Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności. Od teraz możesz ratować nadwyżki słodkości, a jednocześnie cieszyć się pysznymi produktami w promocyjnych cenach! Wejście do Too Good To Go to kolejne działanie CSR wpisane w naszą Slodką strategię na 2022 rok.

Co roku na świecie marnuje się ok. 1,3 miliarda ton żywności nadającej się do spożycia. Walkę z tym problemem podejmuje każdego roku wiele instytucji, przedsiębiorstw oraz fundacji. My także nie pozostajemy bierni. Teraz poprzez aplikację Too Good To Go możesz uratować nasze pyszne słodkości przed zmarnowaniem! 

Przygotowaliśmy paczki słodyczy, w których znajdują się m.in. wysokiej jakości lizaki, cukierki, czy wyroby wytwarzane z czekolady od Barry Callebaut, jednego z topowych producentów czekolady rzemieślniczej na świecie. Co warto wiedzieć o naszych produktach? Od początku istnienia firmy nieustannie inwestujemy w jakość, ponieważ właśnie w tym upatrujemy sukcesu płynącego z satysfakcji naszych Klientów. Z tego względu karmelki cechuje tzw. czysta etykieta, czyli krótki, dobry skład, a składniki naszych czekolad pochodzą w pełni ze zrównoważonych źródeł.

Podobnie jak produkty innych marek, paczkę wypełnioną słodkimi produktami po zamówieniu można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy. Zachęcamy do włączenia się w ratowanie żywności razem z nami.

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>