Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Nasze realizacje

Specjalizujemy się w produkcji niestandardowych słodyczy reklamowych. Personalizujemy produkty kompleksowo – tworząc indywidualne kształty, smaki i zdobienia oraz opakowania – projektując szatę graficzną. W ten sposób powstają słodycze reklamowe, które służą jako efektywne narzędzie promocji marki.

POZNAJ REALIZACJE TWORZONE DLA NASZYCH KLIENTÓW!

Przedstawiamy historie współpracy – od pomysłu do realizacji. Przekonaj się, co możemy zrobić dla Twojej marki – stwórzmy razem słodki przepis na sukces!
FARMINA

FARMINA

CZEKOLADOWY KSZTAŁT ŁAPKA 20 G

LEITZ

CZEKOLADOWY KSZTAŁT CHOCO4MAT PIŁA TARCZOWA

Zakopane

ZAKOPANE

LIZAK REKLAMOWY LOGOPOP HONEYBEE

Klient

Marki Farmina z pewnością nie trzeba przedstawiać właścicielom zwierząt domowych, ponieważ jest to znany i ceniony w Polsce producent karmy dla psów i kotów. Gdy tylko w ofercie SLODKIE pojawił się nowy produkt, CZEKOLADOWY KSZTAŁT ŁAPKA, wiedzieliśmy, że jest to słodkość uszyta na miarę Farminy i od razu zabraliśmy się do pracy!

Wyzwanie

Firma Farmina nie znała oferty SLODKIE, natomiast związana była z naszą siostrzaną marką Nobilia, specjalizującą się w tworzeniu zestawów prezentowych premium. Zaproponowaliśmy naszą słodką realizację, gdyż nowy produkt, przypominający łapkę czworonoga w 100% wpisywał się w działalność tej firmy. Klient zachwycił się pomysłem, więc zaczęliśmy działać!

Realizacja

Zaplanowaliśmy realizację 100 sztuk czekoladowych łapek, wraz z pełną personalizacją opakowania. Poprosiliśmy Klienta o przesłanie nam logotypu oraz grafiki, która miała być widoczna na opakowaniu czekolady. Stworzyliśmy projekt opakowania, a po zaakceptowaniu finalnej wersji przez klienta, ruszyliśmy z produkcją opakowań. Czekoladowe słodycze produkujemy zawsze po otrzymaniu zamówienia. W przypadku tej realizacji uruchomiliśmy naszą Czekoladownię, wylewając mleczne czekoladki z motywem łapki.

Klient

Firma Leitz jest znanym w Polsce i na świecie producentem narzędzi do profesjonalnej obróbki drewna litego i materiałów drewnopochodnych, a także tworzyw sztucznych, metali nieżelaznych i materiałów kompozytowych. To także wieloletni klient naszej siostrzanej marki Nobilia, oferującą kompozycje upominkowe premium.

Wyzwanie

Profil i branża Leitz przyciągnęły naszą uwagę, Zaproponowaliśmy klientowi stworzenie czekolady w dowolnym kształcie. Klient zareagował na propozycję entuzjastycznie, gdyż właśnie firma szykowała się do świętowania 25 rocznicy działalności. Nasz zespół od razu wyszedł z konkretną inicjatywą stworzenia piły tarczowej z czekolady!

Realizacja

Poprosiliśmy Leitz o przesłanie logotypu marki oraz egzemplarza piły tarczowej, by móc rozpocząć projektowanie makiety czekoladowego odpowiednika. Przygotowaliśmy projekt i wizualizację indywidualnego kształtu z czekolady oraz spersonalizowanego opakowania,
Po zaakceptowaniu finalnego projektu dostaliśmy wyjątkową wiadomość. Nasza propozycja spodobała się firmie Leitz tak bardzo, że zostaliśmy poproszeni o wykonanie czterokrotnie większej ilości czekoladowych pił tarczowych, od tej pierwotnie planowanej, ponieważ klient zdecydował się je wręczyć gościom podczas świętowania jubileuszu firmy!

