Ponad 100 kg karmy dla Otwockiego Zwierzyńca

Przekazaliśmy kolejną pulę karmy na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt Otwocki Zwierzyniec. W akcję włączyli się zarówno pracownicy, jak i firma Slodkie. Z okazji Dnia Psa wspólnie zebraliśmy ponad 100 kg wysokiej jakości karmy. 

Z Towarzystwem Przyjaciół Zwierząt Otwocki Zwierzyniec jesteśmy związani już od kilku lat. W tym roku już po raz kolejny zebraliśmy zapas karmy, który zapewni wyżywienie całego schroniska na dłuższy czas. Cieszymy się, że możemy wspierać potrzebujące zwierzęta z naszej okolicy.

To z pewnością nie ostatnia zbiórka karmy dla psów w naszej firmie. Następne pule planujemy zrealizować w kolejnych kwartałach tego roku. Dziękujemy pracownikom za włączenie się w tę akcję i zachęcamy do wspierania zwierząt przy kolejnych okazjach!

Choć w firmie Slodkie od lat realizujemy wiele działań na rzecz różnych organizacji czy fundacji, to w tym roku ich charakter jest szczególny. Z okazji obchodzonego jubileuszu podjęliśmy wyzwanie „25 akcji CSR na 25-lecie firmy Slodkie”. Przed nami jeszcze wiele prospołecznych i prośrodowiskowych inicjatyw. Zachęcamy do śledzenia naszych aktualności.

Kolejny raz gramy z WOŚP!
Kolejny raz gramy z WOŚP!

Włączanie się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już mała tradycja w naszej firmie. W tym roku możecie wylicytować nasze słodkości z limitowanej edycji

więcej >>
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>