Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności. Od teraz możesz ratować nadwyżki słodkości, a jednocześnie cieszyć się pysznymi produktami w promocyjnych cenach! Wejście do Too Good To Go to kolejne działanie CSR wpisane w naszą Slodką strategię na 2022 rok.

Co roku na świecie marnuje się ok. 1,3 miliarda ton żywności nadającej się do spożycia. Walkę z tym problemem podejmuje każdego roku wiele instytucji, przedsiębiorstw oraz fundacji. My także nie pozostajemy bierni. Teraz poprzez aplikację Too Good To Go możesz uratować nasze pyszne słodkości przed zmarnowaniem! 

Przygotowaliśmy paczki słodyczy, w których znajdują się m.in. wysokiej jakości lizaki, cukierki, czy wyroby wytwarzane z czekolady od Barry Callebaut, jednego z topowych producentów czekolady rzemieślniczej na świecie. Co warto wiedzieć o naszych produktach? Od początku istnienia firmy nieustannie inwestujemy w jakość, ponieważ właśnie w tym upatrujemy sukcesu płynącego z satysfakcji naszych Klientów. Z tego względu karmelki cechuje tzw. czysta etykieta, czyli krótki, dobry skład, a składniki naszych czekolad pochodzą w pełni ze zrównoważonych źródeł.

Podobnie jak produkty innych marek, paczkę wypełnioną słodkimi produktami po zamówieniu można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy. Zachęcamy do włączenia się w ratowanie żywności razem z nami.

AKTUALNOŚCI
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>
Nowy rok, nowe SLODKIE.
Szanowni Państwo,

W dniu 16 czerwca 2022 firma będzie zamknięta.  Zamówienia złożone tego dnia zostaną przyjęte do realizacji kolejnego dnia roboczego.

więcej >>