCO4MAT. To unikatowa propozycja na rynku słodyczy reklamowych.  Jak go zamówić?

Personalizacja

Skorzystaj z naszych wzorów lub stwórz swój indywidualny kształt!

W SLODKIE stworzymy słodycz w zupełnie innowacyjnym kształcie, dostosowanym do Twoich oczekiwań. Marzy Ci się czekoladowa filiżanka, wiertarka, a może klucz do drzwi? Zaskocz nas swoimi kreatywnymi pomysłami, a my stworzymy niepowtarzalny produkt dla Ciebie!

LINIA PRINT

Słodycze w linii PRINT to tańsza i szybsza wersja w stosunku do artykułów z tłoczonym logo!  Personalizację przygotujemy:

  1. NA CZEKOLADZIE jadalnymi i całkowicie bezpiecznymi kolorowymi tuszami spożywczymi od certyfikowanych dostawców, umożliwiającymi wykonanie dowolnego projektu z kolorowa grafika, logo lub nazwa Twojej firmy.
  2. NA OPAKOWANIU dzięki nadrukowi cyfrowemu, który pozwala na zadruk opakowania dowolna grafika, bez żadnych ograniczeń dotyczących liczby kolorów czy przejść tonalnych.
Nasze nadzienie to aż 50% migdałów!
Nasze nadzienie to aż 50% migdałów!

Nadruk na czekoladzie, czekoladowej drażetce, lizaku czy ciastku? Wykonamy go jadalnymi i całkowicie bezpiecznymi kolorowymi tuszami spożywczymi od certyfikowanych dostawców. Możesz umieścić dowolny projekt z kolorową grafiką, logo lub nazwą Twojej firmy. Wykorzystujemy tusze bez składników pochodzenia zwierzęcego, GMO FREE, z najwyższym atestem bezpieczeństwa do użytku farmaceutycznego i spożywczego. Wykonujemy cieniutką, niewyczuwalną warstwę zdobienia, która tworzy na produkcie  wyraźne zdjęcie, kolorową grafikę, logo lub nazwę Twojej firmy. 

Marzy Ci się ciastko z logo lub grafiką Twojej firmy, a może nowej linii graficznej? POZNAJ LOGO COOKIE! Dwa kształty, a nieskończone możliwości personalizacji!

Ulepszyliśmy ich skład, stworzyliśmy nowy kształt serca i możliwości personalizacji! Personalizujemy bezpośrednio na ciastku jadalnymi i całkowicie bezpiecznymi kolorowymi tuszami spożywczymi od certyfikowanych dostawców. Daje on możliwość wykonania dowolnego nadruku z kolorową grafiką, logo lub nazwą Twojej firmy. Wykorzystujemy tusze bez składników pochodzenia zwierzęcego i GMO.

Zobacz nasze propozycje LOGO COOKIE!

LINIA BRAND ME!

PersonalizacjaPoznaj małe lentilki o wielkich możliwościach personalizacji.

Chcesz doskonale utrwalić Twoją markę wśród odbiorców? W tym celu świetnie sprawdzi się produkt z podwójną personalizacją, taki jak Puszka Brand Me! Nasze czekoladowe lentilki w chrupiącej kolorowej skorupce z grafiką bezpośrednio na drażetkach to nie tylko świetny smak, ale i niezwykła forma przekazu Twojego komunikatu marketingowego.

Lentilki dostępne są w miksie ciepłych kolorów, które uzyskane zostały tylko na bazie naturalnych barwników. W ich składzie nie znajdziesz również sztucznych aromatów, a 60 % stanowi pyszna aksamitna, mleczna czekolada.

Ten produkt możesz zamówić też w innym opakowaniu, m.in. w papierowej saszetce, czy w karnecie z wizytówką. Zapoznaj się z naszymi propozycjami BRAND ME!

WYTŁOCZ SWOJE LOGO NA SLODYCZACH

Mamy swoją CZEKOLADOWNIĘ i KARMELARNIĘ, dlatego oferujemy niestandardowe rozwiązania. Możemy wytłoczyć Twoje logo również bezpośrednio na produkcie. Zobacz nasze przykładowe realizacje:

Mamy tak wiele możliwości, ale znamy je wszystkie i chętnie doradzimy Ci jaki produkt wybrać i jak go spersonalizować. Nasz kreatywny zespół projektowy stworzy dla Ciebie indywidualne rozwiązanie! Powiedz nam jakie masz oczekiwania, na jaką okazję szukasz produktu oraz jakim budżetem dysponujesz, a my poprowadzimy Cię przez cały proces zamówienia.