Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Słodkie wybory – jakie słodycze firmowe na Wielkanoc sprawdzą się najlepiej?

Wielkanoc to jedno z najbardziej radosnych i kolorowych świąt, pełne tradycji, uroczystości i oczywiście pysznych słodyczy. Wreszcie nadchodzi długo wyczekiwana wiosna i nowa energia. Dla firm, które chcą sprawić klientom i pracownikom słodką niespodziankę, wybór odpowiednich słodyczy  na Wielkanoc jest kluczowy. Dlatego przyjrzymy się kilku aspektom, które warto wziąć pod uwagę, aby mieć pewność, że twoje słodycze wyróżnią się i sprawią radość odbiorcom.

Z tego artykułu dowiesz się:

– dlaczego warto podarować słodycze jak prezent na Wielkanoc do marki

– na co zwrócić uwagę przy wyborze słodyczy na Wielkanoc

– dlaczego personalizacja słodyczy na Wielkanoc jest ważna

Słodycze firmowe na Wielkanoc – zadbaj o spersonalizowane opakowania

Jednym z najważniejszych elementów słodyczy reklamowych na Wielkanoc jest atrakcyjne opakowanie. Personalizowane opakowania z logo firmy, kreatywnymi grafikami lub wiadomościami z życzeniami świątecznymi dodają wartości i pomagają wzmacniać relację oraz – w przypadku szerszego grona klientów – także świadomość marki. Warto również zastanowić się nad ekologicznymi opakowaniami słodyczy na Wielkanoc, aby podkreślić aspekt troski o środowisko oraz tego, że dla twojej marki ważne są wartości ekologiczne.

W SLODKIE oferujemy opakowania tworzone zgodnie z zasadą less waste, wiele z nich nadaj się do ponownego użytku np. puszki, tuby, pudełka typu display. Stosujemy wyłącznie papier z certyfikatem FSC, oferujemy możliwość wyboru papieru z dodatkiem włókien trawy, pochodzących z obszarów kompensacji biologicznej.

Klasyczne smaki firmowych słodyczy na Wielkanoc

Wielkanoc kojarzy się z pewnymi klasycznymi smakami, takimi jak czekolada, karmel, orzechy – nawiązanie do słynnych wielkanocnych mazurków. Wybierając słodycze na Wielkanoc, które łączą te tradycyjne smaki, zapewnisz, że Twoje prezenty wpiszą się w atmosferę świąt. Pamiętaj również o dostosowaniu smaków do preferencji klientów,  których planujesz obdarować, oferując różnorodność w asortymencie.

W SLODKIE oferujemy bogatą sekcję słodyczy reklamowych na Wielkanoc: praliny, czekoladki, czekolady kształtowe, nugaty, marcepany, bakalie w czekoladzie, ciasteczka i cukierki. Proponujemy słodkości wykonane aż z 10 rodzajów kuwertur, w tym także czekolada wegańska oraz w wersji bez cukru. Wśród wielu produktów, warto zwrócić uwagę na tak wysublimowane smaki jak marcepan z dodatkiem Likieru Baileys Original i kawy, posypany pistacją oraz marcepan z dodatkiem Likieru Pomarańczowego Cointreau i skórki pomarańczowej.

Słodycze wielkanocne – Słodkie Upominki (slodkie.com)

Nie sposób przejść obojętnie obok słodyczy, które swoim formą i kształtem nawiązują do Wielkanocy np. baranek z białej czekolady, czekoladowe jajko z niespodzianką, praliny w kształcie zajączka.

W ofercie słodyczy na Wielkanoc można znaleźć pojedyncze, indywidualnie zapakowane czekoladki, ciasteczka i cukierki – idealny jako drobny prezent wysyłany do zamówień zrealizowanych w sklepie lub jako poczęstunek w czasie imprez promocyjnych po elegancko zapakowane bombonierki premium –PRALINY GRAND EASTER MOMENTS – Slodkie.

Firmowe słodycze na Wielkanoc jak element dekoracyjny

Słodycze reklamowe mogą pełnić funkcję nie tylko smacznego poczęstunku, ale także ozdoby stołu np. w firmowej kantynie w okresie przedświątecznym. Wybierając kształty związane z tematyką świąt, takie jak zające, jajka czy kwiaty, łatwo uda się stworzyć dekoracje które przyciągną uwagę i dodadzą uroku i pomogą stworzyć przytulną, wiosenną atmosferę w miejscu pracy.

Zadbaj o wysoką jakość słodyczy reklamowych na Wielkanoc

Wielkanoc to czas, kiedy ludzie oczekują wyjątkowych smaków i wysokiej jakości słodyczy. Wybierając dostawcę słodyczy reklamowych, upewnij się, że oferuje produkty wykonane z najwyższej jakości składników. Smak i tekstura produktu pozostawią trwałe wrażenie na odbiorcach. W SLODKIE zajmujemy się produkcją słodyczy reklamowych już od 27 lat.

Wylewamy czekoladę po przyjęciu zlecenia od klienta, więc możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt świeży o maksymalnej dacie ważności. Nasze słodycze tworzymy z czekolady od renomowanego dostawcy, która działa na rynku od 1911 roku. Wszystkie nasze produkty czekoladowe mają certyfikat Cocoa Horizons, co oznacza, że ich składniki pochodzą ze zrównoważonych źródeł. Nie stosujemy oleju palmowego, konserwantów, sztucznych substancji smakowych lub zapachowych. Oferujemy czekoladę jakości premium, która zachwyca bogatym smakiem, zachowując przy tym czysty i prosty skład.

Wybór słodyczy reklamowych na Wielkanoc to jedna z najlepszych form wyrażenia wdzięczności i życzeń klientom. Personalizowane opakowania, klasyczne smaki, wysoka jakość produktu i świadome przekazywanie życzeń to kluczowe elementy, które sprawią, że Twoje słodycze staną się na długo zapamiętanym upominkiem. Działaj zgodnie z duchem świąt, kierując się radością i życzliwością, a Twoja firma z pewnością zyska sympatię klientów.

Ciastka reklamowe na targi

Ciastka reklamowe są bardzo dobrym wyborem jako poczęstunek na targi branżowe. Są odporne na wysokie temperatury, ich dystrybucja jest bezproblemowa oraz mogą posłużyć także jako

więcej >>
Słodycze firmowe na Walentynki

Walentynki to nie tylko święto miłości, ale również doskonała okazja dla firm, by wyrazić wdzięczność i docenić relacje z klientami, partnerami biznesowymi oraz pracownikami. Trudno

więcej >>