Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Jako polski lider w branży słodyczy reklamowych, stale wdrażamy różnorodne proekologiczne rozwiązania. Dążymy do harmonijnego współistnienia ze środowiskiem naturalnym oraz zapewnienia lepszej przyszłość dla naszej planety.

LAS NA ZAWSZE

W SLODKIE znajdziesz nie tylko las pomysłów, ale i pomożesz posadzić ten prawdziwy! 

Od stycznia 2022 razem z Fundacją Las na Zawsze za każde zamówienie w SLODKIE sadzimy 1m2 lasu. W lesie zasadzimy bioróżnorodne drzewa, które będą mogły podziwiać przyszłe pokolenia. Zostaną na naszej planecie już na zawsze. 

LAS NA ZAWSZE

OGRANICZENIE EMISJI CO2

 OGRANICZENIE EMISJI CO2

Dbamy o zrównoważoną logistykę, współpracując z prośrodowiskowymi przewoźnikami, którzy kładą szczególny nacisk na ograniczenie emisji CO2.

COCOA HORIZONS

Pierwsi w Polsce na rynku reklamowym wprowadziliśmy do oferty czekoladowe słodycze o smaku mlecznej czekolady, wykonane bez użycia nawet śladowych ilości nabiału.  Nasze produkty wykonane są ze 100% wegańskiej czekolady NXT Dairy Free. Czekolada NXT posiada certyfikat fundacji Cocoa Horizons. Świadczy on o wykorzystywaniu składników pochodzących ze zrównoważonych upraw kakaowców oraz stosowaniu etycznych praktyk. 

COCOA HORIZONS

NASZE PRODUKTY

Projektując nowe produkty pamiętamy o optymalnych warunkach przechowywania, ale jednocześnie stale przyświeca nam myśl redukcji materiałów, które nie są przyjazne środowisku.

NASZA FIRMA

Odzyskujemy ciepło wytwarzane w trakcie produkcji i wykorzystujemy je do ogrzewania budynków. Sukcesywnie wymieniamy oświetlenie na ledowe, Nasza instalacja wodna wyposażona jest w perlatory, pozwalające znacznie zredukować zużycie wody. Segregujemy także odpady i przekazujemy je do recyklingu.

NASZA FIRMA

Zostaliśmy uhonorowani platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie, dzięki któremu mamy zapewnione miejsce w elitarnym gronie 1% najlepszych firm ocenianych przez EcoVadis. Ocena obejmowała obszary takie jak środowisko, praca i prawa człowieka, etyka biznesu oraz zrównoważone zakupy.

NASI PRACOWNICY

Staramy się tworzyć wyjątkowe i przyjazne miejsce pracy, oferujące możliwości rozszerzenia kwalifikacji zawodowych naszych pracowników. W naszym zespole zależy nam na budowaniu pozytywnych relacji poprzez otwartą komunikację i wzajemny szacunek:

WSPIERAMY ORGANIZACJE DOBROCZYNNE

WSPIERAMY ORGANIZACJE DOBROCZYNNE

Dla nas społeczna odpowiedzialność to nie tylko filozofia, ale także codzienna działalność firmy. Regularnie angażujemy się w inicjatywy wspierające działalność fundacji niosących pomoc potrzebującym, m.in.:

  • Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt – Otwocki Zwierzyniec
  • Fundacja Serce Miasta
  • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
  • Akcje pomocowe na rzecz Ukrainy

Jesteśmy przekonani, że tą metodą małych, acz konsekwentnie stawianych, kroków uda nam się zmienić świat na lepsze. Dlatego z okazji 25-lecia Slodkie, planujemy 25 akcji dobroczynnych w 2022 roku! Obserwuj nas – to będzie wyjątkowy rok!