Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Jesteśmy Partnerem spotkań Food Working

Wspieranie interesujących projektów i ciekawych inicjatyw to drugie imię naszej firmy! Z tego względu włączyliśmy się w cykl spotkań Food Working organizowanych przez projekt Food and Design. W efekcie już po raz czwarty nasze słodkości zagościły na stołach warszawskiej agencji kreatywnej Od kuchni podczas eventu poświęconego tematyce jedzenia i jego przyszłości. Zobacz relację z minionego wydarzenia!

W SLODKIE kreatywne podejście jest wpisane w DNA naszych działań, co potwierdzają nie tylko nasze oryginalne słodkości, ale również projekty, które wspieramy. Takimi właśnie są spotkania branżowe z cyklu Food Working, których jesteśmy Partnerem. Eventy odbywające się w ramach projektu Food and Design gromadzące specjalistów i miłośników jedzenia oraz słodkości to miejsce, gdzie wprost nie mogło zabraknąć naszych personalizowanych słodyczy reklamowych. 

Cieszymy się, że nasze słodycze reklamowe już po raz czwarty umiliły wieczór wszystkim zebranym gościom wydarzeń Food Working. Podczas minionego spotkania, które odbyło się z końcem maja, na przybyłych w mury agencji Od kuchni czekały brandowane miniczekoladki, karmelki oraz cieszące się szczególną popularnością czekoladowe pierogi w dwóch wariantach smakowych.

Tegoroczna współpraca z zespołem stojącym za projektem Food and Design była dla nas czystą przyjemnością! Nie możemy doczekać się kolejnych spotkań planowanych tuż po wakacyjnej przerwie.

slodkie.com
slodkie.com
slodkie.com
SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>