Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

Premiera najnowszego katalogu i slodki jubileusz za nami!

Rok 2022 to dla nas symboliczny i szczególny czas w historii slodkiej działalności, ponieważ świętujemy jubileusz 25-lecia istnienia na rynku. 13 i 14 września w naszej warszawskiej siedzibie świętowaliśmy nie tylko okrągłą rocznicę, ale także premierę nowego katalogu bożonarodzeniowego, na który z niecierpliwością wyczekiwali klienci z Polski i Europy. 

Dwa dni spotkań z Klientami, Partnerami, Dziennikarzami i Przyjaciółmi marki Slodkie obfitowały w wiele interesujących i niezwykle inspirujących rozmów. Przybywający goście mieli okazję zwiedzić siedzibę naszej firmy, wypróbować nowości z nowej oferty Slodkie, degustować produkty Partnerów oraz skosztować pysznego, jubileuszowego tortu! Wydarzeniu towarzyszyła świąteczna atmosfera, która doskonale korespondowała z premierą naszych słodkich nowości. W tym wyjątkowym roku nasze apetyczne linie czekoladowych produktów zostały wzbogacone o liczne nowości, wśród nich: linię miodową, produkty przygotowane na bazie kawy Pluton czy alkoholi J. A. Baczewski.

Najnowszy katalog jest dostępny na: www.slodkie.com/katalogi/

Choć świętowanie jubileuszu już za nami i weszliśmy pewnym krokiem w bożonarodzeniowy sezon, to planujemy jeszcze w tym roku kilkukrotnie zaskoczyć naszych Klientów i Współpracowników ciekawymi projektami oraz zmianami, które wkrótce będziemy mieli przyjemność ogłosić.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w jubileuszowych spotkaniach! 

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>