Premiera najnowszego katalogu i slodki jubileusz za nami!

Rok 2022 to dla nas symboliczny i szczególny czas w historii slodkiej działalności, ponieważ świętujemy jubileusz 25-lecia istnienia na rynku. 13 i 14 września w naszej warszawskiej siedzibie świętowaliśmy nie tylko okrągłą rocznicę, ale także premierę nowego katalogu bożonarodzeniowego, na który z niecierpliwością wyczekiwali klienci z Polski i Europy. 

Dwa dni spotkań z Klientami, Partnerami, Dziennikarzami i Przyjaciółmi marki Slodkie obfitowały w wiele interesujących i niezwykle inspirujących rozmów. Przybywający goście mieli okazję zwiedzić siedzibę naszej firmy, wypróbować nowości z nowej oferty Slodkie, degustować produkty Partnerów oraz skosztować pysznego, jubileuszowego tortu! Wydarzeniu towarzyszyła świąteczna atmosfera, która doskonale korespondowała z premierą naszych słodkich nowości. W tym wyjątkowym roku nasze apetyczne linie czekoladowych produktów zostały wzbogacone o liczne nowości, wśród nich: linię miodową, produkty przygotowane na bazie kawy Pluton czy alkoholi J. A. Baczewski.

Najnowszy katalog jest dostępny na: www.slodkie.com/katalogi/

Choć świętowanie jubileuszu już za nami i weszliśmy pewnym krokiem w bożonarodzeniowy sezon, to planujemy jeszcze w tym roku kilkukrotnie zaskoczyć naszych Klientów i Współpracowników ciekawymi projektami oraz zmianami, które wkrótce będziemy mieli przyjemność ogłosić.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w jubileuszowych spotkaniach! 

AKTUALNOŚCI
Ratuj jedzenie razem z nami!
Ratuj jedzenie razem z nami!

Postanowiliśmy pójść o krok dalej w proekologicznej działalności naszej firmy i podjęliśmy współpracę z Too Good To Go, aplikacją działającą na rzecz zapobiegania marnowaniu żywności.

więcej >>
Nowy rok, nowe SLODKIE.
Szanowni Państwo,

W dniu 16 czerwca 2022 firma będzie zamknięta.  Zamówienia złożone tego dnia zostaną przyjęte do realizacji kolejnego dnia roboczego.

więcej >>