Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Ponad 100 kg karmy dla Otwockiego Zwierzyńca

Przekazaliśmy kolejną pulę karmy na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt Otwocki Zwierzyniec. W akcję włączyli się zarówno pracownicy, jak i firma Slodkie. Z okazji Dnia Psa wspólnie zebraliśmy ponad 100 kg wysokiej jakości karmy. 

Z Towarzystwem Przyjaciół Zwierząt Otwocki Zwierzyniec jesteśmy związani już od kilku lat. W tym roku już po raz kolejny zebraliśmy zapas karmy, który zapewni wyżywienie całego schroniska na dłuższy czas. Cieszymy się, że możemy wspierać potrzebujące zwierzęta z naszej okolicy.

To z pewnością nie ostatnia zbiórka karmy dla psów w naszej firmie. Następne pule planujemy zrealizować w kolejnych kwartałach tego roku. Dziękujemy pracownikom za włączenie się w tę akcję i zachęcamy do wspierania zwierząt przy kolejnych okazjach!

Choć w firmie Slodkie od lat realizujemy wiele działań na rzecz różnych organizacji czy fundacji, to w tym roku ich charakter jest szczególny. Z okazji obchodzonego jubileuszu podjęliśmy wyzwanie „25 akcji CSR na 25-lecie firmy Slodkie”. Przed nami jeszcze wiele prospołecznych i prośrodowiskowych inicjatyw. Zachęcamy do śledzenia naszych aktualności.

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>