Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Doświadczenie i tradycja firmy Słodkie Upominki, która produkuje słodycze reklamowe od 1997 roku, zobowiązuje nas do stałego doskonalenia procesów produkcyjnych i jakościowych. Jednym z naszych celów strategicznych jest konsekwentne dążenie do zachowania najwyższych standardów produkcji. Najważniejsi są dla nas klienci, ich satysfakcja i lojalność. Stale modernizujemy nasz park maszynowy, inwestujemy w nowoczesne technologie, maszyny i procesy produkcyjne. Staramy się by zamówione u nas upominki firmowe były zawsze najwyższej klasy jakości i bezpieczeństwa.

IFS Food ISOQAR

Dlatego też, z wielką dumą i przyjemnością, chcemy Was poinformować, iż w 2020 roku pozytywnie przeszliśmy audyt i uzyskaliśmy certyfikat International Featured Standard (IFS Food). Jest on gwarancją tego, że nasze produkty są wytwarzane, pakowane i dystrybuowane zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa żywności.

Otrzymanie tej certyfikacji wiąże się zarówno z posiadaniem sprawnie funkcjonującego systemu HACCP, udokumentowaniem wysokiej jakości pochodzenia surowców wykorzystywanych do produkcji, posiadaniem zasad Food Defence w zakładzie, zapewnieniem ciągłego doskonalenia firmy.

Akredytacja IFS Food oznacza, że nasze produkty spełniają najwyższe normy jakościowe wymagane na rynkach międzynarodowych.

Norma IFS Food precyzuje nie tylko restrykcyjne wymagania dotyczące produkcji żywności, ale także warunki dotyczące:

• Zarządzania i zaangażowania  we wspieraniu trwałości kultury bezpieczeństwa żywności i polityki zapewniania jej jakości.

• Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności – spełnienia wymagań prawnych bezpieczeństwa żywności oraz specyfikacji klienta.

• Pomiarów, analizy i udoskonalenia – kontroli, walidacji procesów oraz zarządzania reklamacjami i działaniami naprawczymi.

• Planu Ochrony Żywności – ochrony integralności firmy i wytwarzanych produktów.

IFS FOOD odpowiada na potrzeby konsumentów, dostawców i detalistów w zakresie ciągłego utrzymania wysokiej jakości produktów – jego uzyskanie jest jednoznaczne z systematyczną analizą oraz nadzorem wszystkich procesów produkcyjnych naszych wyborów.

Idąc o krok dalej w naszych działaniach proekologicznych, jako jedyni w Polsce w branży słodyczy reklamowych przeszliśmy pozytywnie audyt i otrzymaliśmy certyfikat FSC® (FSC® C155076). The Forest Stewardship Council® (FSC®) jest organizacją non-for-profit o zasięgu globalnym, zajmującą się promowaniem odpowiedzialnej gospodarki leśnej przy wsparciu interesariuszy środowiskowych, społecznych i gospodarczych. FSC® oznacza, że materiały wykorzystane w produktach zostały pozyskane w sposób odpowiedzialny.

Posiadanie przez nas certyfikatu FSC® jest dla Państwa sygnałem, że:
– materiały wykorzystane w danym produkcie zostały pozyskane w sposób odpowiedzialny,
– podpisujemy się pod zasadą odpowiedzialnej gospodarki leśnej,
– wybierając dany produkt wspieracie odpowiedzialną gospodarkę leśną na świecie.

Pytaj o produkty certyfikowane FSC®.