Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

SLODKIE prezenty mikołajkowe dla Twojego zespołu

Wielkimi krokami zbliża się 6 grudnia, a Ty ciągle nie wiesz, jaki upominek najlepiej sprawdzi się dla pracowników i partnerów biznesowych? Poznaj nasze SLODKIE czekoladowe kształty i zaskocz zespół wyjątkowymi, rozpływającymi się w ustach, świątecznymi słodkościami. Sprawdź, które produkty rekomendujemy na tegoroczne mikołajki.

Mikołajki, obchodzone tradycyjnie 6 grudnia, to jedna z tych szczególnych okazji w roku, gdy z przyjemnością dzielimy się słodkościami z naszymi najbliższymi. Zwyczaj ten, pielęgnowany już od najmłodszych lat, doskonale sprawdza się również w relacjach biznesowych. Czym warto zaskoczyć swoich pracowników i partnerów w tym roku?

Na tegoroczne mikołajki zdecydowanie polecamy naszą wyjątkową kolekcję Logo Print. Znajdziemy w niej kreatywne, słodkie, a do tego wyśmienite tabliczki czekolady w wielu świątecznych kształtach z personalizowanym printem. Co to oznacza?

Mikołajkową, czekoladową słodycz stworzymy dla Ciebie w gotowym formacie lub w zupełnie nowym, niekonwencjonalnym kształcie, jaki sobie tylko wymarzysz! Następnie za pomocą jadalnych, w pełni bezpiecznych tuszy spożywczych spersonalizujemy czekoladę, by w najwyższym stopniu odpowiadała Twoim oczekiwaniom. Cieniutka warstwa zdobienia jest zupełnie niewyczuwalna, a zachwycający efekt wizualny gwarantowany!

Co więcej, upominki z kolekcji Logo Print pozwalają na zastosowanie podwójnej personalizacji – bezpośrednio na czekoladzie, a także na opakowaniu. Dzięki temu produkt doskonale wpisze się w charakter Twojej marki.

Gotowe formaty, które znajdziesz w naszej słodkiej ofercie:

Sprawdź naszą świąteczną ofertę i spraw, aby mikołajkowe prezenty zachwyciły Twój zespół!

Cool pack

Uff, jak gorąco… Masz obawy, by zamówić czekoladowe słodycze w ciepłym sezonie? Zapewniamy, że nasza czekolada rozpuszcza się wyłącznie na podniebieniu, w transporcie trzyma formę.

więcej >>
5 slodkich praktyk w największym przeglądzie CSR w Polsce

Wykorzystywanie jedynie odnawialnej energii, produkcja opakowań z dodatkiem włókien trawy, produkcja czekolady w całości z owocu kakaowca (Evocao), zastosowanie papierowych patyczków do lizaków, a także zapewnienie schroniska odpornego na warunki atmosferyczne jeżom. To właśnie te aktywności SLODKIE zostały wyróżnione w 22. raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Ogromnie się cieszymy, że po raz kolejny nasze działania trafiły do największego polskiego przeglądu inicjatyw CSR i to w takiej liczbie!

więcej >>
Wielkanocne słodkości last minute

Za chwilę Wielkanoc! To ostatni moment by zamówić firmowe słodkości. Pisanki i czekoladowe zajączki to oczywiście klasyka, gdy myślimy o słodkich upominkach na Wielkanoc, jednak tegoroczna oferta SLODKIE sięga znacznie dalej, obejmując różnorodne kształty i smaki. Dziś dzielimy się pomysłami na biznesowe upominki last minu

więcej >>
SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>