Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Czy krówki z logo to dobry gadżet reklamowy?

Cukierki krówki, klasyczne ciągutki mają niezapomniany smak i cieszą się ogromną popularnością. Bez wątpienia te mleczne łakocie to sama słodycz. Często też występują w roli słodkich gadżetów reklamowych. Czy jednak krówki firmowe z logo to na pewno dobry pomysł? Warto poznać dokładnie wady i zalety takiego wyboru, by uniknąć rozczarowania.

Wielu producentów gadżetów promocyjnych proponuje w ofercie krówki reklamowe. Z jednej strony jest to zrozumiałe, gdyż cukierki z własnym nadrukiem są często poszukiwane przez klientów biznesowych, a klasyczne ciągutki to niemal ikona wśród polskich słodkości. Wielu marketingowców zamawia je w dużych ilościach, z nadzieją, że osłodzą kampanię reklamową.

W SLODKIE także otrzymujemy wiele pytań od klientów pragnących zamówić krówki reklamowe z logo. Jednak z całą sympatią do pysznej krówki mlecznej, nie uważamy, że jest to najlepszy wybór dla firm, które szukają dobrej jakości słodyczy reklamowych. Naszym zdaniem jako cukierki firmowe najlepiej sprawdzają się karmelki. Oczywiście, na ich opakowaniu można umieścić logo lub grafikę.

Krówki reklamowe – czy szybko twardnieją?

Dla klientów biznesowych ważna jest gwarancja świeżości produktu. Zamówienia na słodycze reklamowe dokonywane są raz w roku, ewentualnie co kilka miesięcy. Tymczasem cukierki krówki średnio już po 3 tygodniach zaczynają twardnieć, a ich maksymalna data przydatności do spożycia to 6 miesięcy. Dla porównania termin minimalnej trwałości karmelków naszej produkcji to aż 24 miesiące. Jeśli chcesz zamówić krówki reklamowe, warto to wziąć pod uwagę.

Ciągutki krówki, które stwardniały i zmieniły strukturę, więc nasze logo na opakowaniu już nie wygląda tak apetycznie, raczej nie spełnią swojej funkcji jako słodycze reklamowe. Karmelki trzymają fason przez długie miesiące i możemy być pewni, że nie pogniotą się w transporcie, nie są wrażliwe na warunki pogodowe – np. upały.

Czy krówki firmowe z logo to dobry pomysł na prezent dla klientów?

Bez wątpienia krówki firmowe są pyszne (dopóki nie tracą świeżości). Jednak, czy ktoś jeszcze zachwyci się oryginalnością takiego gadżetu reklamowego? Raczej możemy się spodziewać reakcji – „znowu krówki z logo”.

Jeśli szukasz pomysłu na kreatywne, oryginalne słodycze promocyjne, rozważ karmelki w intensywnie miodowej wersji z dodatkiem naturalnego miodu, skórki cytryny i pyłku pszczelego. Sprawdź, co oferuje nasza słodka kolekcja. Poznaj pełną ofertę cukierków reklamowych Cukierki reklamowe z logo firmy, cukierki firmowe z nadrukiem – Słodkie Upominki (slodkie.com)

Smaków i dodatków możemy zaproponować o wiele więcej, gdyż jako producent słodyczy posiadamy własną karmelarnię, w której używamy karmelu wg naszej własnej receptury, stworzonego na bazie naturalnych składników. Smaczne krówki reklamowe często zawierają np. olej palmowy. Nasze karmelki w większości dostępne są w wersji wegańskiej. Z wyjątkiem kawowych i mlecznych, robionych na bazie śmietanki.

Co się bardziej opłaca zamówić cukierki krówki czy karmelki?

Przyznajemy, że krówki mają w sobie to „coś”, połączenie masła, miodu, cukru jest genialnie proste, a jednocześnie pyszne i budzi pozytywne skojarzenia z dzieciństwem, beztroską, poczuciem bezpieczeństwa. Jednak szybko tracą świeżość – twardnieją, tracą walory smakowe i już nikogo nie zaskakują jako pomysł na słodki gadżet reklamowy. Oto główny powód dlaczego nie występują w naszej ofercie krówki reklamowe. Zawsze skupiamy się na jakości produktu – by oferować klientom optymalne rozwiązania.

 Karmelki są także bardziej ekonomicznym rozwiązaniem niż krówki reklamowe. Naszych cukierków w każdym kilogramie, za który płacisz, jest do 800 sztuk, krówek – zaledwie 50.

Ciastka reklamowe na targi

Ciastka reklamowe są bardzo dobrym wyborem jako poczęstunek na targi branżowe. Są odporne na wysokie temperatury, ich dystrybucja jest bezproblemowa oraz mogą posłużyć także jako

więcej >>
Słodycze firmowe na Walentynki

Walentynki to nie tylko święto miłości, ale również doskonała okazja dla firm, by wyrazić wdzięczność i docenić relacje z klientami, partnerami biznesowymi oraz pracownikami. Trudno

więcej >>