Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Wielkanocne słodkości last minute

Za chwilę Wielkanoc! To ostatni moment by zamówić firmowe słodkości. Pisanki i czekoladowe zajączki to oczywiście klasyka, gdy myślimy o słodkich upominkach na Wielkanoc, jednak tegoroczna oferta SLODKIE sięga znacznie dalej, obejmując różnorodne kształty i smaki. Dziś dzielimy się pomysłami na biznesowe upominki last minute.

W naszej Czekoladowni SLODKIE przygotowaliśmy kilkadziesiąt rodzajów wielkanocnych produktów biznesowych, dostosowanych do różnorodnych branż w Polsce i na świecie. Co znalazło się w najnowszym Katalogu Wielkanoc 2024? Poniżej znajdziesz kilka inspiracji, które w mgnieniu oka mogą stać się wielkanocną wizytówką Twojej marki!

PRALINKA SWEET EGG HOLDER – ZAJĄCZEK

Mini jajeczko z mlecznej czekolady, z nadzieniem z orzechów laskowych,
w objęciach wielkanocnego zajączka.

ZESTAW CZEKOLADEK NADZIEWANYCH EASTER TREASURE BOX MINI

Mini torebeczka z dwiema czekoladowymi pisankami.

ZESTAW CZEKOLADEK NADZIEWANYCH EASTER TREASURE GRAND BOX

 Zestaw składający się z 14 jajeczek z mlecznej czekolady z nadzieniem orzechowym,
zamkniętych w eleganckim opakowaniu.

SŁODYCZE REKLAMOWE ZIELONY KRÓLICZEK

Czekoladowe pisanki z nadzieniem orzechowym ukryte w bawełnianym,
wiosennym woreczku w formie zajączka.

SŁODYCZE REKLAMOWE BUNNY BAG CHOCO

Kolejna propozycja, to 5 czekoladowych jajeczek w złotej folii,
które umieściliśmy w uroczym opakowaniu w kształcie królika.

Dlaczego warto postawić  na wielkanocne słodkości?

Zamówienie wielkanocnych słodkości z logo firmy to doskonały sposób na wyróżnienie się wśród konkurencji. W SLODKIE możesz z łatwością znaleźć reklamowe słodycze, które będą perfekcyjnie identyfikować się z Twoją marką. Taki gest jest nie tylko miły, ale także skuteczny w budowaniu więzi z klientami, partnerami i pracownikami w okresie Wielkanocy.

Więcej wielkanocnych inspiracji last minute można znaleźć w nowym katalogu SLODKIE – Wielkanoc 2024: https://slodkie.com/3d-flip-book/katalog-nowosci-2024/. Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty Wielkanoc Last Minute skontaktuj się z Działem Handlowym.

5 slodkich praktyk w największym przeglądzie CSR w Polsce

Wykorzystywanie jedynie odnawialnej energii, produkcja opakowań z dodatkiem włókien trawy, produkcja czekolady w całości z owocu kakaowca (Evocao), zastosowanie papierowych patyczków do lizaków, a także zapewnienie schroniska odpornego na warunki atmosferyczne jeżom. To właśnie te aktywności SLODKIE zostały wyróżnione w 22. raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Ogromnie się cieszymy, że po raz kolejny nasze działania trafiły do największego polskiego przeglądu inicjatyw CSR i to w takiej liczbie!

więcej >>
Wielkanocne słodkości last minute

Za chwilę Wielkanoc! To ostatni moment by zamówić firmowe słodkości. Pisanki i czekoladowe zajączki to oczywiście klasyka, gdy myślimy o słodkich upominkach na Wielkanoc, jednak tegoroczna oferta SLODKIE sięga znacznie dalej, obejmując różnorodne kształty i smaki. Dziś dzielimy się pomysłami na biznesowe upominki last minu

więcej >>
SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>