Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Kariera

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na naszych profilach w praca.pl, rocketjobs.pl oraz olx.pl

Chcesz dołączyć do Slodkie, ale nie znalazłeś ogłoszenia, które by Cię interesowało? Napisz na praca@slodkie.com. Skontaktujemy się z Tobą, jeśli pojawi się ogłoszenie dopasowane do Twoich umiejętności.

Kogo szukamy?

Jesteśmy producentem personalizowanych słodyczy reklamowych, dlatego oferujemy wiele możliwości współpracy. Szukamy pracowników biurowych oraz produkcyjnych do naszej Slodkiej Czekoladowni i Karmelarni. Dysponujemy także własną drukarnią i wielkopowierzchniowym magazynem. Jak widzisz możliwości jest wiele! 

Co jest dla nas ważne?

Zależy nam na tworzeniu przyjaznego środowiska pracy, praktycznego wsparcia rozwoju naszych Pracowników, a także trosce o środowisko naturalne. Realizujemy szereg działań o charakterze CSR-owym, ponieważ wierzymy w prowadzenie odpowiedzialnego, zrównoważonego biznesu.

Co zyskasz?

W Slodkie zapewniamy szereg benefitów, a wśród nich:

SLODKIE benefity

Czego oczekujemy?

Od lat dodajemy smaku kampaniom reklamowym dużych i małych firm na całym świecie. Stale się rozwijamy, nie rezygnując z naszych wartości i pozostając wiernym naszym ideom. Rynek reklamowy jest zmienny, co czyni go ciekawym, ale jednocześnie stawia przed nami ciągłe wyzwania. A my je lubimy!

Jeśli masz innowacyjne pomysły i chcesz je z nami wdrażać, cenisz sobie przyjazną, niekorporacyjną atmosferę, a jednocześnie jesteś kreatywny i zaangażowany – aplikuj! Takimi ludźmi pragniemy się otaczać. 

Chcesz dołączyć do zespołu Słodkie ?

Wyślij CV!

Może czekamy właśnie na Ciebie?