Klient

Zakopane – chociaż cieszy się mianem zimowej stolicy Polski, przyciąga turystów przez cały rok. To najbardziej znana tatrzańska miejscowość, a jednocześnie miasto, które może poszczycić się mocno rozpoznawalną marką. Dla Zakopanego mieliśmy przyjemność realizować już kilka zamówień, więc z przyjemnością zaproponowaliśmy klientowi kolejną słodką realizację.

Wyzwanie

Jak słodko zareklamować Zakopane? Poprzeczka została postawiona wysoko, a my, jako producent, musieliśmy się wspiąć na wyżyny kreatywności. Klientowi z branży turystycznej zaproponowaliśmy LIZAK REKLAMOWY LOGOPOP HONEYBEE, czyli lizak z dodatkiem naturalnego miodu, pyłku pszczelego i skórki z cytryny (łącznie 40 g). Każdy lizak zdobiony jest wizerunkiem pszczoły – co świetnie podkreśla naturalny smak produktu.

Realizacja

Po uzgodnieniu z klientem naszej propozycji produktu, zajęliśmy się projektem graficznym opakowania. Lizak zapakowany jest w folię kompostowalną z okrągłą naklejką, na której chcieliśmy przedstawić główne symbole kojarzone z Zakopanem – m.in. niedźwiedź, narty, łyżwy, ciepłe rękawice, łoś. Po akceptacji projektu przez klienta, zagotowaliśmy karmel na lizaki i wydrukowaliśmy opakowania. Wkrótce produkty były gotowe do wysyłki. Niedługo po tym dostaliśmy feedback od klienta – „Piękne i pyszne”.
PKIN

PKiN

CUKIEREK REKLAMOWY HEART CANDIES

HELLMANN

ZESTAW SŁODYCZY REKLAMOWYCH

Eurogate

EUROGATE

ZESTAW CZEKOLADEK KWADRATOWYCH W KOPERCIE KSZTAŁTOWEJ – TRUCK

Klient

Pałacu Kultury i Nauki nie trzeba przedstawiać nikomu. Ten budynek to symbol współczesnej Warszawy, przyciąga więc tłumy turystów z Polski i zagranicy. Dla klienta zaproponowaliśmy słodycze reklamowe – karmelki w kształcie serduszka w spersonalizowanych opakowaniach ze wzorem nawiązującym do kształtu PKiN.

Wyzwanie

Jak pokazać w kreatywny sposób monumentalny Pałac na opakowaniu małego karmelka? Nasz Dział Graficzny świetnie sobie poradził z tym zadaniem, tworząc kreatywny projekt graficzny. Widać na nim kontur Pałacu, serduszko i napis Love PKiN. Klient zaakceptował projekt, więc mogliśmy przejść do realizacji.

Realizacja

Wydrukowaliśmy opakowania i zagotowaliśmy karmel, który tworzymy wg naszej autorskiej receptury. Stworzyliśmy w naszej Karmelarni 25 kg cukierków. Każdy został indywidualnie zapakowany. Słodką paczkę wysłaliśmy do klienta. Niedługo po realizacji otrzymaliśmy feedback z Działu Marketingu PKiN –„ Cukierki od SLODKIE są doskonałym przykładem tego, jak wysoka jakość produktu może iść w parze z atrakcyjnym designem”. Cukierkami zostali poczęstowali goście odwiedzający Taras Widokowy w Pałacu Kultury i Nauki.

Klient

Hellmann to międzynarodowa firma logistyczna. Dla klienta regularnie realizujemy wyjątkowe zamówienia na święta Bożego Narodzenia. Są to spersonalizowane zestawy słodyczy.

Wyzwanie

Pomysł na wysublimowany prezent od marki, by podkreślić prestiż firmy poprzez wykorzystanie gadżetów reklamowych? W SLODKIE wiemy doskonale, jak łączyć nasze produkty w imponujące kompozycje dla naszych klientów.

