PFR
Kariera
SZUKASZ CIEKAWEJ PRACY?
POZNAJ NAS BLIŻEJ

Marka Slodkie jest wiodącym producentem słodyczy reklamowych na rynku europejskim. Nasz zespół liczy dziś ponad 80 osób i ogromną jego większość stanowią pracownicy z długoletnim stażem pracy. Niektórzy są z nami od momentu założenia firmy, czyli już ponad 20 lat.

Ochrona środowiska jest dla nas wartością priorytetową. Jako jeden z europejskich liderów w branży słodyczy reklamowych, stale wdrażamy różnorodne proekologiczne rozwiązania, nie tylko w zakresie produktu, ale także w samym procesie produkcji w naszej fabryce. Jesteśmy przekonani, że tą metodą małych, acz konsekwentnie stawianych, kroków uda nam się zmienić świat na lepsze.

Zależy nam na rozwoju umiejętności i kompetencji personelu, a także na stworzeniu wyjątkowego i przyjaznego miejsca pracy na każdym szczeblu, dlatego kładziemy nacisk na udział pracowników w nowoczesnych szkoleniach i warsztatach. Każdy nowy członek naszego zespołu, od pierwszego dnia w firmie, poddawany jest szkoleniom i zaznajamiany z naszą organizacją przez dedykowanego mu opiekuna, tak, aby w jak najkrótszym czasie poczuł się u nas komfortowo.

Szczególnie zależy nam na budowaniu pozytywnych relacji w zespole, m.in. poprzez otwartą komunikację i wzajemny szacunek. Celebrujemy ważne momenty w życiu zawodowym i prywatnym pracowników takie jak śluby, narodziny dziecka, awanse i jubileusze pracy.

Wdrożony w firmie Program Aktywności Pracowniczej ma na celu pobudzenie aktywności całego zespołu do wykorzystania doświadczeń, umiejętności, kreatywności czy osobistych predyspozycji i służy poszukiwaniom nowych rozwiązań, usprawnianiu pracy na każdym stanowisku, poprawie standardów i budowaniu pozytywnej atmosfery pracy.

Naszą tradycją jest także comiesięczne wyróżnianie pracowników, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem i troską o dobro firmy, tytułem Pracownika Miesiąca i stosownym podarunkiem. Pracownicy Działu Handlowego uczestniczą natomiast w konkursie organizowanym wśród członków swojego zespołu, który kończymy huczną nagrodą na koniec roku.

Ponadto, dbając o integrację zespołu, wspólnie celebrujemy firmowe Wigilie czy letnie imprezy plenerowe.

Dbając o dobrą atmosferę, poczucie bezpieczeństwa i zdrowie naszego słodkiego zespołu, wszyscy zainteresowani korzystają z dofinansowania do karty Multisport. Szeroka gama ośrodków sportowych i rekreacyjnych do wyboru, oferuje niezliczone możliwości aktywnego odpoczynku po pracy.

Dodatkowo, raz w tygodniu pracownicy mogą się częstować świeżymi owocami. W ten sposób chcemy stworzyć zdrowe i przyjazne środowisko pracy.

Regularnie angażujemy się wszyscy razem w inicjatywy wspierające działalność fundacji niosących pomoc ludziom w potrzebie oraz zwierzętom m.in. Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy czy Towarzystwu Przyjaciół Zwierząt Otwocki Zwierzyniec, SOS Uczelnie Schroniskom i in.

AKTUALNE OFERTY PRACYPROGRAM PRAKTYK