Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

#MyDlaPlanety Bo każdy ma wpływ na przyszłość!

W trosce o naszą planetę, której zasoby naturalne powinny służyć nie tylko nam, ale i przyszłym pokoleniom, ogłaszamy projekt pod hasłem #MyDlaPlanety Bo każdy ma wpływ na przyszłość!Wierzymy, że każde działanie jest ważne, każdy mały krok się liczy i podejmując każdą decyzję można podjąć ją tak, aby przysłużyć się Ziemi.
Nasz plan nie jest w żaden sposób ograniczony w czasie i polega na stałym wprowadzaniu działań proekologicznych wewnątrz i wokół naszej Firmy.
Od lat prowadzimy działania proekologiczne, np.:
– powstające w wyniku procesów produkcyjnych ciepło wykorzystujemy do ogrzewania zakładu,
– korzystamy z wody deszczowej,
– segregujemy odpady i przekazujemy je do recyklingu,
– sadzimy drzewka,
– sukcesywnie wymieniamy oświetlenie na ledowe,
– ograniczamy zużycie wody i energii.
Ciągle pracujemy nad kolejnymi rozwiązaniami, które istotnie wpłyną na środowisko wokół nas.
A dziś wielki dzień – mamy przyjemność pochwalić się, że jako pierwsi na europejskim rynku słodyczy reklamowych postanowiliśmy zmniejszyć w 90% zużycie standardowej, foliowej taśmy klejącej.
Kilometry tej taśmy zastępujemy ekologiczną, w pełni biodegradowalną taśmą pakową!
Każdy karton produkcyjny, z zamówionymi przez Państwa słodkościami, będzie zaklejony nową, przyjazną środowisku taśmą papierową.
O kolejnych działaniach proekologicznych dowiecie się wkrótce.

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>