Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Czekoladki reklamowe na targi branżowe – sprawdź, czym poczęstować gości!

Targi branżowe, po kilkuletniej przerwie spowodowanej pandemią, nadal odgrywają ważną rolę w dzisiejszym świecie biznesu, stanowiąc nieocenione narzędzie marketingowe dla firm działających w różnych sektorach. To wydarzenia, podczas których przedsiębiorstwa prezentują produkty, usługi oraz najnowsze innowacje w danej branży. Oprawa stoiska targowego jest niezwykle istotna. Oprócz efektownej ekspozycji, która przyciągnie uwagę odwiedzających, istotny jest także poczęstunek dla gości – a w tym przypadku świetnie sprawdzają się czekoladki reklamowe na targi oraz inne spersonalizowane słodycze.

Jak wybrać czekoladki reklamowe na targi branżowe? To pytanie zadaje sobie wielu wystawców. Wybór słodyczy reklamowych jako formy poczęstunku na tego typu eventy wydaje się oczywisty z wielu względów. Jest to rozwiązanie optymalne pod kątem praktyczności, logistyki oraz budżetu. Poza tym czekoladki są powszechnie lubiane, więc możemy mieć pewność, że niewiele osób odmówi  przyjemności degustacji.

Poznaj SLODKĄ ofertę produktów na targi branżowe

Czekoladki firmowe na targi branżowe – wybór z klasą i smakiem

Czekoladki firmowe stanowią jedną z najpopularniejszych i skutecznych form prezentów biznesowych, które przyciągają uwagę i pozostawiają pozytywne wrażenie. Jednakże, wybór odpowiednich czekoladek firmowych wymaga spełnienia pewnych kryteriów, na które warto zwrócić uwagę.

Gwarancja wysokiej jakości czekolady jest kluczowa. Dobrze jest wybierać produkty sprawdzonych producentów, aby mieć pewność, że smak będzie zachwycający i trwały. W ofercie SLODKIE znajdują się słodycze zrobione z czekolady jakości top gourmet, czyli takiej, po którą sięgają belgijscy mistrzowie, zwani chocolatieurs. Używamy czekolady certyfikowanej Cocoa Horizons, co świadczy o tym, że ziarna kakaowca pochodzą ze zrównoważonych źródeł. Do produkcji nie używamy oleju palmowego, ani konserwantów. Gwarantujemy świeżość, wyborny smak i najwyższą jakość.

Czekolada firmowa na targi – słodka moc w mini tabliczce

W przypadku małego stoiska lub gdy ze względów logistycznych potrzebujemy słodyczy, które zajmują mało miejsca w transporcie, z pomocą przychodzą nasze kultowe czekoladki firmowe na targi (waga 5 g i 10 g) w spersonalizowanym opakowaniu.

Pyszne, rozpływające się w ustach czekoladki własnej produkcji, oferujemy w trzech wersjach smakowych: mleczna, deserowa i biała. Biodegradowalne opakowanie tej czekoladki reklamowej na targi w pełni spersonalizujemy, drukując logo, dowolną grafikę lub treść. Dla zamówień powyżej 5000 sztuk umożliwiamy wybór foli, w którą zawinięty jest produkt: srebrna, złota, czerwona, granatowa lub czarna albo biały pergamin.

Czekoladki firmowe na targi – personalizacja to klucz do sukcesu

W przypadku wyboru słodyczy firmowych dostępność opcji personalizacji jest fundamentalna. Warto pamiętać przy tym, że  logo firmy na opakowaniu czekoladki reklamowej na targi to za mało. Warto postawić na indywidualne treści marketingowe czy motywy graficzne na opakowaniach. To właśnie one sprawią, że czekoladki staną się nie tylko apetycznym przysmakiem, ale też efektywnym nośnikiem wizerunku marki.

 Estetyczne opakowanie jest kluczowe dla pierwszego wrażenia. Proste lub kreatywne lecz zawsze eleganckie opakowania to wyraz naszego profesjonalizmu oraz podkreślenie wartości marki. SLODKIE oferuje wiele możliwości personalizacji – nie tylko opakowań, lecz także produktów. Warto poznać nasze opcje personalizacji. Więcej niż logo – personalizacja opakowań słodyczy reklamowych – Slodkie

Uroczy słodki gadżet, który pięknie ozdobi nasze stoisko targowe to mini czekoladka Sweet Heart 5 g, dostępna jest w trzech wersjach smakowych: czekolada mleczna, biała i deserowa. Czekoladowe serduszko zapakowane jest folię aluminiową, co podkreśla kształt produktu. Bezpośrednio na folii możemy nadrukować powtarzalny wzór np. logo firmy.

