Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Słodycze firmowe na Dzień Kobiet – jak wybrać słodkie prezenty?

Warto celebrować popularne święta, takie jak np. Dzień Kobiet, by budować i wzmacniać pozytywne relacje w biznesie. Jednym ze skutecznych sposobów podziękowania żeńskiej części zespołu za zaangażowanie i wkład w rozwój firmy są drobne upominki firmowe. Podpowiadamy jak wybrać słodycze firmowe na Dzień Kobiet, by przygotować miłą niespodziankę.

Z tego artykułu dowiesz się:

– dlaczego warto jest celebrować Dzień Kobiet w firmie

– jakie upominki warto rozważyć, by sprawić niespodziankę żeńskiej części zespołu

– dlaczego spersonalizowane słodycze to udany prezent na taką okazję oraz jak je najlepiej wybrać

Według raportu GUS-u z 2022 roku kobiety stanowią 45% osób aktywnych na rynku pracy. Nawet branża, uważana jeszcze kilka lat temu za typowo męską, czyli IT, notuje wzrost zatrudnienia kobiet – obecnie 30% pracowników IT stanowią kobiety.

Kobiety na rynku pracy aktywnie działają w gospodarce i społeczeństwie. Mają coraz większy wpływ na decyzje biznesowe, społeczne oraz polityczne. Warto więc docenić ich zaangażowanie i potencjał – a Dzień Kobiet to symboliczne święto, które pozwala pracodawcom wyrazić wdzięczność i szacunek za zaangażowanie i wspólne dążenie do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Jak wybrać prezent firmowy na Dzień Kobiet?

Voucher do spa lub zestaw kosmetyków może stanowić wartościowy prezent firmowy na Dzień Kobiet, który spotka się z uznaniem adresatek. Wszelkie gesty od pracodawcy skierowane w stronę work-life balance będą odczytane przez zatrudnione osoby jako przejaw troski oraz sympatii. 

Przede wszystkim warto odpowiedzieć na pytanie, dlaczego wybrać słodycze na prezenty? Przede wszystkim słodkości są podarunkiem, którym trudno się nie ucieszyć. Stanowią uniwersalny pomysł na upominek i budzą pozytywne skojarzenia. Są to jednak prezenty, które wymagają znacznych nakładów budżetowych – szczególnie w przypadku firm zatrudniających kilkadziesiąt lub kilkaset kobiet. Bardziej optymalnym budżetowo rozwiązaniem może być podarowanie spersonalizowanych kubków np. z logo firmy i imieniem obdarowanej lub notes/kalendarz. Są to bez wątpienia opcje praktyczne.

Czy spersonalizowane słodycze reklamowe to dobry pomysł na Dzień Kobiet?

Warto wykorzystać słodycze jako formę niewerbalnego przekazu, że firma docenia swoje partnerki. Słodyczy są powszechnie lubiane, budzą pozytywne skojarzenia, poprawiają humor. A w odpowiednim wydaniu stają się także promocją marki.

Zamiast kupować produkty popularnych marek w sklepie, lepiej pójść krok dalej i wybrać słodycze reklamowe, spersonalizowane z logo firmy, z indywidualnie zaprojektowaną grafiką. Te elementy nadają prezentom firmowym na Dzień Kobiet wyjątkowego charakteru. To nie tylko smaczna niespodzianka, ale również subtelny sposób, by docenić pracowniczki oraz generalnie kobiety w biznesie i uhonorować je w dniu ich święta.

Co warto wziąć pod uwagę przy wyborze słodyczy firmowych na Dzień Kobiet?

Ważne jest dobranie rodzaju słodyczy do preferencji odbiorcy. Warto wziąć pod uwagę osoby będące na diecie wegańskiej. Różnorodność zamówionych słodyczy – ciastka, czekoladki, bakalie, cukierki – na pewno podniesie atrakcyjność prezentu.

