Odmalowaliśmy ściany w Fundacji Joanny Radziwiłł!

W czwartek, 25 sierpnia, nasz Slodki Zespół już od samego rana pracował nad odmalowaniem ścian w jednym z domów Fundacji Joanny Radziwiłł w Warszawie. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników udało się odświeżyć kluczowe pomieszczenia w budynku! To nasze kolejne działanie na rzecz Fundacji, która od lat przeciwdziała wykluczeniu społecznemu dzieci.

W lipcu 2022 roku mieliśmy przyjemność po raz pierwszy wesprzeć Fundację Joanny Radziwiłł, przekazując jej podopiecznym słodkości z okazji Dnia Czekolady. Po licznych rozmowach z przedstawicielami instytucji, podczas których zostały nam przedstawione potrzeby Fundacji, podjęliśmy decyzję o zaangażowaniu się w odmalowanie ścian w warszawskiej placówce. Zakupiliśmy farby oraz potrzebny sprzęt i wraz z dużym asortymentem słodkości przystąpiliśmy do działania. Dzięki proaktywnej postawie naszych pracowników udało się odmalować kluczowe pomieszczenia w budynku, w tym: kuchnię, jadalnię i pokoje dla dzieci. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć własną cegiełkę i wesprzeć Fundację realizującą tak ważną i potrzebną społecznie misję. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia słodka akcja na rzecz tej placówki!

AKTUALNOŚCI
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>
Nowy rok, nowe SLODKIE.
Szanowni Państwo,

W dniu 16 czerwca 2022 firma będzie zamknięta.  Zamówienia złożone tego dnia zostaną przyjęte do realizacji kolejnego dnia roboczego.

więcej >>