PFR
Słodkie Upominki - Nowa Siedziba

O firmie

Marka Slodkie jest jednym z europejskich liderów w branży produkcji słodyczy reklamowych. Od podstaw projektujemy i produkujemy słodycze wykorzystując przy tym najnowsze technologie, a wyprodukowane przez nas słodkie gadżety reklamowe i czekoladowe prezenty są jednym z elementów kampanii promocyjnych firm na całym świecie. Stosujemy najwyższe standardy produkcji i zintegrowany system kontroli jakości, dostarczając na rynek produkty o wysokiej jakości.

Pragnąc potwierdzić wiarygodność podejmowanych działań projakościowych wdrożyliśmy System International Featured Standard (IFS Food). Gwarantuje on najwyższy poziom bezpieczeństwa żywności i powtarzalną jakość oferowanych produktów.

Standardowa oferta Marki Slodkie – firmy specjalizującej się w projektowaniu, produkcji oraz konfekcjonowaniu słodyczy reklamowych w formie słodkich gadżetów – obejmuje około 300 produktów, począwszy od cukierków, pastylek, drażetek, gum do żucia, poprzez lizaki, ciastka, czekoladki, aż po ręcznie wytwarzane praliny oraz trufle. Oferta słodyczy firmowych z logo jest jednak cały czas aktualizowana i uzupełniana o nowe projekty i rozwiązania. Wszystkie produkty dostępne w ofercie od początku do końca są projektowane, wytwarzane lub konfekcjonowane przez naszą firmę. Tak kompleksowa obsługa Klienta jest możliwa dzięki temu, że firma posiada własny park maszynowy do wytwarzania opakowań i konfekcjonowania słodyczy, słodkich gadżetów, własny park maszyn drukujących (tampodruk, flexodruk, druk cyfrowy), studio 3D, urządzenia do unikalnej technologii produkcji form do odlewania czekolady, własny zakład produkcji czekolady. Wszystkie oferowane przez nas upominki firmowe będą wspaniałym gadżetem reklamowym dla najbardziej wymagających klientów.

Ochrona środowiska jest dla nas wartością priorytetową. Jako jeden z europejskich liderów w branży słodyczy reklamowych, stale wdrażamy różnorodne proekologiczne rozwiązania, nie tylko w zakresie produktu, ale także w samym procesie produkcji w naszej fabryce.

Projektując nowe produkty pamiętamy o bezpieczeństwie naszych słodkości i zapewnieniu im optymalnych warunków przechowywania, ale jednocześnie stale przyświeca nam myśl o zminimalizowaniu nie ekologicznych materiałów opakowaniowych. Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, że:

  • uzupełniliśmy ofertę o produkty w opakowaniach z folii, która jest w 100% biodegradowalna, a tym samym bezpieczna dla środowiska!
  • proponujemy także drobne słodkości w opakowaniach, w których zużycie folii udało nam się zmniejszyć o 65%, zastępując tworzywo sztuczne – papierem,
  • stale zmniejszamy ilość wykorzystywanej folii, zastępując ją papierem, w tym takim, który pochodzi w 100% z recyklingu, a opakowania papierowe, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie posiadają międzynarodowy certyfikat FSC co oznacza, że papier ten pochodzi z kontrolowanych wycinek lub recyclingu, a etykieta FSC umieszczona na opakowaniu gwarantuje odpowiedzialne korzystanie ze światowych zasobów leśnych,
  • zastąpiliśmy plastikowe patyczki, do tak popularnych wśród naszych klientów lizaków, patyczkami papierowymi,
  • stale pracujemy nad tym, aby etykiety naszych produktów były „czyste”, a ich składy coraz krótsze, eliminujemy sztuczne aromaty i barwniki,
  • nasze produkty czekoladowe otrzymały certyfikat UTZ, który zapewnia zrównoważony rozwój rolnictwa i przetwórstwa i który gwarantuje zachowanie wysokich standardów etycznych i ekologicznych w procesie produkcji surowców!

Zapraszamy do współpracy!