Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Słodycze firmowe na Walentynki

Walentynki to nie tylko święto miłości, ale również doskonała okazja dla firm, by wyrazić wdzięczność i docenić relacje z klientami, partnerami biznesowymi oraz pracownikami. Trudno znaleźć lepszy prezent walentynkowy niż pyszne, spersonalizowane słodycze najwyższej jakości.

Wręczając słodycze firmowe w dniu tak popularnego dla większości osób święta, firma wzmacnia pozytywny wizerunek marki. Na aspekt budowania mocnych więzi szczególną uwagę zwracają tak zwane love brands, czyli marki, dla których kluczowe jest emocjonalne zaangażowanie klientów wokół brandu.

W przypadku słodyczy firmowych na Walentynki marki typu love brands stają się oczywistym skojarzeniem. Love brands to nie tylko produkty czy usługi – to przede wszystkim emocje, wartości i doświadczenia, które marka dostarcza swoim konsumentom. To brandy, które potrafią wywołać silne pozytywne uczucia, budując przy tym długoterminowe relacje oparte na zaufaniu i lojalności.

Słodycze firmowe na Walentynki – a tworzenie love brand

Zbudowanie marki, która stanie się love brandem, to proces wymagający zaangażowania, autentyczności i ciągłego budowania relacji z klientami. Oczywiście nie każda firma może stać się love brand, ale bez względu na rodzaj działalności, skalę biznesu oraz branżę – każdy brand powinien czerpać inspirację do tego, jak dbać o pozytywne relacje.

Follow your heart – to motto twórców love brands, a także naszej słodkiej kolekcji z serduszkiem – Słodycze z serduszkiem – Slodkie

Istnieje kilka kluczowych elementów, które są niezbędne procesie tworzenia love brands:

Love brands są wiarygodne i autentyczne. Marki powinny pozostawać wiernymi swoim wartościom i misji, nie tylko w komunikacji z klientami, ale także w działaniu. Konsumenci chętniej wybierają marki, które wyznają podobne wartości jak oni.

–  Budowanie pozytywnych emocji wokół marki jest kluczowe. Marka przede wszystkim chce podbić serce klienta. Oczywiście pozytywne emocje wpływają też na decyzje zakupowe. W tym celu ważną rolę odgrywa content. Tworzenie treści w różnych formatach: posty i rolki w mediach społecznościowych, artykuły blogowe, newslettery, podcasy i treści wideo, które pobudzają emocje i pozostają w pamięci odbiorców, przyczyniają się do budowy silnej więzi.

Niezawodna obsługa klienta to podstawa. Love brands dbają o swoich klientów. Doskonały client service, reagowanie na opinie i potrzeby klientów oraz budowanie pozytywnych doświadczeń związanych z produktem czy usługą są nie do przecenienia. Love brands świetnie znają oczekiwania swoich klientów i potrafią na nie odpowiedzieć.

– Innowacyjność i kreatywność na wagę złota. Love brands nieustannie się rozwijają. Innowacyjność w produktach, kreatywne podejście do marketingu i dostarczanie nowych, interesujących rozwiązań są ważne dla utrzymania zainteresowania i zaangażowania klientów. Love brands nie kopiują trendów, raczej same je wyznaczają. W przekazie reklamowym zamiast kreować wyidealizowaną wizję świata, odnoszą się raczej do stylu życia swoich konsumentów.

Społeczna odpowiedzialność – to się opłaca. Współczesny konsument coraz bardziej zwraca uwagę na działania społeczne i ekologiczne firm. Love brands angażują się w sprawy społeczne, dbają o środowisko i podejmują odpowiedzialność za swoje działania biznesowe.

Marki typu love brands często angażują się w działania marketingowe, które obejmują wręczanie prezentów lub upominków klientom. To jedna ze strategii, które mogą być wykorzystywane do budowania więzi i relacji z klientami. Warto więc przygotować się na nadchodzące Walentynki oraz wykorzystać symbolikę tego święta, by dzięki odpowiednio dobranym słodyczom firmowym wpływać na percepcję i zapamiętywanie naszej marki.

Słodycze firmowe na Walentynki – co wybrać?