Realizacja

Marka Hellmann wybrała do świątecznego zestawu: czekoladowe trufle rumowe, nadziewane pierniczki, migdały w mlecznej czekoladzie i cynamonie, zestaw bakalii, pitną czekoladę, karmelizowane ciasteczka korzenne w czekoladzie oraz czekoladowe filiżanki z nadzieniem oraz praliny Prime Gold Cups. Specjalnie na zamówienie klienta powstała indywidualna szata graficzna spójna dla opakowań wszystkich produktów. Całość zapakowaliśmy w kraftowy kartonik, który – zgodnie z życzeniem klienta – został zabezpieczony papierową taśmą klejącą oraz obrandowany naklejką z logo i życzeniami. Tak przygotowane zamówienie wysłaliśmy do klienta.

Klient

Eurogate Logistics to nasz klient, z którym współpracujemy już ponad 2 lata. Jest to znana międzynarodowa marka, oferująca kompleksowe usługi logistyczne i zajmująca się transportem drogowym, morskim, lotniczym oraz specjalistycznym. Dla stałego klienta, chcieliśmy zaoferować nowość, która go zaskoczy i zachwyci.

Wyzwanie

Jak pokazać, że słodycze reklamowe pasują do specyfiki każdej branży, także transportowej? Dla klienta zaproponowaliśmy realizację dedykowanego produktu, który idealnie oddaje specjalizację firmy. Wymyśliliśmy 4 czekoladki z logo Eurogate umieszczone w opakowaniu w kształcie samochodu ciężarowego z naczepą w barwach marki klienta.
SLODKIE PRODUKT (19)

Realizacja

Zaczęliśmy od projektów opakowań oraz mini czekoladek 5 g. W przypadku tej realizacji, czekoladka i opakowania tworzą spójny design, więc każdy szczegół musiał być przemyślany i dopasowany. Po akceptacji projektów przez klienta, rozpoczęliśmy produkcję opakowań i czekoladek. Po dostarczeniu słodkiej przesyłki od klienta, otrzymaliśmy pozytywny feedback – Eurogate nie tylko docenił smak i kreatywność produktów, ale także cały proces współpracy. „Każdy etap projektu, począwszy od koncepcji, przez produkcję, aż po dostawę, był realizowany z najwyższą starannością i terminowością”.

BRITENET

CZEKOLADOWY KSZTAŁT CHOCO4MAT KACZKA

LIBET

ZESTAW CZEKOLADEK Z NADRUKIEM PUZZLE 12 SZTUK

SLODKIE PRODUKT (21)

HOYA

SŁODYCZE REKLAMOWE CANDY BOX MINI

Klient

Britenet świadczy usługi w branży IT. Przekazuje klientom wiedzę, technologię oraz narzędzia oraz zapewnia outsourcing usług IT. Britenet pracuje z firmami ze środowiska korporacyjnego oraz z branży telekomunikacji.

Wyzwanie

Klient skorzystał z opcji możliwości stworzenia czekolady kształtowej i poprosił o stworzenie czekoladowej kaczki. Dlaczego kaczka z czekolady? Jest to nawiązanie do popularnej metody stosowanej przez programistów, którzy czasami korzystają z nietypowej metody szukania błędów w kodzie. Polega ona na tym, że specjalista na głos tłumaczy kaczuszce wszystkie funkcje kodu – aż dojdzie do błędu. My podjęliśmy wyzwanie, by bezbłędnie stworzyć czekoladową kaczkę!

Realizacja

Jak to często bywa przy naszych realizacjach, zaczęliśmy od projektów produktu i opakowania. Nasze czekolady kształtowe przeważnie oferujemy w pudełkach z okienkiem, które pięknie eksponują zawartość. Stąd przy projektowaniu i produkcji opakowania potrzebna jest maksymalna precyzja. Gdy czekolady nabrały kształtu i trafiły do swoich eleganckich, spersonalizowanych opakowań, wysłaliśmy je do klienta. Nie zawiodło nas przeczucie, że Britenet doceni kunszt realizacji. „Kaczki wypadają znakomicie i osoby, którym je wręczamy są pod wrażeniem!” – usłyszeliśmy na koniec do klienta.

