Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i 15 września 2023 r. Sprawdź, jak wziąć udział w wydarzeniu!

Na wszystkich zainteresowanych świątecznymi słodkościami czekamy w naszej siedzibie, która na te dni zmieni się w prawdziwy… Winter Wonderland! Mamy nadzieję, że zapoznawanie się ze świąteczną ofertą w otoczeniu choinek, światełek, dekoracji oraz zimowych piosenek będzie prawdziwą przyjemnością dla naszych Klientów.

Co czeka na Was podczas Prezentacji?

– degustacja najnowszej, świątecznej kolekcji czekoladowych pyszności i bakalii SLODKIE;

– prezentacja najnowszego katalogu świątecznego SLODKIE;

– prezentacja najnowszej kolekcji zestawów prezentowych Nobilia;

– degustacja win i szlachetnych trunków od naszych partnerów m.in.: J.A. Baczewski, Brown- Forman i Pernod Ricard;

– pyszna, aromatyczna kawę paloną w najstarszej polskiej palarni Pluton;

– worek słodkich prezentów.

Wśród atrakcji nie zabraknie także możliwości własnoręcznej personalizacji czekoladek. Zachęcamy, by wziąć ze sobą zdjęcie lub logo firmy, którym ozdobimy słodkie produkty. Na zgromadzonych czekać będzie także fotościanka z nagrodami oraz Dziadek do Orzechów. Podczas spotkania przeprowadzona zostanie także zbiórka na cele charytatywne, do której zaprosimy wszystkich przybyłych Gości.

Jak wziąć udział w spotkaniu? Wystarczy, że zgłosisz swój udział, wypełniając formularz.

Do zobaczenia w naszej siedzibie przy ul. Chełmżyńskiej 180H w Warszawie!

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>