Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

Asortyment wielkanocnych słodyczy reklamowych SLODKIE

Czekoladowa pisanka czy zajączek to produkty, które szybko przychodzą na myśl, gdy planujemy zakup słodkich upominków firmowych na Wielkanoc. Asortyment słodyczy B2B jest jednak znacznie szerszy, a w grę wchodzą nie tylko różne kształty, ale również smaki upominków!

W naszej SLODKIEJ Czekoladowni powstaje obecnie kilkadziesiąt rodzajów wielkanocnych produktów, które tworzone są na potrzeby polskich i zagranicznych firm. Wśród nich m.in.:

  • słodycze reklamowe z podwójną personalizacją – zdobione zarówno na opakowaniu jak i bezpośrednio na czekoladzie, ciasteczkach, pralinkach czy karmelu,
  • pisanki z logo wytłoczonym w czekoladzie,
  • czekoladowe pisanki zapakowane w folię z logo klienta,
  • pralinki w kształcie zajączków wypełnione nadzieniem z białej czekolady i migdałami sprowadzanymi prosto z Sycylii,
  • zestawy nadziewanych, słodkich pisanek w klasycznym pudełeczku na jajka.

Oferta wielkanocna to jednak nie tylko czekoladowe słodkości. W SLODKIE oferujemy także upominki firmowe w wersji fit. Wśród nich: batoniki musli w kształcie pisanki z dowolnym logo czy zestawy bakalii w 20 rozmaitych rodzajach, które powstają w naszej pracowni bakalii. W wiosennej ofercie kuszą również owocowe galaretki pektynowe, w których ponad 70% składu stanowią owoce.PRALINY WIELKANOCNE ZAJĄCZKI

Najczęściej wybierane upominki firmowe

Choć produktów w wielkanocnych ofertach personalizowanych słodyczy jest całe mnóstwo, to można wskazać kilka upominków, na które najchętniej decydują się klienci SLODKIE.

Niezmiennie popularnością cieszy się zestaw Easter Six, czyli słodkie pisanki w wielkanocnej wytłaczance. Jajeczka wykonane z mlecznej czekolady, wypełnione są orzechowym nadzieniem i zamknięte w brandowanym, klasycznym pudełku na jajka.

ZESTAW SŁODYCZY REKLAMOWYCH EASTER SIX

W kategorii topseller SLODKIE znalazły się również wielkanocne pralinki z białej czekolady z nadzieniem z sycylijskich migdałów. Ten produkt reklamowy można personalizować nie tylko poprzez brandowanie opakowania, ale także bezpośrednio na czekoladzie. Na pralinki można nanieść logo, dowolne hasło, zdjęcie czy grafikę, co daje duże możliwości tworzenia atrakcyjnego upominku wielkanocnego.

PRALINY Z NADRUKIEM CHOCOSTAMP

Top 3 zamyka Baranek Bubble, stworzony z gęstej, kremowej czekolady w oryginalnej formie. Produkt dostępny jest w aż 10 smakach czekolady! Tę słodycz można zamówić w kilku odsłonach, pojedynczo lub w komplecie 3 figurek.

CZEKOLADKA BARANEK BUBBLE

Więcej wielkanocnych inspiracji upominkowych dla rynku B2B znaleźć można w naszym nowym katalogu – Wielkanoc 2024. Katalog jest dostępny na stronie slodkie.com/katalogi. Ilustracje, które stały się bazą dla wielkanocnych opakowań, stworzone zostały przez Polę Augustynowicz. Przypominamy, że szata graficzna opakowania może podlegać pełnej personalizacji. Wystarczy, że powiesz nam, jak sobie wyobrażasz pudełko produktu, a my zajmiemy się resztą!

Ciesz się Świętami Wielkanocnymi ze słodyczami reklamowymi SLODKIE!

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>