Ekspansja na rynki Zatoki Perskiej marki SLODKIE

SLODKI Dzień Pszczół 2023

Jak wyglądałby świat bez pszczół? Nie chcemy sobie tego wyobrażać! Tegoroczny Światowy Dzień Pszczół był dla nas okazją do podjęcia realnych działań na rzecz tych pożytecznych owadów. Postawiliśmy własny ul, a nasz słodki zespół odwiedził zaprzyjaźnioną pasiekę, by wesprzeć prace bartnicze.

Majowy Światowy Dzień Pszczół to ważne święto dla nas nie tylko jako producenta słodyczy, ale przede wszystkim firmy, której bliskie są wartości proekologiczne. W końcu przyszłość naszej planety zależy w dużej mierze od tych pracowitych owadów, które – zapylając rośliny – dostarczają nam pokarm. Miód oraz pyłek pszczeli to także ważne składniki naszych słodkości z linii miodowej, która bez pracy wyjątkowych pszczół nie mogłaby powstać!

Podejmujemy wiele  aktywności na rzecz naszych pszczelich przyjaciół. W 2022 roku wspólnie z naszymi Klientami sialiśmy łąki kwietne, dołączając do każdego zamówienia paczkę nasion. Podczas tegorocznego święta postanowiliśmy pójść o krok dalej. Podjęliśmy owocną współpracę z pasieką z Podlasia. Jest to rodzinna działalność, która od 1973 roku zajmuje się hodowlą pszczół i pozyskiwaniem miodu. Z pomocą właściciela pasieki, powstał… ul SLODKIE! Stał się on schronieniem dla tych owadów i miejscem, z którego w przyszłości będziemy czerpać własny miód.

Slodkie.com Dzień pszczół

Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie włączyli się także w działania pasieki na miejscu. W maju koleżanki z  naszego zespołu wybrały się z wizytą do malowniczej miejscowości na Podlasiu, gdzie wraz z bartnikiem wykonały pszczelarskie ramki, na których tworzą się plastry miodu zebranego przez pszczoły. Maj to jednak dopiero początek najgorętszego okresu w kalendarzu prac pasiecznych. Niebawem nasz zespół odwiedzi ponownie pasiekę, by pomóc przy malowaniu korpusów uli oraz zebrać świeży miód z ula SLODKIE, którego smakiem będziemy mogli się wspólnie cieszyć!

Niezwykle cieszymy się, że jako SLODKIE możemy  dołożyć cegiełkę do naszej wspólnej, zielonej przyszłości!

 

SLODKIE propozycje upominków biznesowych na Wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia upominków pracownikom i partnerom biznesowym. Częstym, a jednocześnie zawsze trafionym wyborem są słodycze reklamowe zamknięte w eleganckim opakowaniu. Sprawdź, jakie prezenty wiodą prym w nadchodzącym sezonie wiosennym!

więcej >>
SLODKIE wspiera 32. finał WOŚP

To już kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który włącza się SLODKIE. W tym roku na Allegro pojawiło się aż 10 aukcji, w których do wylicytowania są nasze unikatowe produkty, stworzone specjalnie na tegoroczną edycję zbiórki! Zachęcamy do włączenia się w trwające licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na rzecz wsparcia pulmonologii w Polsce.

więcej >>
Platynowy medal od Ecovadis

Wspaniały start w Nowy Rok. SLODKIE zostało uhonorowane platynowym medalem przez EcoVadis, najbardziej zaufaną agencję ratingową na świecie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To wyjątkowe wyróżnienie,

więcej >>
SLODKIE Boże Narodzenie

Morze słodkości i inspiracji na świąteczne upominki, nowości produktowe oraz prezentacja oferty naszych Partnerów – między innymi na to możesz liczyć, odwiedzając nas 14 i

więcej >>
Linia Sugarfree
Premiera czekolady sugarfree

Gwarantuje identyczne wrażenia po przełamaniu, tę samą konsystencję oraz kolor, co standardowa czekolada mleczna. Różnica jest tylko jedna – ma w składzie 0 gramów cukru

więcej >>