MINI CZEKOLADKA SWEET HEART 5 G – Slodkie

Promo card – nowoczesna forma personalizacji czekoladek reklamowych na targi

Wybierając słodycze reklamowe na targi branżowe, myślimy o poczęstunku dla gości, odwiedzających nasze stoisko oraz o skutecznej formie promocji marki. Chcąc wykorzystać maksymalnie powierzchnię reklamową, czyli opakowanie słodyczy, wymyśliliśmy Promo Card. Jest to zestaw dwóch czekoladek reklamowych na targi. Słodycze wyróżniają się formą – do wyboru oferujemy kształt: misia, serduszka lub gwiazdki, możemy je wykonać aż z 10 kuwertur czekolady.

Karnet dołączony do opakowania możemy dowolnie spersonalizować, by wykorzystać jego powierzchnię do celów promocyjnych.

ZESTAW CZEKOLADEK PROMO CARD – DWA MISIE – Slodkie

W kategorii słodkich karnetów – idealnych jako zarówno poczęstunek, jak i wizytówka dla gości odwiedzających stoisko targowe, możemy też zaproponować Słodki karnet, czyli słodkość z dołączonym bilecikiem.

W przypadku tego produktu oferujemy wybór aż 6 słodkości, które dołączymy do karnetu: galaretkę truskawkową, kwiatek z mlecznej czekolady, serce z mlecznej czekolady, cukierek w kształcie serduszka o smaku wiśniowym, karmelizowane ciastko korzenne lub mini tabliczkę czekolady. Przy czym czekoladowe słodkości możemy wykonać aż z 10 rodzajów kuwertur.

SŁODYCZE REKLAMOWE SŁODKI KARNET – Slodkie

Czekolady reklamowe na targi z nadrukiem – słodycze na medal

Biała czekoladka w kształcie medalu z nadrukiem to efektowny pomysł na poczęstunek dla gości targowych oraz reklamę marki. Ten produkt umożliwia wykonanie podwójnej personalizacji, co znaczy, że zdobienia możemy wykonać nie tylko na opakowaniu lecz także bezpośrednio na czekoladzie. Tym zdobieniem może być logo firmy, dowolna grafika lub treść. Znakowanie wykonane jest w pełni bezpiecznymi tuszami spożywczymi, które tworzą na powierzchni czekolady niewyczuwalną w smaku warstwę. Polecamy tę słodycz jako kreatywny i apetyczny pomysł na poczęstunek dla odwiedzających gości.

CZEKOLADOWY MEDAL Z NADRUKIEM CHOCO FONT – Slodkie

Nie sposób przejść obojętnie obok stoiska targowego, które jako poczęstunek dla gości rozdaje czekoladowe serca. Tym bardziej jeśli są to serca z białej czekolady zdobionej wzorami. Rekomendujemy ten produkt nie tylko ze względu na walory smakowe, nasza biała czekolada zawiera 36% masła kakaowego, przez co jest wyjątkowo kremowa, ale także, jak w przypadku poprzedniej czekoladki, możemy wyeksponować na jej powierzchni logo marki, zdjęcie, grafikę, treść.

Opakowanie produktu także dostarcza powierzchni reklamowej. Więc warto skorzystać z opcji podwójnej personalizacji tej czekoladki reklamowej na targi, by nasz przekaz utrwalił się w świadomości odbiorcy.

MINI CZEKOLADKA Z NADRUKIEM PUSH THE CHOCO BUTTON SERCE – Slodkie

Ciastka reklamowe na targi

Ciastka reklamowe są bardzo dobrym wyborem jako poczęstunek na targi branżowe. Są odporne na wysokie temperatury, ich dystrybucja jest bezproblemowa oraz mogą posłużyć także jako

więcej >>
Słodycze firmowe na Walentynki

Walentynki to nie tylko święto miłości, ale również doskonała okazja dla firm, by wyrazić wdzięczność i docenić relacje z klientami, partnerami biznesowymi oraz pracownikami. Trudno

więcej >>