 Jakość słodyczy firmowych na Dzień Kobiet nie podlega kompromisom. Bez względu na to, jaki rodzaj słodkich przekąsek wybierzemy, muszą to być produkty jakościowe. Słodycze reklamowe reprezentujące naszą markę powinien być równie wysokiej jakości, co same usługi czy produkty firmy. Czysty i krótki skład, brak oleju palmowego w składzie, czekolada stworzona z kakao pochodzącego ze zrównoważonych źródeł – to daje nam pewność, że smak idzie w parze z jakością.

Kwiatki pachnące czekoladą – eleganckie słodycze firmowe na Dzień Kobiet

Czekoladki w kształcie kwiatków umilą Dzień Kobiet w firmie i wprowadzą nastrój słodkiej celebracji nawet bez specjalnych przygotowań. W SLODKIE stworzyliśmy specjalną linię tzw. spersonalizowanych słodyczy z serduszkiem, które można wykorzystać na wiele okazji np. Dzień Kobiet, Walentynki, jubileusz firmy, dzień poświęcony integracji itp.

Sprawdź Słodycze z serduszkiem Słodycze z serduszkiem – Slodkie

Wśród słodyczy, które polecamy na jako prezent firmowy na Dzień Kobiet warto wymienić:

ZESTAW CZEKOLADEK SASZETKA DWA KWIATKI – Slodkie

Dwa czekoladowe kwiatuszki zapakowane z w eleganckiej saszetce to drobny, lecz efektowny gadżet, którym możesz osłodzić poranek w pracy. Ten czekoladowy upominek sprawdzi się także jako słodki dodatek do prezentu w postaci kubka, biletu do kina lub vouchera do spa.

MINI CZEKOLADKA Z NADRUKIEM PUSH THE CHOCO BUTTON SERCE – Slodkie

Mini czekoladki w kształcie serca Push the Button w zestawie z elegancką papierową zawieszką na klamkę to sympatyczny gadżet, który pomoże sprawić słodką niespodziankę w firmie. Wystarczy przymocować kartoniki ze słodkościami do drzwi biur. Bez wątpienia jest to kreatywny pomysł na prezent firmowy na Dzień Kobiet.

ZESTAW CZEKOLADEK 5 SERC KOPERTA – Slodkie

5 czekoladowych serduszek w efektowanej kopercie – taka słodka przysyłka na biurku ucieszy każdą kobietę w firmie. Powierzchnię koperty możemy w pełni spersonalizować, więc jeśli chcesz przeznaczyć to miejsce na przekazanie serdecznych słów lub życzeń od firmy – Twój prezent nabierze bardziej osobistego charakteru.

Warto pamiętać, że prezenty mające charakter słodkiego podziękowania to nie tylko gest wobec pracownic czy partnerów biznesowych, ale również inwestycja w relacje, które mogą przynieść długotrwałe korzyści dla firmy. Jeśli szukasz idealnych prezentów na Dzień Kobiet, słodycze reklamowe spersonalizowane z myślą o Twojej marce są niezawodnym wyborem! Jeśli w Twojej firmie pracują osoby, które wybrały dietę wegańską lub unikają białego cukru – nie obawiaj się, że zostaną wykluczone ze słodkich niespodzianek. Jako producent słodyczy reklamowych posiadamy w ofercie także produkty plant-based oraz bez cukru.

Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie słodkich upominków z personalizacją, które z pewnością zrobią wrażenie wśród żeńskiej części załogi!

Ciastka reklamowe na targi

Ciastka reklamowe są bardzo dobrym wyborem jako poczęstunek na targi branżowe. Są odporne na wysokie temperatury, ich dystrybucja jest bezproblemowa oraz mogą posłużyć także jako

więcej >>
Słodycze firmowe na Walentynki

Walentynki to nie tylko święto miłości, ale również doskonała okazja dla firm, by wyrazić wdzięczność i docenić relacje z klientami, partnerami biznesowymi oraz pracownikami. Trudno

więcej >>