Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i 15 września 2023 r. Sprawdź, jak wziąć udział w wydarzeniu!

Na wszystkich zainteresowanych świątecznymi słodkościami czekamy w naszej siedzibie, która na te dni zmieni się w prawdziwy… Winter Wonderland! Mamy nadzieję, że zapoznawanie się ze świąteczną ofertą w otoczeniu choinek, światełek, dekoracji oraz zimowych piosenek będzie prawdziwą przyjemnością dla naszych Klientów.

Co czeka na Was podczas Prezentacji?

– degustacja najnowszej, świątecznej kolekcji czekoladowych pyszności i bakalii SLODKIE;

– prezentacja najnowszego katalogu świątecznego SLODKIE;

– prezentacja najnowszej kolekcji zestawów prezentowych Nobilia;

– degustacja win i szlachetnych trunków od naszych partnerów m.in.: J.A. Baczewski, Brown- Forman i Pernod Ricard;

– pyszna, aromatyczna kawę paloną w najstarszej polskiej palarni Pluton;

– worek słodkich prezentów.

Wśród atrakcji nie zabraknie także możliwości własnoręcznej personalizacji czekoladek. Zachęcamy, by wziąć ze sobą zdjęcie lub logo firmy, którym ozdobimy słodkie produkty. Na zgromadzonych czekać będzie także fotościanka z nagrodami oraz Dziadek do Orzechów. Podczas spotkania przeprowadzona zostanie także zbiórka na cele charytatywne, do której zaprosimy wszystkich przybyłych Gości.

Jak wziąć udział w spotkaniu? Wystarczy, że zgłosisz swój udział, wypełniając formularz.

Do zobaczenia w naszej siedzibie przy ul. Chełmżyńskiej 180H w Warszawie!

Słodkości na letnie eventy firmowe

Organizacja letnich eventów to doskonała okazja do integracji zespołu i wzmocnienia relacji w nieformalnej atmosferze. Jednym z kluczowych elementów takich wydarzeń są słodkości, które nie

więcej >>
Cool pack

Uff, jak gorąco… Masz obawy, by zamówić czekoladowe słodycze w ciepłym sezonie? Zapewniamy, że nasza czekolada rozpuszcza się wyłącznie na podniebieniu, w transporcie trzyma formę.

więcej >>
5 slodkich praktyk w największym przeglądzie CSR w Polsce

Wykorzystywanie jedynie odnawialnej energii, produkcja opakowań z dodatkiem włókien trawy, produkcja czekolady w całości z owocu kakaowca (Evocao), zastosowanie papierowych patyczków do lizaków, a także zapewnienie schroniska odpornego na warunki atmosferyczne jeżom. To właśnie te aktywności SLODKIE zostały wyróżnione w 22. raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Ogromnie się cieszymy, że po raz kolejny nasze działania trafiły do największego polskiego przeglądu inicjatyw CSR i to w takiej liczbie!

więcej >>
Wielkanocne słodkości last minute

Za chwilę Wielkanoc! To ostatni moment by zamówić firmowe słodkości. Pisanki i czekoladowe zajączki to oczywiście klasyka, gdy myślimy o słodkich upominkach na Wielkanoc, jednak tegoroczna oferta SLODKIE sięga znacznie dalej, obejmując różnorodne kształty i smaki. Dziś dzielimy się pomysłami na biznesowe upominki last minu

więcej >>
SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>