Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Pomysły na styczniowe prezenty firmowe

Podziękuj swoim współpracownikom za cały rok owocnych działań i zaskocz ich miłą niespodzianką u progu Nowego Roku. Poznaj naszą nową kolekcję słodyczy noworocznych, stworzoną dla partnerów biznesowych, kontrahentów i pracowników!

Słodkości w szampańskim stylu… i smaku!

Rozpływająca się w ustach słodycz stworzona na bazie najlepszej, belgijskiej czekolady, a wszystko zamknięte w noworocznym opakowaniu. Tak opisać można naszą najnowszą kolekcję noworoczną, która jest już dostępna na stronie internetowej.

PRALINY NEW YEAR QUARTET

W ofercie noworocznej SLODKIE 2024 znajdziemy m.in.:

  • asortyment pralinek w kształcie zegarów z mlecznej czekolady, wypełnionych kremem szampańskim,
  • asortyment pralinek w kształcie zegarów z mlecznej czekolady, wypełnionych kremem szampańskim i trufli Art Deco,
  • nadziewane pralinki Gold Cups z czekolady klasy gourmet,
  • medale z białej czekolady z certyfikatem Cocoa Horizons z nadzieniem z sycylijskich migdałów 30%.

Słodkości noworoczne zostały utrzymane w czarnej i złotej szacie graficznej z beżowymi i pomarańczowymi elementami. Każde opakowanie można brandować, dodając własne logo lub zupełnie zmieniając motyw graficzny. Wybrane produkty można także personalizować bezpośrednio na czekoladzie, dzięki czemu nabiorą one jeszcze bardziej oryginalnego charakteru. W efekcie otrzymujemy słodkie produkty doskonale dopasowane do DNA danej marki. Co więcej, wszystkie czekoladowe słodkości objęte są certyfikacją Cocoa Horizons i pochodzą w pełni ze zrównoważonych źródeł.

CZEKOLADOWY KSZTAŁT CHOCO4MAT KOŁO PRINT

Dla kogo jest oferta noworoczna?

Słodkości z oferty noworocznej to ukłon w stronę tych, którzy chcą się wyróżnić i podziękować swoim partnerom biznesowym, kontrahentom czy pracownikom za 12 miesięcy współpracy, życząc jednocześnie owocnego biznesowo kolejnego roku.

Jest to także oferta dla spóźnialskich, którzy nie zdążyli na czas zamówić słodkości świątecznych, królujących w firmach w końcówce roku.

Choć czasu do noworocznych życzeń jest jeszcze sporo, to warto nie spóźnić się na tę okazję i zamówić zestawy już teraz. Cała oferta naszej kolekcji noworocznej SLODKIE 2024 dostępna jest na stronie: slodkie.com/katalog/slodycze-na-nowy-rok/.

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>