W naszej słodkiej kolekcji walentynkowej królują oczywiście serduszka. Znajdziemy tu wiele wariantów czekoladek w kształcie serca – od pojedynczych po elegancko zapakowane zestawy.

Jako drobny upominek firmowy na Walentynki świetnie sprawdzi się Sweet Voucher – czyli karnet, który możemy dowolnie spersonalizować, z dołączoną czekoladką lub galaretką lub karmelkiem w kształcie serca. Słodką zawartość karnetu można dobrać wg indywidualnych upodobań – do wyboru oferujemy: galaretkę-serduszko o smaku truskawkowym, czekoladowe serduszko z nadzieniem wiśniowym, czekoladkę w kształcie kwiatka, mini tabliczkę mlecznej czekolady lub korzenne ciasteczko. W przypadku tego produktu sam wybierasz rodzaj słodkości oraz decydujesz, jak ma wyglądać grafika karnetu. Polecamy Sweet Voucher jako pomysł na walentynkowe słodycze firmowe, które można dołączyć do zamówień składanych w sklepie lub jako drobny upominek dla pracowników.

Zobacz produkt w naszym sklepie SŁODYCZE REKLAMOWE SŁODKI KARNET – Slodkie

Słodycze firmowe na Walentynki – zestaw czekoladek wysyłkowych z logo serce

Rozpieść klientów lub partnerów biznesowych walentynkowymi słodyczami firmowymi w formie czekoladowych serduszek i skorzystaj z mocy podwójnej personalizacji. W tym produkcie możemy całkowicie spersonalizować powierzchnię karnetu oraz wytłoczyć logo firmy na każdej czekoladce. Ponadto masz możliwość, wyboru smaku czekolady (aż 10 opcji), z której zrobimy słodycze.

ZESTAW CZEKOLADEK WYSYŁKOWYCH Z LOGO SERCE – Slodkie

Słodycze firmowe na Walentynki – czekolada prosto od serca

Najbardziej uroczy słodki gadżet firmowy na Walentynki, jaki można sobie wyobrazić, to czekolada w kształcie serca z dodatkiem płatków róż. Każdy obdarowany uśmiechnie się na widok takiego prezentu, a Ty możesz zadbać o odpowiednią personalizację, by ten produkt jednoznacznie kojarzył się z Twoją marką.  Wybierz smak czekolady (do wyboru oferujemy aż 10 opcji) oraz powiedz nam, jak chcesz, by wyglądała szata graficzna pudełka, w którym znajduje się produkt. Opakowanie z efektownym okienkiem, które pięknie eksponuje kształt czekolady, wykonane jest z papieru. Nadaj tej słodyczy charakteru poprzez opcje personalizacji, by stworzyć prezent firmowy na Walentynki prosto od serca.

TABLICZKA CZEKOLADY OD SERCA – Slodkie

Słodycze firmowe na Walentynki – zestaw czekoladek czekoladowe serca

Różowe serduszka – symbol Walentynek to motyw przewodni naszej kolekcji walentynkowych słodyczy firmowych. Urocza i pyszna bombonierka pełna jest słodkości, które swój kolor zawdzięczają czekoladzie ruby – zrobionej z rubinowego kakao. Na Twoje życzenie możemy wykonać słodycze z 9 innych rodzajów czekolad.

Eleganckie opakowanie bombonierki z przyjemnością dla Ciebie spersonalizujemy, zdobiąc je dowolną grafiką, treścią lub zdjęciem oraz oczywiście – Twoim logo.

Zobacz produkt w naszym sklepie ZESTAW CZEKOLADEK CZEKOLADOWE SERCA – Slodkie

Ciastka reklamowe na targi

Ciastka reklamowe są bardzo dobrym wyborem jako poczęstunek na targi branżowe. Są odporne na wysokie temperatury, ich dystrybucja jest bezproblemowa oraz mogą posłużyć także jako

więcej >>
Słodycze firmowe na Walentynki

Walentynki to nie tylko święto miłości, ale również doskonała okazja dla firm, by wyrazić wdzięczność i docenić relacje z klientami, partnerami biznesowymi oraz pracownikami. Trudno

więcej >>