Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

SLODKIE prezenty mikołajkowe dla Twojego zespołu

Wielkimi krokami zbliża się 6 grudnia, a Ty ciągle nie wiesz, jaki upominek najlepiej sprawdzi się dla pracowników i partnerów biznesowych? Poznaj nasze SLODKIE czekoladowe kształty i zaskocz zespół wyjątkowymi, rozpływającymi się w ustach, świątecznymi słodkościami. Sprawdź, które produkty rekomendujemy na tegoroczne mikołajki.

Mikołajki, obchodzone tradycyjnie 6 grudnia, to jedna z tych szczególnych okazji w roku, gdy z przyjemnością dzielimy się słodkościami z naszymi najbliższymi. Zwyczaj ten, pielęgnowany już od najmłodszych lat, doskonale sprawdza się również w relacjach biznesowych. Czym warto zaskoczyć swoich pracowników i partnerów w tym roku?

Na tegoroczne mikołajki zdecydowanie polecamy naszą wyjątkową kolekcję Logo Print. Znajdziemy w niej kreatywne, słodkie, a do tego wyśmienite tabliczki czekolady w wielu świątecznych kształtach z personalizowanym printem. Co to oznacza?

Mikołajkową, czekoladową słodycz stworzymy dla Ciebie w gotowym formacie lub w zupełnie nowym, niekonwencjonalnym kształcie, jaki sobie tylko wymarzysz! Następnie za pomocą jadalnych, w pełni bezpiecznych tuszy spożywczych spersonalizujemy czekoladę, by w najwyższym stopniu odpowiadała Twoim oczekiwaniom. Cieniutka warstwa zdobienia jest zupełnie niewyczuwalna, a zachwycający efekt wizualny gwarantowany!

Co więcej, upominki z kolekcji Logo Print pozwalają na zastosowanie podwójnej personalizacji – bezpośrednio na czekoladzie, a także na opakowaniu. Dzięki temu produkt doskonale wpisze się w charakter Twojej marki.

Gotowe formaty, które znajdziesz w naszej słodkiej ofercie:

Sprawdź naszą świąteczną ofertę i spraw, aby mikołajkowe prezenty zachwyciły Twój zespół!

SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>
SLODKI Dzień Pszczół 2023

Jak wyglądałby świat bez pszczół? Nie chcemy sobie tego wyobrażać! Tegoroczny Światowy Dzień Pszczół był dla nas okazją do podjęcia realnych działań na rzecz tych

więcej >>