Klient

Kiedy dostaliśmy zapytanie dotyczące personalizowanych słodkości od firmy Libet S.A., uznanego producenta kostki brukowej oraz innych betonowych elementów aranżacji otoczenia, od razu wiedzieliśmy, że ten projekt będzie wymagał nietypowego rozwiązania. Słodycze reklamowe dla branży budowlanej to zagwozdka i okazja, by się wykazać wyobraźnią i profesjonalizmem.

Wyzwanie

Przedstawicielka firmy Libet przesłała do nas zapytanie odnośnie zaprojektowania i stworzenia 200 sztuk słodkości z czekolady w indywidualnym kształcie. Klientowi zależało, by w kreatywny i ciekawy sposób zaprezentować jeden z produktów marki – kostkę brukową. Rękawica została rzucona, a więc od razu przeszliśmy do działania!

Realizacja

W przypadku tej realizacji opakowanie oraz zawartość, czyli puzzle z białej czekolady tworzyły spójną całość. Na powierzchni czekoladek oraz na opakowaniu zastosowaliśmy zdobienie – zdjęcie produktu klienta. Efekt końcowy był imponujący i bardzo spodobał się klientowi. W przypadku tej realizacji opakowanie oraz zawartość, czyli puzzle z białej czekolady tworzyły spójną całość. Na powierzchni czekoladek oraz na opakowaniu zastosowaliśmy zdobienie – zdjęcie produktu klienta. Efekt końcowy był imponujący i bardzo spodobał się klientowi.

Klient

Kiedy dostaliśmy zapytanie dotyczące personalizowanych słodkości od firmy Libet S.A., uznanego producenta kostki brukowej oraz innych betonowych elementów aranżacji otoczenia, od razu wiedzieliśmy, że ten projekt będzie wymagał nietypowego rozwiązania. Słodycze reklamowe dla branży budowlanej to zagwozdka i okazja, by się wykazać wyobraźnią i profesjonalizmem.

Wyzwanie

Przedstawicielka firmy Libet przesłała do nas zapytanie odnośnie zaprojektowania i stworzenia 200 sztuk słodkości z czekolady w indywidualnym kształcie. Klientowi zależało, by w kreatywny i ciekawy sposób zaprezentować jeden z produktów marki – kostkę brukową. Rękawica została rzucona, a więc od razu przeszliśmy do działania!

Realizacja

W przypadku tej realizacji opakowanie oraz zawartość, czyli puzzle z białej czekolady tworzyły spójną całość. Na powierzchni czekoladek oraz na opakowaniu zastosowaliśmy zdobienie – zdjęcie produktu klienta. Efekt końcowy był imponujący i bardzo spodobał się klientowi. W przypadku tej realizacji opakowanie oraz zawartość, czyli puzzle z białej czekolady tworzyły spójną całość. Na powierzchni czekoladek oraz na opakowaniu zastosowaliśmy zdobienie – zdjęcie produktu klienta. Efekt końcowy był imponujący i bardzo spodobał się klientowi.

Poznaj nas i nasze możliwości! Słodycze reklamowe to doskonały pomysł na zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki.

Poznaj korzyści ze współpracy ze SLODKIE – stały rabat dla dystrybutorów, dedykowany opiekun, bezpłatny projekt graficzny i wiele innych.

Jesteśmy producentem słodyczy reklamowych, a nasza Czekoladownia i Karmelarnia produkują największy asortyment gadżetów promocyjnych.

Przeczytaj o naszych certyfikatach jakości i bezpieczeństwa oraz działaniach mających na celu zmniejszenie wpływu produkcji na środowisko.

Przejrzyj nasze katalogi zawierające pełną ofertę SLODKIE – ponad 600 produktów, z których każdy możesz spersonalizować na tysiące sposobów.